پارت چاپ

مولر مارتینی با مشارکت گروه کولبوس ، تجارت چاپ و صحافی کتاب را ارتقاء بخشیده است

14فوریه2018

undefined

به گفتۀ برونو مولر (Bruno Muller)، مدیر ارشد شرکت مولر مارتینی: "در سال­های اخیر صنایع وابسته به چاپ بواسطۀ تغییرات ساختاری دچار دگرگونی شده ­اند و این بازار در آن واحد هم کوچک­تر شده و هم شرکت­های متنوعی در آن ورود کرده ­اند.

مشتریان بطور منظم نیازمند نوآوری و پیشرفت در این حوزه هستند که باید با مقادیر فروش کمتر، تأمین مالی گردند. مهمتر از همه اینکه مشتریان این حوزه می‌توانند با انجام این فعالیت­های جدید در عرصۀ صحافی، درآمد خود را افزایش دهند."

تغییرات بوجود آمده در بازار بطور مستقیم بر روی مشتریان شرکت مارتینی نیز اثرگذار بوده و آنها را با مدل­های جدید تجاری نظیر دیجیتال، مواجه می­ نماید. شرکت مارتینی برای مدت­های طولانی می ­تواند با ترکیب عواملی همچون جذب پرسنل ماهر، کسب دانش فنی، بهره­ گیری از فناوری و ایجاد زیرساخت­های لازم، محصولات جدید و خلاقانه­ای روانۀ بازار نماید.

برونو مولر می­گوید: "این روند می­تواند آیندۀ کسب ­وکارهای نرم ­افزاری و سخت­ افزاری را هم برای مشتریان و هم برای سازندگان ماشین تأمین نموده و از این رو می­ تواند شغل­ های موجود در صنایع وابسته به چاپ را نیز حفظ نماید."

تولید مستمر در شهر رادن (Rahden)

کسب و کار صحافی کولبوس به واحد جدیدی از شاخۀ تجاری شرکت مولر مارتینی تبدیل شده است که یک گروه صنعتی مستقل و یکپارچه بوده و در شهر رادن آلمان مستقر می­باشد. مسئولیت این گروه تجاری کولبوس همچنان بر عهدۀ کان بنتمایر (Kai Buntmeyer)، مدیر عامل این شرکت می­باشد.

این شرکت با داشتن 900 کارمند، بر روی بسته­ بندی و تولید جلد، ساخت قطعات و ریخته­ گری متمرکز است. "کای بنتمایر" همگان را متقاعد کرده است که گروه تجاری کولبوس فرصت­های جدیدی برای آینده­ ای موفق فراهم می­ نماید.

در سال­های اخیر، بازار بسته­ بندی رشد مداومی داشته است. ما پتانسیل خیلی خوبی در این زمینه داریم و قادریم فعالیت­های خود در این زمینۀ تجاری را بشدت گسترش دهیم. همچنین چشم ­اندازهای بسیار روشنی در زمینۀ تولید قطعه برای شرکت­های مهندسی و مکانیکی پیشرفته­ای نظیر مولر مارتینی و گروه بسته ­بندی کولبوس وجود دارد.

نمونه کار ماشین و مابقی دانش فنی در این زمینه

دانش فنی موجود در گروه تجاری کولبوس از سوی شرکت مارتینی پشتیبانی شده و گسترش یافته است. تقریبا 250 نفر در گروه تجاری کولبوس و در بخش صحافی مشغول به کار هستند که با شرایط یکسان استخدام شده­ اند. کارکنان دیگری نیز در بخش­های بسته­ بندی و ساخت جلد در این گروه تجاری مشغول انجام کار هستند.

 
هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com