پارت چاپ

انقلاب 0.4 ؛ ما آماده ایم

30دسامبر2017

undefined

 

فدراسیون کارتا اِ گرافیکا (Carta e Grafica – فدراسیون کاغذ و گرافیک) در نمایشگاه Print4All از پروژه­ای رونمایی کرد که از آن برای پشتیبانی از شرکت­ هایی استفاده می­ شود که مایل به انجام این تحول‌های جدید در کسب و کار خود هستند.

 

یکی از اهدافی که این فدراسیون دنبال می­ کند این است که به آن دسته از شرکت­ هایی که تمایل دارند تا به سطح بالاتری از صنعت یعنی نسل چهارم صنعت دست پیدا کنند کمک می­کند تا به خواستۀ خود برسند. به همین دلیل در نمایشگاه Print3All یک روند دقیق و برنامه­ریزی شده تدوین شد تا جایی که شرکتی مانند بوکونی (SDA Bocconi) در مسیر درستی حرکت کرده و موفق شد تا به نسل چهارم صنعت ارتقاء یابد.

 


در پایان ماه نوامبر یک نظرسنجی از شرکت­های آسوکارتا، آسوگرافیچی (Assocarta، Assografici) و اعضای آچیمگا (Acimga) با هدف نقشه ­برداری از وضعیت فعلی شرکت­های ایتالیایی در این بخش انجام شد. بر اساس این نتایج و میزان عملیاتی شدن نسل جدید صنعت، شرکت­ها را به چهار گروه اصلی تقسیم‌بندی می­ کنند.

 


اطلاعات جمع­ آوری شده نقطۀ شروعی است برای طراحی یک دفترچۀ عملیاتی برای پیاده­ سازی نسل جدید صنعت که می­تواند راهنمایی­ های مفیدی به شرکت­ها ارائه نموده و اقداماتی را پایه­ ریزی کند که شرکت­ها بتوانند بسته به نوع نوآوری­ های خود به سطح بالاتر صنعت گذار کنند.

 


در طول این رویداد، کتابچه ­هایی در بین شرکت­هایی که مایل به ارتقاء سطح خود هستند توزیع شد که برای آنها بسیار کارگشا و مفید خواهد بود. و حتی بیشتر اینکه، ارتقاء سطح صنعتی جزئی از سیستم جامع نوآوری دیجیتالی می­باشد که برای تشویق و ترویج نوآوری در سیستم تولید و ارائۀ خدمات مشاوره­ای و آموزشی به شرکت­های متقاضی تدوین شده است.

 
هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com