پارت چاپ

ارائۀ نسخۀ جدیدی از نرم افزار دالیم (Dalim) با عنوان Dalim Es 5.5

08فوریه2018

undefinedنرم­افزار دالیم نسخۀ جدید خود با عنوان Dalim ES 5.5 را منتشر نموده است که ویژگی­های جدید دارد و بروزرسانی­های قابل توجهی در نسخۀ جدید صورت گرفته است. نرم­افزار دالیم یک پلتفرم رسانه­ای برای شرکت­های بازاریابی و شرکت­های ارائه کنندۀ خدمات رسانه­ای است. مشتریان این نرم­افزار استودیوها، خرده­فروش­ها، صاحبان برند و موسسات وابسته به آنها است و در کل هر کسی که در زمینۀ تولید محصولات رسانه­ای فعالیت دارد می­تواد مشتری این نرم­افزار باشد.

شرکت­های مختلف با استفاده از نر­افزار Dalim ES برای ذخیره­سازی، مدیریت، مکان­یابی و اجرای پروژه در همۀ کانال­ها از چاپ گرفته تا وب و ویدئو استفاده می­کنند. با استفاده از نرم­افزار Dalim ES 5.5 تمام فعالیت­های داخلی و خارجی از طراحی گرفته تا چاپ نهایی، از جمله اجرای قوانین مربوطه، محلی­سازی و نسخه­سازی روند هماهنگی با هم خواهند داشت و می­توان از عملکرد محصول نهایی اطمینان حاصل کرد. این نرم­افزار موجب افزایش بهره­وری در مدیریت بخش دیجیتال، مدیریت پروژه، همکاری و بررسی فایل­ها به روشی ساده­تر و سریع­تر می­گردد. دالیم امسال و در کنفرانس هنری استیوارت معرفی گردید.
این نرم­افزار بیش از 10 مدرک و مجوز رسمی از موسسۀ دام (DAM) دریافت نموده است. این مجوزها تأیید می­کنند که این نرم­افزار قادر است حداقل 10 ویژگی مشخص و موفقی مطابق با سیستم دام ارائه نماید. اخیرا، مارک داوی (Mark Daevy)، موسس مرکز مشاورۀ کودیفاید دام (Codified DAM) نرم‌افزار دالیم را بعنوان یکی از بهترین سیستم­های مدیریت دارایی دیجیتال در سال 2017 معرفی نموده است (www.codifiedconsultant.com). بویژه اینکه دالیم در فهرست 5 نرم­افزاری که ارزش افزودۀ بالایی دارند جای گرفته و از سوی آمازون نیز بعنوان یک نرم­افزار برتر معرفی شده است. اینها گفته­های فردریک سانی، مدیر بازاریابی نرم­افزار دالیم است.
برای یک تازه وارد در میان بسیاری از نرم­افزارهای گرانقیمت، این نرم­افزار چندان بد نسیت. دالیم با سرعت بیشتر و هزینۀ کمتر نسبت به دیگر محصولات عرضه گردد. این نرم­افزار موجب سریع­تر شدن چرخۀ تأیید و آسان­تر شدن تعامل دو طرف می­گردد. با استفاده از دالیم می­توان کمپین­های مختلفی را مدیریت کرد و بطور مثال بین تیم بازاریابی یک رویکرد مشخص و معین ایجاد نمود. ویژگی­های نسخۀ جدید عبارتند از: ویرایش کامل و اساسی روند کار، بازنویسی رابط کاربرپسند، ویرایش و سازماندهی گردش کار.
در حال حاضر امکان ویرایش و برگشت به عقب در انجام کارها وجود ندارد. مدیران می­توانند گردش کار خود را در مقیاس بزرگ ارزیابی نموده و وظایف خاصی را برای دیگران مشخص نمایند. برخی از آنها را می‌توان به راحتی کپی کرد و هر کجا که نیاز بود استفاده نمود. نرم­افزار دالیم مجهز به هوش مصنوعی می‌باشد.
