پارت چاپ

شرکت Durst پلتفرم فناوری نسل آینده P5 را روانه بازار نمود

۲۱اسفند۱۳۹۶

undefined

فناوری P5 شامل چاپگرهای نسل جدید همراه با نرم­افزار جدید و برنامه­های در حال توسعه می­باشد. این فناوری دارای حالت­های پیشرفته، رابط کاربری کاربر با محیط عملیاتی و قابلیت سرویس ­دهی از راه دور است. همه چیز با هدف افزایش کارایی و افزایش زمان کارکرد تجهیزات به همراه انعطاف­ پذیری بی­ نظیر در رسانه و انجام کار، صورت گرفته است.

طراحی صنعتی و مدرن دارست، که در ابتدا توسط شرکت معروف اوتل اِیچر (Ottl Eicher) توسعه یافته است، با معرفی فناوری P5 گامی رو به جلو برداشته است. یک استودیوی طراحی واقع در شهر مونیخ، نظرات بسیاری از مشتریان و کاربران را زیر نظر داشته تا خواسته­های آنان را در قالب یک مفهوم جدید ارائه نماید. این امر با معرفی فناوری P5 دست­یافتنی شده و در بسیاری از خطوط تولید شرکت دارست در آینده تأثیرگذار خواهد بود.

در مقایسه با معیارهای صنعتی، مدل جدید P5 تقریبا 70% بیشتر از بقیه بهره­وری دارد. با ارائۀ آخرین نسخه از صفحات نازل (nozzle) MEMS از سوی بخش داده و الکترونیک شرکت دارست، سیستم­های چاپی با سرعت بسیار بالا، دقت فوق ­العاده و با اعتباری در سطح عملکرد صنعتی معرفی می­ گردد.

ویژگی­های فناوری Durst P5:

قابلیت چاپ در دو فاز، بیش از 240 مترمربع در ساعت با وضوح 1200 dpi

کیفیت چاپ افست با سایز قطره­ای 5 pcl

پلتفرم اطلاعات تحلیلی دارست برای تعمیر و نگهداری انحصاری و دقیق ماشین و مصرف داده برای تضمین بالاترین عملکرد

جریان کاری دارست، که ارائه دهندۀ یک مجموعه از اپلیکیشن­های پیشرفته برای چاپگرهای شرکت دارست به همراه ویژگی­های منحصربفرد – مافوق عالی.

دارست فوتوتکنیک – Durst Phototechnik AG 2

کریستف گمپر (Christoph Gamper) مدیر اجرای گروه صنعتی دارست می­گوید: پلتفرم جدید P5 شامل نرم­افزار کاربردی و ابرازهای خدماتی پیشرفته است که نشان­دهندۀ راهبرد کلیدی ما برای سرمایه‌گذاری­های بیشتر در زمینۀ فناوری چاپ در ابعاد بزرگ می­باشد. ما باور داریم که کاوش­های زیادی در فضای این بازار انجام شده و فناوری P5 250 HS اولین محصول قطعی ما در این حوزه است. در یک جهان یکپارچه، چاپگرها نیاز به تغییر دارند. ما با استفاده از گروه P5 ابزارهایی برای تغییر و سود بیشتر ارائه نموده­ایم و ما متعهدیم که این راه را ادامه دهیم تا نوآوری چشم­گیری در بازار چاپ در ابعاد بزرگ ارائه نماییم.

 هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com