پارت چاپ

فصلنامه جدید کوموری منتشر شد

۰۵بهمن۱۳۹۶

undefined

خلاصه موضوعاتی اصلی که در این فصلنامه آمده است:

 

 

ادامه توسعه استفاده از ماشین‌های چاپ دو ورقی دیجیتال IS29 کوموری در مراکز چاپ جهان در کنار ماشین‌های افست، و توانمندسازی چاپخانه‌ها برای قبول هر سفارش چاپی با هر کیفیت موردنظر مشتریان ازجمله: تنوع گسترده در نوع و ضخامت سطوح چاپی اعم از کاغذ/ مقوا/ پلیمر/ متالایز و ...، سرعت بالای انجام سفارشها، اقتصادی بودن انجام تیراژهای کم، ارائه جلوه‌های ویژه و ...

 


استانداردسازی مراحل چاپ و بعد از چاپ با عرضه ماشین‌های جدید دایکات چهارونیم ورقی Apressia DC105 و برش Apressia CT115/CT137 به همراه امکانات جانبی و اتوماسیون کامل، خذف گلوگاه‌های تولیدی در مراکز چاپ و بسته‌بندی، و توسعه همکارهای فنی/ بازرگانی با کمپانی Highcon سازنده آخرین فن‌آوری دایکات لیزری با هدف گسترش دیجیتال‌سازی عملیات بعد از چاپ.

 


چاپ اسکناس پلیمری 10 پوندی ازسوی بانک انگلستان در چاپخانه De La Rue، بزرگترین و معتبرترین مرکز چاپ امنیتی برای اسکناس و گذرنامه با مراکز متعدد در جهان و بالاترین سهم در چاپ اسکناسهای کشورهای مختلف. تجهیزات و ماشین‌آلات جدید این مرکز که اسکناسهای پلیمری نیز با آن تولید می‌شود طراحی و ساخت کمپانی کوموری بوده و در یک دهه اخیر بیشترین سهم فروش تجهیزات در جهان را به خود اختصاص داده است.

 


رضایتمندی مشتریان کوموری در کشورهای مختلف جهان از قابلیت ماشین‌های افست و دیجیتال و ...
برگزاری سمینارها و نمایشگاههای بین‌المللی و منطقه‌ای برای ارائه راهکارهای جامع در صنعت چاپ و بسته‌بندی و استقبال صاحبنظران و بازدیدکنندگان.

 

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com