پارت چاپ

چاپ لیبل بر روی اینجکت اسکرین یو وی

21ژانویه2018

undefined

شرکت دنی یک ابزار Truepress Jet L350UV بر روی چاپگرهای خود نصب نموده تا بتواند به تقاضاهایی با حجم بالا با حجم کاری کمتر، پاسخ مناسب بدهد. شرکت دنی در منطقۀ ریچینی (Riccione) کشور ایتالیا واقع شده که به تولید لیبل­های برچسبی اقدام می­نماید که عمدتا در بسته­بندی مواد غذایی، نوشابه­ها و محصولات مراقبت شخصی کاربرد دارند.

 

به قول مارکو اولیویری (Marco Olivieri)، رئیس شرکت دنی: "از سال 1999 که شروع کسب و کار ما بوده است، ما هرگز دست از توسعه و بهبود فعالیت خود دست نکشیده­ایم. همه ساله سرمایه­گذاری جدیدی روی شرکت، توسعۀ ماشین­آلات و مشارکت با شرکای واجد شرایط داریم. این امر باعث شده حتی در زمان رکود اقتصادی نیز رشد داشته باشم. امروزه ما بعنوان یک شرکت لیبل­ساز صنعتی، قادریم نیازهای بازار را پاسخگو باشیم".

 

وجود صفحه نمایش اختصاصی پرینت هدهایی با فناوری قطره­ای چهار مرحله­ای و سیستم ایکویز (Equios)، صفحه نمایش Truepress Jet L350UV که توسط خود شرکت دنی پشتیبانی می­شود موجب شده که این شرکت بتواند تولیداتی با حجم بالا و کیفیت قابل قبول ارائه نماید که با تغییرات نوع کار قابل تغییر بوده و راه­حلی ایده­ال برای کارهای با حجم پایین و متوسط ارائه می­نماید. اولیویری می­گوید، "ماشین جدید باعث شده تا بتوان سفارش مشتریان را در کمترین زمان انجام داده و چاپ فلکسی را نیز با این دستگاه انجام دهیم. فناوری اینکجت یکی از فناوری­های نو است که هنوز وارد بازار نشده و این یعنی اینکه ما می­توانیم عملکرد متفاوتی نسبت به دیگر شرکت­های ایتالیایی داشته باشیم. ما معتقدیم که این نوع سرمایه­گذاری ما مزایای زیادی برای بازارهایی بدنبال دارد که نیازمند بازۀ زمانی کوتاه­تر هستند و در عین حال بدنبال کیفیت عالی نسبت به دیگر فناوری­های دیجیتال می­باشند.

 

مدیر REM، اتوری مارتی (Ettore Maretti) اضافه نمود که: ویژگی­های بخصوص این سیستم چاپی این است که طوری طراحی شده تا بتواند جدیدترین نوع لیبل را بر اساس نیازهای بازار تهیه نماید، در اینجا حجم کاری به طور مداوم کاهش می­یابد و نیاز است تا تغییرات زیادی بصورت مکرر برای ارائه­دهندۀ خدمات چاپی بوجود آید. عامل دیگری که موجب برتری این شرکت نسبت به دیگران شده وجود کارکنان مجرب و ماهر است. ما قادریم تضمین نماییم که کار ما دارای استاندارد بالا هم در نصب و هم پس از فروش می­باشد که این روند بصورت ثابت توسط ما رصد می­شود، این نکته در حداقل­سازی خرابی دستگاه بسیار مهم است. نتیجه این است که حداقل در 90% از اوقات، دستگاه آمادۀ چاپ است.

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com