تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی پانچی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تعداد مخاطبان انواع تقویم رومیزی نسبت به سایر نمونه های تقویم در محیط های اداری بیشتر است. این تقویم ها با طرح و مدل های متنوع، قابلیت استفاده در شرایط مختلف را دارند. با انتخاب هر کدام از مدل های تقویم رومیزی می توان نیاز و سلیقه گروه خاصی از افراد را پوشش داد. در ادامه به بررسی کلی انواع تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲ و کاربردهای آن خواهیم پرداخت.

هر کدام از مدل های تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲ در ابعاد و اندازه های مختلف برای تمام افراد شاغل و کارمندان مناسب است. انتخاب این تقویم ها برای استفاده روی میزهای کاری یک امر کاملا سلیقه ای است. معمولا کسانی که عادت به یادداشت برداری دارند از این نوع تقویم ها استفاده می کنند. تنوع ابعاد، طرح و مدل در تقویم های پانچی نیز کاملا سلیقه ای و متناسب با انتخاب کاربران می باشد.

مشخصات تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲


در تمام مدل های تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲ می توان یک دفتر تقویمی را مشاهده کرد که صفحات آن توسط پانچ سوراخ شده و سپس توسط یک میله آهنی در کنار هم قرار گرفته اند. این تقویم ها به صورت خوابیده روی میز قرار می گیرند و می توان به عنوان یک دفتر یادداشت استفاده کرد. امکان کم و یا اضافه کردن تعداد برگه در این تقویم ها وجود دارد. یکی دیگر از مشخصات کلی در این تقویم‌ها، ظاهر رسمی آنها است چون از تصاویر اختصاصی در این نوع از تقویم‌ها کمتر استفاده می شود.

  • اصلی ترین کاربردی که می توان از تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲ داشت، استفاده به عنوان محلی برای نت برداری روزانه می باشد. افرادی که در محیط های اداری و کاری مشغله زیادی دارند و نمی خواهند انجام برخی از امور را فراموش کنند، می توانند از این تقویم های در محل کار خود برای یادداشت برداری روزانه استفاده کنند.
  • طراحی صفحات انواع تقویم رومیزی پانچی به گونه ای است که فضای کافی برای نوشتن و یادداشت برداری وجود دارد. نوشته شدن تاریخ روز با توجه به سال شمسی، میلادی و قمری به صورت درشت و خوانا در بالای هر صفحه این تقویم باعث می شود تا بتوان تاریخ دقیق روز را به صورت روزانه دنبال کرد.
  • از انواع تقویم رومیزی پانچی می توان به عنوان یک هدیه مدیریتی کاربردی برای کارمندان و مخاطبان شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف استفاده کرد. این تقویم ها کاربرد بالایی برای شاغلین دارند و می تواند یک هدیه مناسب برای بسیاری از سلیقه ها در محیط های کاری باشد.

سایز تقویم رومیزی


یکی از ویژگی‌های مهمی که در تقویم‌های رومیزی از جمله تقویم رومیزی پانچی اهمیت دارد، ابعاد و طراحی است که در آنها به کار رفته است. در تمام تقویم های رومیزی ابعاد و اندازه محصول جزء موارد مهم به شمار می آید. چون این نوع از تقویم اکثرا روی میزهای کاری قرار گرفته می شود. در چنین شرایطی نیز باید ابعاد آن از لحاظ کاربردی بودن برای مخاطب مناسب باشد. فردی که در محیط کاری از میز اداری کوچکی استفاده می کند، نمی تواند یک تقویم رومیزی بزرگ را روی میز کار خود استفاده کند. چون این تقویم ها باعث ایجاد اختلال هنگام کارکردن افراد می شوند. در مورد تقویم های پانچی نیز این شرایط وجود دارد. در خرید یا سفارش چاپ تقویم های پانچی باید ابعاد محصول متناسب با نیاز و شرایط استفاده مخاطبان انتخاب شود. معمولا اندازه های متوسط بیشترین مخاطب را در تقویم های پانچی دارند.

طراحی تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲


نوع طراحی که در انواع نمونه های تقویم رومیزی پانچی به کار می رود ، نیز متناسب با هدف کسب و کارهای مختلف صورت می گیرد. اگر هدف از استفاده این نوع تقویم فقط یادداشت برداری روزانه و رفع نیاز کاربر برای داشتن یک تقویم رومیزی ساده است، معمولا طراحی خاصی در صفحات این تقویم ها صورت نمی گیرد. ولی اگر هدف اصلی در چاپ تقویم های پانچی بازاریابی و تبلیغات است، مراکز سفارش دهنده اقدام به چاپ تصاویر و یا نوشتن مطالب تبلیغاتی از محصولات و خدمات خود در صفحات مختلف تقویم های پانچی می کنند. از تصاویر و عکس های مرتبط با حوزه کسب و کارهای مختلف به صورت برگه هایی مابین صفحات اصلی تقویم های پانچی نیز استفاده می شود.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۸ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

8 دیدگاه دربارهٔ «تقویم رومیزی پانچی ۱۴۰۲»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده