پارت چاپ

ریکو با اولین ماشین فلت‌بد خود به دنبال بازار دکوراسیون صنعتی است

28اكتبر2017

undefined

T7210 این هفته در نمایشگاه ویسکام ایتالیا 2017 در شهر میلان (12 تا 14 اکتبر) نمایش داده شد و اوایل 2018 برای مشتریان اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) در دسترس بود. هنوز قیمت نهایی این محصول مشخص نشده است.

T7210 که مخصوص استفاده در چاپ دکوراسیون صنعتی است، در حالت استاندارد با سرعت 50 متر مربع در ساعت کار می کند و در سرعت بالا به 100 متر مربع در ساعت می رسد. از این دستگاه می توان در دکوراسیون داخلی و ساخت مواد، به ویژه مواد سفت و سنگین مثل شیشه، چوب، کمپوزیت آلمینیوم و فلز استفاده کرد.

"گراهام کندی" مدیر بخش کسب و کار اینکجت تجاری ریکو اروپا در این باره می گوید: «T7210 پرو شرکت ریکو مجموعه راه حل های ما را گسترش می دهد. ریکو به فعالیت های خود در حوزه ابتکارات فناوری چاپ اینکجت ادامه می دهد. این دستگاه با به کار گیری فناوری اینکجت پیشرو خود ریکو، طوری طراحی شده که کاربر بتواند به راحتی به آن اعتماد کند و از ظرفیت های تازه آن بهره ببرد و در این بازار به شدت در حال تحول، نقشی داشته باشد.»

«ما حتی همین الان پیش از عرضه رسمی آن در اوایل 2018، با مشتریانی مواجه شده ایم که مستقیم با ما ارتباط برقرار کرده و برای دریافت این محصول ابراز تمایل کرده اند.»

طبق صحبت های کندی، ریکو در حال حاضر به دنبال تعیین یک قیمت برای T7210 است، این شرکت امیدوار است که «با یک قیمت رقابتی مناسب، محصولی با بالاترین سطح از کارآمدی را ارائه دهد.»

T7210 از 12 هد چاپ صنعتی سری ریکو MH54 استفاده می کند. این شرکت ادعا می کند که این هدهای چاپ جوهرافشانی فوق العاده ای ارائه می دهند و کاملا قابل اطمینان هستند. این دستگاه از حداکثر سایز چاپ 3.2 x 2.1 بهره می برد و می تواند بر روی زیرلایه هایی تا ضخامت 110 میلیمتر چاپ کند.

کندی در ادامه می گوید: «ما سرمایه گذاری های آینده خود را با در نظر گرفتن پیشرفت های آتی که در فناوری فلت‌بد UV صورت می گیرد، و هم چنین احتیاجات مشتریان خود تعیین می کنیم. به لطف فناوری اختصاصی ریکوه مثل هدهای چاپ ریکو و فرمول جوهر UV، و هم چنین بخش تحقیق و توسعه اختصاصی که در شرکت داریم، انعطاف پذیری بسیار خوبی داریم و می توانیم هر محصولی که مشتری ها نیاز داشته باشند را طراحی کنیم.»منبع:  http://www.ipina.ir/

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com