نمایش منو

ایمیل مارکتینگ

از زمان مطرح شدن ایمیل مارکتینگ به عنوان یک روش بازاریابی، این شیوه توانسته است به یکی از روش‌های بسیار اثرگذار بازاریابی آنلاین شناخته شود. با وجود ایمیل‌های اسپم، همچنان ایمیل‌های پرمحتوایی هستند که در مسیر مشتری‌مداری و افزایش فروش ارسال می‌شوند و واقعا برای دریافت‌کنندگان مفید هستند. در ادامه به مفهوم واقعی ایمیل مارکتینگ می‌پردازیم و عنوان می‌کنیم که چرا کسب‌وکارها باید از این روش بازاریابی بهره ببرند و همچنین چگونه باید روی آن تمرکز داشته باشند؟

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ یک روش مستقیم بازاریابی است که در آن به واسطه ایمیل، اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات خود به مخاطبانمان ارائه می‌دهیم. البته ایمیل‌ها معمولا اهدافی را دنبال می‎کنند که عبارتند از:

مجموعه پارت با بهره مندی از بانک اطلاعاتی ایمیل بیش از 20000 شرکت معتبر که توسط مجموعه جمع آوری شده و با استفاده از سرورهای معتبر این قابلیت را دارد تا ایمیل تبلیغاتی شما را به صورت 100 درصد تضمینی به اینباکس بیش از 20000 شرکت معتبر ارسال نماید.هر بار ارسال به بانک مورد نظر 125000 تومان هزینه دارد که در صورت ارسال تعداد بالا می توانید و با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

مطالب مشابه:


X
همین حالا با ما تماس بگیرید
ایمیل مارکتینگ