نرم­افزار دالیم بصورت خودکار وقتی که اطلاعات آپلود می­شوند آنها را لیبل­گذاری می­کند و سپس از فراداده‌ها در فیلد جستجو استفاده می­کند. از این رو این نرم­افزار یک مدل یادگیری برای ماشین بوجود می‌آورد تا جستجوی موفقی بر اساس نوع محصول و اندازه آن داشته باشد، بعنوان مثال آنها را بر حسب رنگ کاوش نماید. دالیم یک اپلیکیشن رایگان بوده که تجربۀ کاربر برای ایجاد تعامل بهتر و موثرتر با دیگر اپلیکیشن­های شرکت و سیستم عامل را بهبود می­بخشد.
با بهره­گیری همزمان از DALIM ES و DALIM LATITUDE می­توان سند خروجی از دالیم را بر روی دستگاه کاربر در پوشۀ LATITUDE ذخیره کرد. کاربران می­توانند به راحتی پسوند فایل خود را به ES تغییر داده و آنها را در پوشۀ LATITUDE ذخیره کنند و یا فایل­های ذخیره را مشاهده نمایند. این نرم‌افزار از سوی آمازون نیز پشتیبانی شده و دالیم به کاربران خود اجازه می­دهد تا به خدمات ذخیره­سازی Amazon S3 دسترسی داشته باشند
این بدان معناست که انواع مختلفی از داده­ها را می­توان با فرمت ES مشاهده کرد. اجزای پلاگین: اجزای بروز و جدید پلاگین دالین به کاربران متخصص اجازه می­دهند تا مولفه­های مد نظر خود را ایجاد و یا ویرایش نمایند. این عناصر را می­توان در کارت­های شغلی، نمایشگرهای هوشمند و دسکتاپ درج نمود. کاربران قادر خواهند بود رابط شخصی خود در ES را ایجاد نمایند – برای مثال، عملیات مفید مانند تکمیل خودکار یک فرم یا انتخاب یک تاریخ از تقویم.
ایجاد یک پورتال قابل برنامه­ریزی که این پورتال بتواند تمامی ناگفته­های برند را آشکار نماید. همچنین به مدیر پورتال این اجازه را می­دهد تا یک رابط خاصی ایجاد نماید و قطعات نامناسب را از روی صفحه حذف نماید. این باعث می­شود تا کاربران از حضور کاربر جدید کمتر احساس ترس و اضطراب شوند. امضای الکترونیکی برای قبول یا رد موضوع: دالیم می­تواند طوری برنامه­ریزی شود تا از کاربر قبل از انجام فعالیت رمز شخصی درخواست نماید و سپس او را پذیرفته و یا رد نماید.
این نرم­افزار بطور خاص می­تواند برای آنهایی که در بسته­بندی محصولات دارویی و محتوای آثار هنری فعالیت دارند و همچنین آنهایی برای ارزیابی دقیق­تر حسابرسی­ها نیازمند چک امضای الکترونیکی افراد هستند کاربرد داشته باشد. جریان کاری و رویکرد نرم­افزار دالیم کاملا مطابق با قوانین اروپا و آمریکا بوده است، برای مثال در مورد دوز و مواد تشکیل­دهنده یک محصول. پشتیبانی از چندین سایت: دالیم اجازه می­دهد که بتوان مدیریت متمرکزی بر منابع دیگر سایت­ها و دیگر مناطق جهان داشت. با استفاده از DALIM ES و با وجود اطلاعات متمرکز می­توان از راه دور، سایت­های محلی نقاط مختلف را پردازش نمود.
این از انتقال فایل­های حجیم در شبکه جلوگیری می­کند و تجهیزات اختصاصی برای مشتریان ارائه می‌نماید. در هر صورت برای بررسی و اظهارنظر در مورد هر نوع محتوای دیجیتال یا بالابردن دقت تشخیص رنگ، DIALOGUE Engine ساختۀ DALIM ES به ساده­سازی و افزایش سرعت چرخۀ تصویب موضوع کمک فراوانی می­کند. دالیم فناوری پیشرفته­ای ارائه نموده که حتی بر روی موبایل نیز قابل استفاده است. این رویکرد جدیدی در مدیریت رنگ، بارکدگذاری و مشاهدۀ پی دی اف­های چند صفحه­ای است.
حتی محیط مشاهده نیز می­تواند بر روی آیتم نمایشی مانیتور تأثیر بگذارد. با استفاده از DIALOGUE، پروفایل مانیتور مدام بروزرسانی می­شود و مطابق با سندی که باز شده است تغییر می­کند. اگر بروزرسانی ممکن نباشد، پنجره­ای باز می­شود و به کاربر اجازه می­دهد تا پروفایل مانیتور را چک نماید. کاربران می‌توانند از بین تعدادی رنگ­سنج­ها و مانیتورها، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایند. ویژگی بارکد خوان جدید به کاربران اجازه می­دهد تا بارکد خاصی را انتخاب نموده و نوع آن را نمایش دهند. اگر یک صفحه دارای چندین بارکد بود، آنها می­توانند تمامی آنها را در یک زمان واحد بخوانند. این ابزار از تمامی بارکدهای یک بعدی و دو بعدی پشتیبانی می­کند.
توانایی تعریف نوع جوهر و روشنایی، به منظور دستیابی به یک چاپ عالی و بی­نقص. توانایی تعریف روشنایی و تاری جوهر و بررسی صحت این تنظیمات توسط DIALOGUE Engine. تنظیمات جوهر در فرایند چاپ می­تواند تأثیر چشم­گیری در ظاهر محصول خروجی داشته باشد. تنظیمات جوهر بخصوص رنگ روشن در بالا و رنگ تیره در پایین بر روی چاپ و بخصوص بسته­بندی اثرگذاری بالایی دارد. نرم­افزار دالیم قادر است با پشتیبانی از فرآیندهای مختلف، جریان کاری بخش­های مختلف را اجرایی نموده و فایل­های قابل پیش­بینی را برای کانال­های رسانه­ای مختلف ارسال نماید.
نسخۀ DALIM TWIST 8.5 آخرین نسخه از نرم­افزار دالیم است که پیشرفت­های زیادی نسبت به نسخه­های قبلی دارد که مطابق با مشخصات استاندارد GWG 2015 بوده و برای بررسی فضای رنگ و خنثی­سازی رنگ کاربرد دارد. یک GMG با سرور رنگ 5 رابطی در حال حاضر در دسترس کاربران است. دالیم موجب پیشرفت­های قابل توجهی در توزیع کتابخانۀ مجازی دیجیتالی (DVL) گردیده است و ادغام پاب­های الکترونیکی را تسهیل می­بخشد.
این DVL در فروشگاه­های مختلف از جمله ویندوز استور، اپل استور و گوگل پلی قابل تهیه بوده و بر روی انواع ویندوز، MAC IOS و اندروید قابل اجرا است. این برنامه را می­توان روی دسکتاپ و تجهیزات موبایل قابل نصب بوده و کیت آن به کاربران اجازه می­دهد تا اپلیکیشن شخصی خود را بر روی سیستم عامل IOS، OSX و اندروید اجرا نماید. ما نه تنها توانسته­ایم که این محصول را صنعتی­سازی کنیم بلکه توانسته­ایم سرعت عملکرد آن را بسیار بالا ببریم. با این حال نکتۀ مهم این است که DALIM ES توانایی­های DAM را با DALIM SOFTWARE ادغام نموده و محتوای رسانه­ای خودکار تولید نماید. خلاصه اینکه این اپلیکیشن طراحی جریان کاری پروژه را برای تمامی شرکا ساده نموده تا بتوانند زنجیرۀ تأمین تولید را با خلاقیت بیشتری مدیریت نمایند و روند بازاریابی را بطور کامل مدیریت کنند. کارول ورل (Carole Werle) مدیر اجرایی دالیم می­گوید: دالیم ویژگی­های جدید دارد که به صاحبان برند کمک می­کند تا سرعت، استانداردسازی و ساده­سازی نموده و ارتباطات محتوا را بهبود بخشند.

 

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com