پارت چاپ

تمرکز شرکت اچ پی در نمایشگاه فسپا اوراسیا (FESPA Eurasia) بر روی کیفیت

19دسامبر2017

undefined

نمایشگاه فسپا اوراسیا از 7 الی 10 دسامبر در شهر استانبول ترکیه برگزار شد و میزبان چندین برند معتبر از شرکت­های جهانی فعال در حوزۀ چاپ بود. بازدیدکنندگان این امکان را داشتند تا با بسیاری از فناوری­های جدید در این حوزه آشنا شوند و اطلاعات بیشتری در مورد اینکه این تجهیزات چطور می­توانند به آنها در رشد و گسترش تجارتشان کمک کنند بدست آورند.

شرکت اچ ­پی یکی از شرکت­های نام آشنا و پیشگام در این حوزه است که در این نمایشگاه حضور داشت. غرفه ­های A65 و B65 به این شرکت اختصاص داشت که نمایندگی منطقه­ ای این شرکت یعنی شرکت مت کاگیت (Mat Kagit) نیز در اینجا حضور داشت. چاپگر نوع Latex 3200 اصلی­ ترین محصولی بود که در غرفۀ مت کاگیت وجود داشت و این دستگاه قادر است چاپ­هایی در ابعاد بزرگ انجام داده و با سرعت بالای 1950 فوت مربع در ساعت کار کند.

کاربرانی که با این دستگاه کار می­کنند نیز قادرند چاپ­ هایی با کیفیت و با سرعت 1290 فوت مربع در ساعت را انجام دهند و همچنین روی پارچه و بوم با سرعت 830 فوت مربع در ساعت، و روی الیافی که تراکم بالایی دارند با سرعت 470 فوت مربع در ساعت چاپ انجام می­گیرد. به گفتۀ شرکت اچ­پی، دستگاه لاتکس 3200 قادر است ماهانه بصورت متوسط بین 30000 تا 60000 فوت مربع چاپ انجام دهد و کاربران می­توانند از حداکثر رزولوشن چاپی به میزان 12000*1200dpi بهره­مند شوند.

به گفته این شرکت شما می­توانید با بهره­گیری از فناوری­های بکار رفته در دستگاه لاتکس، کارهای مرسوم قبلی خود را انجام دهید و در ضمن بتوانید راه جدیدی برای کسب درآمدهای بیشتر نیز پیدا کنید. با استفاده از دستگاه چاپگر HP Latex 3200 و HP Print Beat، شما قادر خواهید بود فرآیند چاپ را از راه دور نیز کنترل نمایید و آن را بصورت آنلاین زیر نظر بگیرید. تعیین زمان مشخص برای انجام کار، بدون ترس از افت کیفیت چاپ.

 

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com