پارت چاپ

سمینار پایرا در مورد چاپ شیشه

۱۳آذر۱۳۹۶

undefined اسمیترز پیرا یک شرکت متخصص بین المللی فعال در زمینه بسته بندی، کاغذ و صنعت چاپ است و بعنوان یکی از پیشگامان عرصۀ صنعت چاپ تخصصی است و شان اسمیت (Sean Smyth) یکی از سخنرانان اصلی همایش گلس پرینت 2017 خواهد بود که هفته آینده برگزار می گردد. این همایش در دوسلدورف برپا می شود و تنها کنفرانس تجاری اروپا است که در آن در مورد آخرین روندهای تجاری و پیشرفت های صورت گرفته در زمینه گلس بحث می گردد.

این شرکت بیش از 25 سال است که بعنوان مشاور در زمینه صنعت چاپ فعالیت دارد. سخنرانی شان اسمیت در 29 نوامبر صورت خواهد گرفت و او نظرات کلیدی خودش را در مورد بازار چاپ گلس و چاپ فلت با تمرکز بر روی گرایش های صنعتی، تأثیر فناوری-های مخرب و بازارهایی که از لحاظ جفرافیایی جابجا می گردند ارائه خواهد نمود.

این شامل داده های تحقیقاتی بازار و پیش بینی های اخیر اوست که طی گزارشی با عنوان "آیندۀ چاپ صنعتی و چاپ عملی در 2022" ارائه شده و در آن جزئیات دقیقی از پیشرفته ترین فناوری ها و پیشرفت های آتی در بخش چاپ گلس، فرصت های تجاری پیش رو، خودروسازی و دیگر کاربردها قابل مشاهده است.

در حال حاضر شرکت هایی همچون آرک، ارداق، هینز گلس، او-آی، سنت گوبن، اسکات و ورتوپاک (Arc, Ardagh, Heinz-Glas, O-I, Saint-Gobain, Schott, Vetropac) که در بخش های مختلف این صنعت مشغولند برای حضور ثبت نام کرده اند تا تحلیل¬های تخصصی و تشریح محتواهای فنی بیشتر را از زبان اسمیت بشنوند.


هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com