نمایش منو

هاردباکس چیست؟

هاردباکس، جعبه ای که به نام های جعبه سخت، باکس مقوایی، پکیجینگ و ... نیز معروف است. امروزه وقتی صحبت از جعبه ای مقاوم با کارایی بالا می شود، جعبه هارد باکس می تواند گزینه خوبی باشد. این جعبه از کنار هم قرار گرفتن چند تکه مقوا تشکیل شده است که این مقواها می تواند با ضخامت های مختلف باشند. با استفاده از دستگاه چاپ می توان طرح های گرافیکی متنوعی را بر روی هاردباکس ایجاد کرد. . بعد از عملیات چاپ هم میتوان مواردی چون سلفون و یا یووی و حتی رنگهای طلایی و نقره ای را بروی جعبه نقش کرد.

جعبه هارد باکس ها میتوانند در صنایع غذایی و یا تجاری استفاده شوند. برای مثال بسیاری از جعبه های شکلات از نوع هارد باکس هستند. به این دلیل که مقاوت خوبی دارند و هم چاپ با کیفیتی میتوان رو آنها به انجام رساند و ظاهری فاخر به آن داد. بروی جعبه سخت یا همان هارد باکس میتوان انواع برش ها را نیز تعریف کرد. برش یا دایکات جعبه میتواند بصورت خطی و یا منحنی باشد. با دستگاه های مختلف میتوان حتی یک پنجره با بافت ریز هم بروی جعبه هارد باکس آماده کرد تا داخل محصول هم دیده شود.

جعبه های هارد باکس در صنعت و تجارت نیز کاربردهای مناسبی دارند. اکثر جعبه های موبایل ، ساعت ، کراوات و حتی کیف و کفش نیز از نوع هارد باکس هستند. البته گاهن کارفرما از چاپ کاملا رنگی بروی جعبه خودداری میکند و با یک رنگ ساده کار را به انتها میبرد که این تک رنگ میتواند طلایی و نقره ای هم باشد. در تولید هارد باکس های صنعتی و تجاری که دقت و زیبایی همزمان در کنار یکدیگر معنا پیدا میکنند ، استفاده از یک دستگاه برش مناسب با دقت و کیفیت بالا میتواند خروجی تولیدی را بسیار ارزشمند کند. باید بخاطر داشت که برخی از تولیدی ها با دست و بصورت غیر اتومات به تولید جعبه میپردازند که حتی با تلاش بسیار هم نسبت به کارهایی که با ماشین انجام میشوند، ارزش پایین تری دارند.


مطالب مشابه:


X
همین حالا با ما تماس بگیرید

کارت اسکرچ چیست؟

هاردباکس چیست؟

کارت اسکرچ چیست؟

جعبه هاردباکس آماده

هاردباکس چیست؟

آستر بدرقه چیست؟

جعبه هاردباکس آماده

محاسبه آنلاین قیمت هاردباکس

آستر بدرقه چیست؟

کارت ویزیت چیست؟

محاسبه آنلاین قیمت هاردباکس

تقویم و سالنامه چیست؟

کارت ویزیت چیست؟

سررسید چیست؟

تقویم و سالنامه چیست؟

سررسید وریزی چیست؟

سررسید چیست؟

تراکت چیست؟

سررسید وریزی چیست؟

بروشور چیست؟

تراکت چیست؟