پارت چاپ

هوشمندسازی اصناف در دستور کار قرار گیرد

12نوامبر2017

مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در جریان برگزاری بیستمین جلسه شورا در قالب پیشنهادی به رئیس اتاق اصناف تهران گفت: اصناف و بازار قلب تپنده شهر هستند.

وی با تقدیر از صنوفی که با پرداخت ارزش افزوده به ساخت شهر کمک شایانی می کنند، اظهار داشت: وظیفه متولیان تسهیل گری و حمایت از صنوف است تا آنها بتوانند با شفافیت بیشتر عوارض خود را پرداخت کنند.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه پرداخت عوارض در سهم اداره شهر نسبت مستقیم دارد، گفت: بخش مهمی از درآمد پایدار شهر از عوارض ناشی از ارزش افزوده تامین می شود و باید تلاش شود تا تمامی صنوف عوارض خود را بپردازند.
فراهانی در ادامه به موضوع هوشمند سازی اصناف اشاره کرد و گفت: روند کاری صنوف در ۱۰ سال گذشته متحول شده است و در روزگار کنونی، مدرن سازی و هوشمند سازی به مهمترین مسئله پیش روی اصناف تبدیل شده است.
وی اظهار داشت: هوشمندسازی راهبرد ماندگاری صنوف در عصر حاضر است و از طرفی دیگر موجب کنترل ترافیک و کاهش آلودگی هوا می شود.
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: امروز در برخی شهرهای پیشرفته با اجرای هوشمند سازی رفت و آمد ها بابت خرید به صفر رسیده و آلودگی هوا مورد کنترل قرار گرفته است و تهران نیز می تواند به این سو گام بردارد.

هیچ نظری منتشر نشده است.

نظر جدید

Atom

قدرت گرفته شده از سایت زیبا

SiteZiba.com