پارت چاپ

محصولی جدید برای انجام چاپ عالی روی پارچه

۰۷بهمن۱۳۹۶

undefined

شرکت EFI پَک چاپگرهای اینکجت دیجیتالی خود را با نام ریجیانی (Reggiani) عرضه نموده که شامل پلاگین­های فوتوشاپ و ایلاستراتور (Illustrator) برای طراحی­های حرفه­ای و موثر روی پارچه و جدیدترین نرم­افزار دیجیتالی proServer برای تولیدات با کیفیت روی پارچه است.

شرکت EFI با عرضۀ محصول Fiery DesignPro قابلیتی را فراهم نموده تا بتوان رنگ­ها را به وضوح و با دقت بالا روی پارچه اعمال کرد، رنگ­های مختلف را بین تیم طراحی به اشتراک گذاشت، الگوهای حرفه­ای طراحی نمود و یک طرح خاص را در چندین رنگ مختلف تولید کرد. پلاگین ­های داخلی این دستگاه محیطی مشابه با برنامه ­های فوتوشاپ و ایلاستراتور دارند و در نتیجه زمان طراحی کاهش یافته و نیازی به طی دوره­های طولانی مدت برای یادگیری کار با آنها نیست.
این پَک همچنین شامل نسخۀ جدید 6.5 از نرم ­افزار EFI Fiery proServer DFE و چاپگرهایی اینکجت پیشرفته برای چاپ اقلام واید و سوپرواید است که عملکرد بالایی داشته و تکنولوژی رنگی جدیدی برای گروه چاپگرهای صنعتی EFI Reggiani به ارمغان آورده است. این فناوری برای نمونه­ برداری بین برندهای عمده در زمینه منسوجات مورد استفاده قرار گرفت و روشن شد که Fiery proServer استحکام رنگ بالایی داشته که می­توان از این پروفایل­های رنگی در فرآیندهای طراحی و تولید استفاده نمود.
به گفتۀ ادل جنونی (Adele Genoni) رئیس و مدیر کل شرکت EFI Reggiani، مدل جدید ارائه شده ابزارهای ارزشمند برای بهینه ­سازی و ساده­ سازی فرایند طراحی و آماده ­سازی در بر دارد که مناسب آن دسته از مشتریانی است که بدنبال حرکت پرشتاب و به روز در بحث نوآوری هستند. اکنون، مشتریان با استفاده از این مجموعه، با وجود جدیدترین نرم­افزار Fiery proServer از مزایای عمده استفاده نموده و قادر به انجام فرایندی کارآمدتر، سازنده ­تر و سودآورتر باشند.
کیفیت، سازندگی و قابلیت استفاده
نسخۀ 6.5 از نرم­افزار proServer شامل قابلیت انجام کار روی پارچه را دارد که از انواع مختلف جوهر پشتیبانی نموده و رنگ­های متنوعی دارد که کاربر از چاپ با کیفیت بالا، وضوح تصویر و عدم وجود نقاط لک روی لباس مطمئن می­شود. نسخۀ جدید از عملکردهای دیجیتالی در چاپ مستقیم روی پارچه و در چاپ انتقالی پشتیبانی نموده و ابزارهایی برای رسیدن به مراحل مختلف و تکرار آنها، تغییر در ابعاد پارچه حین تولید و دقت رنگ برند ارائه می­نماید.
این محصول جدید در نمایشگاه اخیر شانگهای تکس (Shanghai Tex) چین رونمایی شد. تولیدات جدید بخشی از اکوسیستم EFI بوده که شامل نرم­افزار طراحی EFI Optitex 2D/3D و چاپگرهای دیجیتالی جدید EFI Reggiani نظیر چاپگر جدید Reggiani VOGUE است که این هم در نمایشگاه شانگهای شروع به کار کرد.

 هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com