پارت چاپ

شرکت فوجی فیلم زیراکس را خرید!

13فوریه2018

undefined

از ادغام این دو شرکت، شرکت جدیدی با نام فوجی زیراکس (Fuji Xerox) پدید آمده و دفاتر اصلی این شرکت در نورواک (Norwalk) و توکیو ژاپن واقع شده ­اند. انتظار می­رود حداقل 7/1 میلیارد دلار در هزینه­ ها صرفه­ جویی شود.

به گفتۀ شیگه تاکا کوموری ، رئیس و مدیر اجرایی فوجی فیلم: اسناد موجود بیانگر بخش قابل توجهی از نمونه کارهای شرکت فوجی فیلم بوده و این ادغام جدید به ما اجازه می ­دهد تا قدرت رهبری بیشتری در بازاری داشته باشیم که بسرعت در حال تغییر است. ما معتقدیم پیشرفت­های فنی و ارائه نوآوری­ها در زمینۀ تصویربرداری و ثبت اطلاعات – بویژه در زمینه ادوات اینکجت، تصویربردار و هوش مصنوعی – عوامل بسیار مهمی هستند که می­توانند موفقیت شرکت جدید فوجی زیراکس را تضمین نمایند.

جف یاکوبسون ، مدیر اجرای شرکت زیراکس اضافه کرد : "در هفته ­های اخیر از سوی سهامداران شرکت تحت فشار بوده است ولی آنها باید بدانند که این ادغام یک حرکت تجاری کاملا منطقی بوده و منجر به رشد قابل توجه و دست­یابی به فرصت­های جدیدی برای شرکت خواهد شد. " او افزود: "شرکت تازه تأسیس بر تکنولوژی­ها جدید استوار بوده و درآمد بسیار زیادی برای همکان به ارمغان خواهد آورد."

با اینکه قدمت شرکت زیراکس به سال 1903 بر می­ گردد ولی اولین دستگاه کپی مدرن این شرکت در سال 1938 روانۀ بازار شد که توسط چستر کارلسون اختراع شده بود. به گفتۀ نیویورک تایمز، این فناوری موجب شد تا آنها در حوزۀ کپی حرف اول را بزنند تا اینکه انقلاب دیجیتالی رخ داد.

چندین نفر از افرادی که از تجهیزات شرکت زیراکس استفاده می­ کنند در مورد این خبر اظهار نظر کرده ­اند:

استیو پریسمن، مدیر خدمات چاپ و نشر مدارس دولتی اوماها گفت: این خبر شخصا مرا خیلی نگران کرد. من متوجه شدم که شرکت فوجی زیراکس قسمت اعظم خط تولید محصولات زیراکس را زیر نظر دارد. ما مشکلات زیادی با شرکت فوجی داشته ­ایم تا آنجا که عملکرد بخش فروش و پشتیبانی آنها در بازار هنرهای گرافیکی رضایت بخش نبوده است.

کریستوفر دونلون، مدیر ارتباطات شرکت کولر (Kohler) می­گوید: "من بسیار مشتاقم تا ببینم این ادغام چه تغییری بر بازار خواهد داشت. شرکت زیراکس همیشه تولیدات مناسبی داشته است و مطمئنا با این ادغام می­ تواند خدمات نوین چاپی را جایگزین قبلی­ ها نماید و فرصت جدیدی برای ما فراهم نماید. فناوری و توانایی زوم دستگاه­ها و همچنین ارائۀ خدمات پیشرفته، چیزی است که در این زمان مورد نیاز ما است. نمایشگاه دروپا 2020 می­تواند بسیار جالب توجه باشد."

کن جانسون، مدیر خدمات چاپ در دانشگاه بال استیت (Ball State): "من فقط برای افرادی که فشار صرفه­ جویی 7/1 میلیارد دلاری بر دوش آنها خواهد بود، متأسفم. شما می­دانید که اغلب این هزینه ­های صرفه­ جویی شده بر دوش افرادی که سخت کار می­ کنند، آنهایی که چتر نجات طلایی ندارند."
هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com