هدایای تبلیغاتی کاربردی با قیمت استثنایی

هدایای تبلیغاتی کاربردی با تخفیف ویژه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از مهمترین کالاها در دنیای تبلیغات به شمار می آیند که امروزه تنوع آنها بسیار زیاد شده است. خرید هدایای تبلیغاتی با اهداف مختلف و از طرف مراکز و کسب و کارهای زیادی در سراسر جهان صورت می گیرد. سالیانه درصد بالایی از هزینه سازمان ها و کسب و کارها به خرید این هدایا و عرضه آنها اختصاص داده می شود. در این مقاله به برخی از نمونه های کاربردی از هدایای تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد.

سررسید


یکی از مهمترین هدایای تبلیغاتی کاربردی ، انواع سررسید ها هستند که به صورت تک و یا در ست های تبلیغاتی طراحی می شوند. سررسیدها یکی از محصولات کاربردی هستند که امروزه با توجه به کاربرد بالای آن در بین افراد، یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب به شمار می‌آیند. انتخاب ابعاد، طرح و سبک سررسیدها یکی از موارد سلیقه ای است که متناسب با خواسته سفارش دهنده مشخص می شود.

خودکار و روان نویس


با توجه به استفاده روزمره ای که از خودکار و روان نویس در مکان های مختلف کاری و آموزشی می شود، انتخاب این کالا می تواند از هدایای تبلیغاتی کاربردی و مهم به شمار آید. بسیاری از مراکز و سازمان های دولتی و خصوصی اقدام به طراحی نام و لوگو خود روی این محصولات می کنند. آنها این کالاها را به عنوان هدیه به کارمندان شرکتها و افراد مرتبط با کار خود هدیه می دهند.

کیف و کالای چرم


تمام کالاهایی که در ساخت آنها از چرم های طبیعی و مصنوعی ساخته شده باشد، محصولاتی شیک و نفیس به شمار می آیند. این محصولات را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند از آنها استفاده کرد. انتخاب نوع کالا، درجه کیفی و مشخصات ظاهری آنها یک امر کاملا سلیقه‌ای است که به سلیقه و بودجه مرکز سفارش دهنده بستگی دارد.

لیوان ، جا سوئیچی ، جاکلیدی


انتخاب هدایای تبلیغاتی کاربردی همیشه نباید از دسته بندی محصولات گران قیمت و نفیس باشد بلکه با یک هدیه کوچک هم می توان به هدف مورد نظر خود رسید. از جمله هدایای کوچک تبلیغاتی که کاربرد بالایی در بین افراد دارد، می توان به لیوان در طرح های متنوع، جاکلیدی و جاسوئیچی اشاره کرد.

مزایای هدایای تبلیغاتی کاربردی

  • یکی از موارد مهمی که هنگام خرید هدایای تبلیغاتی باید در نظر گرفته شود، کاربردی بودن آنها است. چون هدف اصلی در دادن این هدیه ها، تبلیغات و بازاریابی است. این هدف زمانی به نتیجه خواهد رسید که کالای هدیه داده شده بتواند به صورت پیوسته نام و لوگو شرکت تبلیغ کننده را در ذهن مخاطب یادآوری کند. برای رسیدن به چنین شرایطی، انتخاب نوع هدایا بسیار مهم است و باید از کالاهای مصرفی باشد که کاربر به صورت روزانه از آنها استفاده می کند.
  • یکی از مهمترین مزیت های هدایای تبلیغاتی کاربردی، هزینه پایین آن نسبت به سایر روش های تبلیغات است. تبلیغات به عنوان یکی از قسمت های مهم کسب و کارها است که همیشه هزینه بالایی را به خود اختصاص می دهد. این مراکز می توانند در کنار روش های مختلف تبلیغات اقدام به خرید و طراحی کالاهایی مرتبط با حوزه خود کنند. سپس همین کالاها را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مخاطبان خود بدهند. این کار باعث ایجاد حس ارزشمندی و تبلیغات در حوزه کاری آنها می شود.
  • استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی محدود به کسب و کار خاصی نیست. بلکه در تمام حوزه ها می توان از این ابزارها برای تبلیغات استفاده کرد. امروزه با طراحی های متنوع روی بسیاری از کالاهای کاربردی در حوزه های مختلف توانسته اند تنوع زیادی در هدایای تبلیغاتی ایجاد کنند. این امر باعث می شود تا با دادن این هدایا بتوان نیاز افراد زیادی را پوشش داده و تاثیرگذاری بیشتری روی ذهنیت کاربران ایجاد کرد.
  • استفاده از لوگو، تصویر، نوشته و بسیاری از نشانه های دیگر روی هدایای تبلیغاتی کاربردی باعث شده تا این هدایا بیشترین تاثیرگذاری را نسبت به سایر روش های تبلیغات داشته باشند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی در حوزه طراحی، امروزه می توان روی کالاهای مختلف طراحی های لازم را انجام داده و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی آن را مورد استفاده قرار داد.

برای انتخاب درست و اصولی هر کدام از انواع هدایای تبلیغاتی کاربردی با مجتمع چاپ و بسته بندی پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید و از کارشناسان راهنمایی بخواهید. مجموعه پارت چاپ با سابقه فعالیت طولانی در این حوزه ، یک مشاور عالی برای انتخاب بهترین کالای تبلیغاتی در کسب و کارهای مختلف می باشد .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۸۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

4 دیدگاه دربارهٔ «هدایای تبلیغاتی کاربردی با قیمت استثنایی»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده