پارت چاپ

شرکت EFI از مدل جدید خود با پلتفرم مشارکتی برای مشتری رونمایی کرد

10فوریه2018

undefined

شرکت­های چاپ، آژانس­ها، ارائه دهندگان خدمات بازاریابی، موسسات آموزشی و شرکت­های کوچک و بزرگ با استفاده از EFI Market Direkt، ابزار جدیدی برای مشارکت یکپارچۀ مشتری در فرآیندهای الکترونیکی گرفته تا تصویرسازی در اختیار خواهند داشت. این نرم­ افزار جدید این هفته و در خلال کنفرانس سالانۀ EFI Connect که از در لاس وگاس (Las Vegas) برگزار خواهد شد معرفی می­ گردد.

پلتفرم مشارکتی و مشتری پسند مارکت دایرکت کاربران را قادر می­ سازد تا مشارکت مشتری در برنامه­ ها، پبشنهادات، خبرنامه­ ها، نظرسنجی­ ها و ارتباطات را به سرعت و به آسانی توسعه دهند. این نرم ­افزار شامل فناوری­های چندکاناله و چندرسانه ­ای نسل آینده است که بصورت موفقیت ­آمیز بر روی پلتفرم دایرکت اسمایل (DirectSmile) قرار گرفته­ اند تا اپلیکیشن­ های بازاریابی چندرسانه­ ای و جامع برای جذب مشتری و فعالیت­های دیگر ایجاد نمایند.

این نرم ­افزار بعنوان یک برنامۀ مستقل یا برنامۀ جانبی در بخش Web – to – print شرکت EFI در دسترس است و بطور یکپارچه با نرم ­افزار­های سودمند EFI ادغام شده و به کاربران امکان ردیابی داده­ها و مدیریت کمپین­ های بازاریابی و همچنین امکان تعامل بیشتر و بهتر با مشتری را می­دهد و در ضمن می‌توانند برنامه ­ریزی بهتر، مدیریت کامل و اجرای دقیقی از برنامه­ های بازاریابی پیچیده و چندرسانه­ ای داشته باشند.

پلتفرم مارکت دایرکت ویژگی­های خلاقانه ­ای در بر دارد که موجب افزایش چشم­گیر بهره­ وری می­ گردد. این پلتفرم شامل نرم ­افزار EFI SmartCampaign یک ابزار طراحی رسانه ­ای مبتنی بر HTML-5 است. به علاوه، با امکاناتی نظیر داستان­ نویسی، مشتریان می ­توانند در عرض چند ثانیه و با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن، تصاویر و متن مورد نظر خود را ایجاد نمایند و یا آن را مجسم نمایند.

قالب­ های آماده در این نرم­ افزار معرفی شده است و به کاربران این امکان را می­ دهد تا با کمترین کار، طرح‌های خود را ایجاد نمایند. ابزارهای جدید در این نرم ­افزار همچنین امکان ساخت و اجرای برنامه ­های ارتباطی و بازاریابی از طریق ایمیل، سایت، چاپ، موبایل یا رسانه­ های اجتماعی را راحت­ تر می­نماید.

به گفتۀ شارلوت توک منتل (Charlotte Tueckmantel) مدیر ارشد این شرکت، پلتفرم نسل آینده بطور قابل توجهی می­تواند به مشتریان اجازه دهد خدمات ارتباطی و بازاریابی را بطور گسترده دنبال نمایند. از طراحی داستان شخصی و طراحی ­های فردی گرفته تا طراحی ­های بصری را می­توان با استفاده از این ابزار ساده انجام داد و آن دسته از کسب­وکارهایی که به دنبال جذب بیشتر مشتری و ارائۀ خدمات بهتر به مشتریان خود هستند می­ توانند از این ابزار بهره ­مند گردند.

 

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com