پارت چاپ

اپسون (Epson) چاپگر اینکجت تصعید رنگ شورکالر نسل بعد را معرفی کرد

۱۲مهر۱۳۹۶

undefinedشورکالر F9370 64 اینچی تازه اپسون دارای تراز تولید صنعتی است، سرعت چاپ آن تا 1169 فوت مربع / ساعت می رسد، دارای یک سیستم پاکسازی یکپارچه تازه است و از یک سیستم پشتیبانی رسانه ای رول به رول تازه استفاده می کند، به این ترتیب این چاپگر می تواند کاغذهای انتقالی که از نظر اقتصادی سبک هستند را هم مدیریت کند. شورکالر F9370 که مخصوص چاپ تصعید رنگ انتقالی با سرعت بالا است، از نظر اقتصادی به صرفه و در تیراژ متوسط و بالا طراحی شده و جایگزین شورکالر F9200 می شود. به این ترتیب، این دو مدل در کنار شورکالرهای F6200 و F7200 قرار می گیرند و خط تولید شورکالر سری F اپسون کامل می شود.
تیم چک، مدیر تولید بخش تصویرسازی حرفه ای اپسون آمریکا در این باره می گوید: «صنعت چاپ تصعید رنگ به سرعت در حال نفوذ در بین حوزه های مختلف است. اپسون خود را متعهد کرده است که در زمینه تامین نیازهای تولید مشتریان این حوزه، به یکی از پیشتازان تبدیل شود. هنگام ساخت شورکالر F9370، مهندسان ما دنبال افزایش عملکرد، بهره وری و اطمینان پذیری آن بودند. امری که باعث می شد سرعت چاپ تا 75 درصد افزایش پیدا کند و این چاپگر به یکی از سریع ترین چاپگرهای این دسته در بازار تبدیل شود.»
شورکالر F9370 که جایزه محصول برتر سال مراسم SGIA 2017 در دسته «تصعید رنگ رول به رول در منسوجات» را به دست آورد، از دو هد چاپ دوگانه PrecisionCore TFP استفاده می کند. این محصول هم چنین از آخرین فناوری جوهر تصعید (اولتراکروم DS اپسون با رنگ مشکی با چگالی بالا) استفاده می کند و به واسطه آن، می تواند به تولید محصولی با اشباع رنگ فوق العاده و کنتراست بالا بپردازد. این چاپگر یک راه حل کلیدگردان واقعی دارد، یک سیستم پاک کننده پارچه تازه که هدچاپ را پاک می کند و به این ترتیب، از کیفیت بالای خروجی و تولید پیوسته اطمینان حاصل می شود. علاوه بر این، سیستم پشتیبانی رسانه ای رول به رول بسیار دقیق آن دارای یک کنترل خودکار کشش کاغذ است. امری که باعث می شود صرف نظر از وزن کاغذ و شکل و قطر آن، پیپر فید همیشه در حال حرکت باشد. این سیستم تغذیه مدیا تازه هم چنین از غلطک های رسانه ای سنگین تر و کاغذهای انتقالی به ضخامت 40 gsm پشتیبانی می کند و می توان از آن در مجموعه ای از نیازهای تولیدی استفاده کرد، از تولید پارچه و تولید مواد تبلیغاتی سفارشی گرفته تا بیلبوردهای نرم، تولید پوشاک ورزشی و دکوراسیون داخلی.
اطلاعات بیش تر درباره شورکالر F9370
شورکالر F9370 تازه با این هدف ساخته شده که عملکرد چاپ را بهبود داده و میزان اطمینان پذیری را در تولید محصولات انتقالی تصعید رنگ، آن هم با مجموعه ای از مشخصه های تولیدی مختلف، افزایش دهد. این موارد عبارتند از:
تولید غیرمنتظره:
هدچاپ های دوگانه باعث دستیابی به عملکرد رول به رول در سطح صنعتی می شوند که سرعت چاپ در آن به 1169 فوت مربع در ساعت می رسد.
کیفیت تصویر فوق العاده:
فناوری جوهر DS اولترا کروم با جوهر مشکی با چگالی بالا، اشباع رنگ استثنایی و کنتراست بالایی تحویل می دهد.
پشتیبانی رول به رول واقعی:
چرخک بالا برنده با دقت بالا، از انتقال چاپ هیت کلندر به صورتی به صرفه پشتیبانی می کند
راه حل کلید گردان که تحت پشتیبانی کامل اپسون قراردارد: شامل Wasatch SoftRIP TX و پروفایل های ICC می شود. می توان هنگام کار با کاغذهای انتقال بهینه شده DS اپسون از آن استفاده کرد.
عملکردی قابل پیش بینی و مطمئن: کنترل خودکار کشش کاغذ و پاک کننده هد پارچه باعث دستیابی به تولیدی پیوسته و ساده می شوند
جوهر بیش تر؛ وقفه کم تر:
مخزن جوهر با ظرفیت بالا که می تواند برای هر رنگ تا سه لیتر جوهر ذخیره کند. به این ترتیب، دوره های چاپ طولانی تر بدون هیچ وقفه ای، ادامه پیدا می کند.
داشبرد کنترل اپسون:
فرآیند خودکار پاکسازی، بررسی سطح جوهرها و بروزرسانی سیستم عامل، می تواند پروفایل های مدیاهای تازه را از روی کامپیوترتان دانلود کند.
پاداش های اختصاصی اپسون:
در مبادله ها، با هر خرید محصولات قابل مصرفی که صورت می گیرد، امتیازاتی به شما اضافه می شود
راه حل مقرون به صرفه و مقیاس پذیر:
یک نسبت عملکرد به قیمت عالی ارائه می دهد. به راحتی می توانید چاپگرها را مطابق نیازهای تجاری خود تعبیه کنید.
شورکالر F9370 اپسون در حال حاضر از طریق نمایندگی های فروش «تصویرسازی حرفه ای اپسون» مورد تایید این شرکت در دسترس است.

منبع:http://www.ipina.ir

 

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com