۵ نکته مهم برای خرید تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران

دانلود تقویم 1402 دانشگاه تهران

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

برای خرید تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران، باید مدل های متنوع تقویم ها را به خوبی بررسی کنید. تقویم هایی که به صورت سفارشی برای دانشگاه تهران تولید می شوند، ابعادشان با یکدیگر فرق می کند. همچنین تصاویر پس زمینه آنها با یکدیگر فرق می کند.. هر یک از تقویم ها را با استفاده از کاغذهای با کیفیت طراحی می کنند. ابعاد تقویم ها با یکدیگر فرق می کند و مدل آنها متفاوت است. برخی از تقویم های دانشگاه تهران به صورت رومیزی می باشند و برخی از آنها به صورت توجیبی هستند. برای ثبت سفارش و خرید این تقویم ها باید به برخی از نکات دقت داشته باشید که آنها را در ادامه معرفی می کنیم.

جلد تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران


یکی از مهمترین نکاتی که زمان خرید تقویم های دانشگاه تهران اهمیت زیادی دارد ، جلد روی تقویم است. جلد روی تقویم ها نشانگر محتوا و تصاویر درون تقویم می باشد. هر یک از افرادی که می خواهند تقویم های رومیزی یا توجیبی دانشگاه تهران را خریداری کنند ، به جلد روی تقویم توجه زیادی می نمایند. بنابراین در صورتی که می خواهید سفارش این تقویم ها را برای تولید ثبت کنید ، باید زیبایی روی جلد تقویم ها را در نظر داشته باشید. برخی از تقویم ها که جلد زیبایی ندارند ، طرفدارانشان چندان زیاد نیست.

مدل تقویم


یکی از دیگر نکاتی که زمان خرید تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران اهمیت دارد، مدل تقویم می باشد. تقویم هایی که با تصاویر متنوع دانشگاه تهران تولید می شوند ، به صورت رومیزی یا توجیبی هستند. بنابراین شما باید مدل هر یک از تقویم ها را از نظر زیبایی که دارند ، بررسی کنید و سپس آنها را خریداری نمایید. توجه داشته باشید که پیش از خرید تقویم ها باید ابعاد هر یک از آنها را بررسی کنید. طراحی برخی از تقویم های رومیزی به صورت لاکچری و شیک می باشد. اما برخی از دیگر تقویم های رومیزی دانشگاه تهران ساده هستند. همچنین تقویم های توجیبی دانشگاه تهران ابعادشان با یکدیگر فرق می کند.

دانلود تقویم 1402 دانشگاه تهران


قیمت تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران


از دیگر نکاتی که زمان خرید تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران باید به آن دقت داشته باشید ، قیمت تقویم است. قیمت تقویم های دانشگاه تهران به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد. نوع جلد روی تقویم، مدل تقویم، نوع ورقه های تقویم و … از موارد مهمی هستند که تعیین کننده هزینه نهایی خرید تقویم می باشند. شما باید به خوبی فاکتورهایی که روی قیمت تقویم تاثیر می گذارد را بشناسید و سپس آن را خریداری نمایید.

تصاویر تقویم


برای تقویم ۱۴۰۲ pdf عکس های متنوعی وجود دارد. هر یک از این عکس ها زیبایی تقویم را چندین برابر می کند. شما می توانید تقویم های رومیزی، توجیبی و مدل های دیگر تقویم ها را خریداری کنید و آنها را برای برنامه ریزی روزانه تان استفاده نمایید. اما تقویم های پی دی اف مزیت های خاص خودشان را دارند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد این تقویم ها را دانلود کرده و استفاده می نمایند. شما می توانید تقویم های پی دی اف دانلود شده را که تصاویر متنوعی دارند ، ببینید و سپس یکی از آنها را دانلود نمایید. برای دانلود تقویم با فرمت PDF می توانید روی این لینک کلیک بفرمایید : دانلود رایگان تقویم ۱۴۰۲

ورقه های تقویم

 
ورقه هایی که برای تقویم های رومیزی یا توجیبی به کار می گیرند ، با یکدیگر فرق می کند. تقویم های رومیزی دانشگاه تهران را با ورقه های گلاسه تولید می کنند. تقویم های توجیبی دانشگاه تهران را هم با استفاده از ورق های کاغذی تولید می کنند. اگر شما می خواهید سفارش چاپ این تقویم ها را ثبت کنید ، می توانید نوع ورقه ها را خودتان تعیین نمایید. هزینه خریداری هر یک از ورقه های به کار گرفته شده برای طراحی تقویم ها با یکدیگر فرق می کند. ورق های گلاسه هزینه خریداریشان نسبت به ورقه های کاغذی بیشتر است.

برای تماشا و بررسی نمونه تقویم های ما روی لینک : انواع تقویم و سررسید کلیک بفرمایید و پرسش های خود را از کارشناسان ما بپرسید : ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1401 بدست آورید.

4 دیدگاه دربارهٔ «۵ نکته مهم برای خرید تقویم ۱۴۰۲ دانشگاه تهران»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این سررسیدها رو هم دوست داشته باشید:)