پارت چاپ

شرکت OKI چاپگر لیبل و فیدر پاکت خود را معرفی کرد

17فوریه2018

undefined

شرکت OKI در نمایشگاه تصویرسازی علامت و طرح­های گرافیکی خاورمیانه ( SGI 2018)، نمونه کارهای گسترده­ ای از چاپگرهای صنعتی خود ارائه نموده است که شامل دستگاه­هایی برای چاپ اقلام بزرگ می­شوند و مزایای تجاری و هزینه­ ای زیادی برای ارائه دهندگان خدمات چاپ در بر دارند. در غرفۀ شرکت OKI دستگاه جالبی وجود دارد که دارای مدل سه ­بعدی است و توانایی­های زیادی در چاپ محصولات و ارائه خدمات به صنایع وابسته به هنرهای گرافیکی دارد.

در طول برگزاری این نمایشگاه، جایزۀ BLI به طور رسمی به شرکت OKI تعلق گرفت. چاپگر رنگی مدل M-64s شرکت OKI با اختلاف زیادی نسبت به سایر رقبا، سریع­ترین کارایی را داشت و از همین رو برندۀ جایزۀ BLI 2018 شد. در این رقابت دستگاه­های پیشرفتۀ زیادی شرکت داشتند که توانایی چاپ در سایزهای بین 54 تا 64 اینچ را داشتند و اقلام خروجی آنها براحتی در محیط زیست قابل تجزیه بوده و همچنین دوام و ماندگاری بالایی داشتند. این دستگاه­ها همچنین به نمایشگرهای چند صفحه­ ای، به نرم­ افزار جامع onyx RIP و به ابزار مدیریت کامپیوتر مجهز بوده و گسترۀ رنگ آنها بیشتر از بقیه است که این قابلیت موجب می­شود تا رنگ­ها با دقت بیشتری روی محصولات اعمال ­گردند.

مدل OKI سه ­بعدی که در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داشت، نشان می­داد که چگونه می­توان با استفاده از این دستگاه، کاغذ دیواری، آگهی تبلیغاتی، پرده، پرتره­های نقاشی و بسیاری از موارد دیگر را چاپ نمود. نصب این مدل سه­بعدی به بازدیدکنندگان این اجازه را می­داد تا تصاویر خود را به روش چاپ صنعتی، چاپ و تولید نمایند.

مشتریان با سری جدیدی از چاپگرهای لیبل با عنوان Pro Series Label و همچنین سیستم­های چاپ Pro 9 آشنا شدند که سطح جدیدی از نوآوری و انعطاف ­پذیری را به ارمغان آورده­اند. چاپگرهای لیبل قدیمی که مجهز به سیستم حرفه­ای چاپ چهار (Pro1040) و پنج (Pro1050) رنگی بودند توسعه یافته و به چاپگرهایی تبدیل شده­اند که قابلیت ارائۀ خدمات چاپی گسترده­تری بر روی لیبل­های شفاف و رنگی دارند، لیبل­های ضدآب تولید می‌کنند و بر روی کاغذهای روکش­دار و غیر روکش­دار فرآیند چاپ را انجام می­دهند. همچنین تجهیزاتی معرفی شده است که قادرند پاکت­های رنگی تولید نموده و بر روی آنها طرح‌های رنگی و یا سفیدبراق درج نمایند.

ماتیاس میلیتزر (Mathias Militzer)، معاون و مدیر ارشد شرکت OKI می­گوید: ما بسیار مشتاقیم تا در نمایشگاه SGI امسال نیز حضور داشته باشیم. نمایشگاه SGI نه تنها جایی برای معرفی فناوری­های جدید OKI است، بلکه مکانی است برای برقراری ارتباط با مشتریان، درک بهتر از نیازهای آنان و توجه بیشتر به فرصت­های جدید بازار.هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com