پارت چاپ

راهکارهای چاپ انواع مختلف بسته بندی ها

16دسامبر2017

undefinedکوئنیک – بایر (Koenig & Bauer) و اِسکو (Esko) هر در زمینۀ چاپ بسته ­بندی جزء پیشگامان جهانی هستند و اخیرا با یکدیگر موافقت نموده­اند تا میزان مشارکت خود را افزایش دهند. برای این منظور، نرم­افزار مدیریت رنگ و نرم ­افزار گردش کار که متعلق به برند اِسکو است در مرکز نمایش شرکت کوئنیگ-بایر که در رادبیول قرار دارد نصب می ­گردد و می­توان تنظیمات مورد نظر مشتری را بصورت آنی و زنده بر روی روند چاپ اعمال نمود.

 

شرکت کوئنیگ – بایر برای اینکه بتواند راه­ حلی مناسب در صنعت بسته­ بندی ارائه نماید، شرکت اِسکو را بعنوان یک شریک قوی انتخاب نمود تا بتوانند راه­ حل­های یکپارچه و عملیاتی ارائه کنند. بر همین اساس، امکان اینکه بتوان کاربرانی که از فناوری مدیریت رنگ ایکونیکس (Equinox) بهره می­ برند را نشان داد امر لذت­بخشی است چرا که امکان چاپ در یک محدوده رنگی بسط یافته را میسر می­ نماید و این کار توسط ابزار تصویرسازی اِسکو صورت می ­پذیرد. یکی از مزایای یک محدوده رنگی بسط یافته این است که چاپگرها از قطعات قابل شتسشو مجزا هستند و از رنگ­های نقطه­ ای در چاپ اقلام استفاده می­ گردد. فرایندهای تغییر شغل در حال شتاب گرفتن هستند و زمان تولید اضافی از راه خواهد رسید.

 


این یک گزینۀ بسیار جذاب برای چاپگرهای صنعت بسته ­بندی محسوب می­ شوند. تعداد روزافزونی از صاحبان برندها امروزه پذیرفته­ اند که از یک محدودۀ رنگی بسط یافته استفاده نمایند بدین ترتیب این موضوع برای شرکت­ها بسیار مهم است تا هر دوی این شرکت­ها بتوانند راه­حل­هایی برای چاپ و پیش­ ازچاپ از یک موضوع یکپارچه و مشخص ارائه نمایند که برای این کار بایستی بالاترین درجه از استانداردهای کیفی رعایت شوند. بعد از همه این مسائل، وجود یک محدودۀ بسیار وسیع کافی نیست و برای پایداری مطلق باید به تمامی پارامترهای مرتبط با صنعت چاپ توجه داشت. شرکت­های کوئنیگ و بایر با داشتن سیستم­های کنترلی و اندازه ­گیری پیشرفته، پیش­ نیازهای اصلی برای انجام یک فرایند پایدار برای مدت طولانی را تدوین نموده­ اند.

 


چاپگرهای مخصوص بسته ­بندی که از سوی شرکت کوئنیگ – بایر در اختیار مشتری قرار داده می­شود در آینده نه تنها به آخرین فناوری­های صنعت چاپ مجهز خواهند شد بلکه فرایندهایی یکپارچه و راه ­حل­هایی عملیاتی برای انجام بسته­بندی­ها ارائه خواهند نمود. شرکت اِسکو نیز در نظر دارد تا از فرصت­های پیش رو برای اطلاع‌رسانی مشتریان خود استفاده نماید. اولین فعالیت مشترک این دو شرکت در چهارچوب همایش چندروۀ اختراعات و نوآوری­های صنعت چاپ و پیش از­چاپ صورت گرفت که این همایش از 29 نوامبر تا 1 دسامبر در شهر رادبیول و به همت موسسۀ KBA-Sheetfed برگزار گردد.
هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com