شعار پارت چاپ

عکس سررسید و تقویم

عکس سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

پادکست زیر را درباره عکس سررسید و تقویم بشنوید! 👇👇👇

گالری عکس سررسید ۱۴۰۳


یکی از زیباترین فاکتورهایی که موجب می ‌شود سررسید ها جذابیت بیشتری به دست بیاورند ، عکس های زیبایی است که برای طراحی داخلی آن ها استفاده می شود. عکس سررسید سال ۱۴۰۲ را می توانید در گالری عکس ها انتخاب نمایید. در گالری که مربوط به عکس های سالنامه می باشد ، مدل های متفاوتی از عکس ها را خواهید دید . هر یک از آنها جذابیت و زیبایی خاصی دارند. البته شما خودتان می توانید نمونه عکسی که مورد نظرتان است را سفارش دهید. بسیاری از شرکت ‌ها برای معرفی کسب و کار خود از عکس های تبلیغاتی که مربوط به کسب و کارشان است، برای طراحی جلد و طراحی داخلی سررسید استفاده می‌ کنند. هر یکی از نکاتی که مربوط به انتخاب عکس مناسب سر رسید می باشد را باید بشناسید و سپس بهترین عکس را انتخاب کنید

طراحی داخلی سالنامه و عکس سر رسید


طراحی داخلی سررسید با عکس های خاص جذابیت بیشتری به دست می آورد. عکس سررسید که برای طراحی داخلی به کار گرفته می شود ، با عکس روی جلد سررسید متفاوت است. بین مدل های متنوع عکس های سر رسید که مربوط به طراحی داخلی هستند ، می توانید چندین مدل از آنها را انتخاب کنید. هر یک از عکس ها در صفحات خاصی قرار می گیرند. شما زمان ثبت سفارش سررسید ها می توانید عکس مورد نیاز برای صفحات متنوع را انتخاب کنید و سپس سفارشتان را به ثبت نهایی برسانید. زمان ثبت سفارش سر رسید های متفاوت باید عکس های طراحی داخلی آن را بر اساس استاندارد هایی که دارد به خوبی بررسی کنید. توجه داشته باشید که طراحی داخلی سر رسید ها اگر بدون استفاده از عکس انجام شود ، امکان دارد جذابیت زیادی برای مخاطب نداشته باشد.

عکس سررسید

چاپ سررسید با بهترین تصویر


چاپ سررسید با تصاویر متنوع, طبق اصول و شرایط مشخص شده‌ ای انجام می ‌شود. یکی از مهمترین نکاتی که برای چاپ سررسید های تبلیغاتی و دیگر سر رسید ها اهمیت دارد، استفاده از عکس مناسب می باشد. عکس های زیادی برای سر رسید ها انتخاب می‌ شوند. برخی از عکس ها حرفه ‌ای هستند و به عنوان عکس های خاص و منحصر به فرد روی سالنامه به کار گرفته خواهند شد. اما برخی دیگر از عکس ها طبیعی می باشند و بسیاری از سالنامه ها را با استفاده از آنها طراحی می کنند. عکس هایی که مربوط به چهار فصل هستند را روی سر رسید های متفاوت می بینید. اما سر رسید هایی که مربوط به حوزه خاصی هستند ، باید با عکس های مشخص شده و مخصوص طراحی شوند. چاپ هر یک از سر رسید ها بر اساس استاندارد های مشخص شده‌ ای انجام خواهد شد.

عکس سررسید لاکچری


یکی از زیبایی هایی که سر رسید های لاکچری دارند ، عکس های خاصی است که برای آنها به کار گرفته می شود. تصویر سررسید لاکچری را شما خودتان می توانید بین انواع عکس ها انتخاب کنید. همچنین می توانید نمونه عکس مورد نظرتان را سفارش دهید تا برایتان روی جلد سررسید و طراحی داخلی سر رسید به کار بگیرند. سررسید های لاکچری با عکس هایی که زیبا هستند، جذابیت بیشتری به دست می آورند. شما می توانید برای سفارش عکس های مناسب سررسید لاکچری از مدل هایی استفاده کنید که تاکنون به کار گرفته نشده اند. بسیاری از کسب و کارهایی که مایل هستند برند خود را به عنوان یک برند خاص و منحصر به فرد معرفی کنند، از عکس های خاص استفاده می نمایند. عکس هایی که روی سررسید های لاکچری تبلیغاتی به کار گرفته می‌ شوند، مربوط به نوع کسب و کار فرد متقاضی هستند. همچنین این نمونه از عکس ها کیفیت بسیار عالی دارند. طراحی داخلی سر رسید های لاکچری تبلیغاتی با عکس های مناسب انجام می شود.

فروش سررسید های وزیری با تصاویر زیبا


یکی از انواع سررسید هایی که به عنوان سر رسید پرکاربرد شناخته می‌ شود، سالنامه وزیری است. این سالنامه را شما می توانید با عکس های زیبا طراحی نمایید. برای ثبت سفارش سالنامه وزیری بهتر است که طراحی داخلی و طراحی جلد آن را خودتان مشخص کنید. در صورتی که می خواهید تعداد زیادی از سالنامه های وزیری را خریداری کنید ، باید با کارشناسان فروش ما به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در مورد طراحی جلد سررسید مشورت نمایید. هر یک از نکاتی که مربوط به طراحی داخلی یا طراحی بررسی می باشد را کارشناسان به خوبی برای شما توضیح می دهند.

 
 
لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
حسین

کدوم یکی از سررسیدهای پارت عکس دارند؟

Scroll to Top