پارت چاپ

نوآوری های بسیار برجسته اپسون (Epson) در نمایشگاه SGI 2018

24ژانویه2018

undefinedاپسون نوآوری­ های بسیار برجسته ­ای در زمینۀ چاپ نماد، اقلام گرافیکی، تثبیت رنگ، نساجی و لیبل در نمایشگاه SGI که از 14 تا 16 ژانویۀ 2018 در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برگزار شد ارائه نمود. در این رویداد، اپسون چاپگر جدید خود که دارای قابلیت تصعید رنگ بر روی منسوجات است را با نام تجاری SureColor SC-F9300 64 اینچی را معرفی نمود که برای تولید و چاپ سریع بر روی انواع مختلفی از پارچه ­ها، مبلمان، البسه، طراحی داخلی و نمادهای مختلف کاربرد دارند. در این دستگاه از فناوری دات و از جوهرهای اولترا کروم (UltraChrome DS ) بهره گرفته شده است.

فناوری شورکالر (SureColor) به کاربران اجازه می­ دهد تا با سرعت بالایی در حد 108 مترمربع در ساعت چاپ بگیرند. اپسون در این مدل جدید خود از فناوری تصعید رنگ نیز استفاده کرده است که به شما اجازه می­دهد تا منسوجات رنگی را با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر تولید نمایید.
شیهاب زبیر، مدیر فروش منطقه ­ای اپسون می­گوید:" یک مشتری هنگام انتخاب چاپگری برای چاپ اقلام بزرگ، بدنبال این است که تأثیر بسیار مثبتی بر آیندۀ کسب و کار خود داشته باشد، چه در زمینۀ چاپ روی البسۀ ورزشی تعداد بالا و چه در دست­یابی به کیفیت بالاتر در همه زمینه­های مد و دکوراسیون خانه. ما با نگرانی­های مشتریان خود آشنا هستیم و از این رو، بر روی توسعۀ فناوری­های خود برای داشتن عملکردی بهینه و دوری از نواقص تمرکز نموده­ایم. در نمایشگاه امسال SGI، ما مفتخریم که آخرین و بروزترین فناوری SureColor SC-F9300 را ارئه نموده­ایم که نشان­دهندۀ تعهد شرکت اپسون به ارائۀ محصولات با کیفیت است. "
در عمل، فناوری شورکالر با یک سیستم پیشرفته برای کنترل و بالابردن میزان کارایی چاپگر همراه است. این سیستم، راه جدیدی پیش روی کاربران قرار داده تا هر چیزی که خواستند را چاپ کنند. شرکت اپسون برای شرکت­هایی که طیف وسیعی از هنرهای زیبا ارائه می­دهند و بدنبال چاپ روی پارچه هستند فناوری SureColor P10000 و SureColor F2000 را در نظر گرفته تا در تولید، نحوۀ انجام کارها و کاهش هزینه­ها کمک شایانی به آنها نماید و بتوانند کسب و کار خود را توسعه دهند.
شرکت اپسون با معرفی فناوری SureColor P10000 ابزاری برای برش رول­های کاغذ به ابعاد فوتوگرافیکی، هنری و حتی پوسترهایی با ضخامت 5/1 میلی­متر و با معرفی فناوری SureColor F2000 بدنبال انجام کارهای عکاسی با کیفیت بالا و ابعاد بزرگ است. سری F2000 دارای آخرین پیشرفت­ها در زمینه تصویربرداری است که کیفیت بسیار بالایی دارد. حداکثر وضوح تصویر 1440 * 720 پیکسل است و این دستگاه می­تواند این طرح­ها را 100% روی کتان و حتی پارچه­های مصنوعی چاپ نماید.

 



هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com