پلنر هفتگی

اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

پلنر هفتگی

پلنرهای هفتگی، برای برنامه ریزی هفتگی کاربرد دارند و جزئیات رو شامل نمی شوند. اگر در هفته حجم کاری بالایی ندارید و تنها عادت به نوشتن نکات مهم و یادداشت های ضروری دارید این پلنر براتون بسیار مناسبه و با توجه به ابعاد کوچکتری که دارند راحت تر قابل حمل اند.

پلنرهای هفتگی برای برنامه ریزی قرارهای هفتگی، کارهای از قبل هماهنگ شده، جلسات کاری و دوستانه و بسیاری از موارد دیگر بسیار مناسب است.

پلنرها تنها به صورت دفتر چاپ و تولید نمی شوند و مدل های مختلفی دارند، پلنرهای رومیزی از جمله نمونه های کاربردی و تبلیغاتی است که توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب می کند و بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی ایفا می کند.

پلنرهای رومیزی میتوانید از جمله پرکاربردترین پلنرهای هفتگی باشد، تمام روزهای هفته در مقابل چشمان شما قرار دارد و به راحتی میتوانید برنامه خود را مشاهده نمایید و برنامه ریزی لازم را انجام دهید.

انواع پلنر هفتگی
هفته در یک نگاه : تمام هفته را شما در یک صفحه می توانید مشاهده کنید مانند پلنرهای رومیزی، این پلنرها دارای بخش های مهمی هستند: اهداف ، یادآوری ها ، رویدادها ، اولویت ها و لیست های انجام هفتگی.
پلنر هفتگی با ساعت : به کمک این پلنر میتوانید کارهایتان را اولویت بندی کنید. به این ترتیب شما میدانید که کدام کار را باید ابتدا انجام دهید.
پلنر هفتگی بدون تاریخ : برخی از افراد فرمت بدون تاریخ را راحت تر می دانند زیرا نیازی به تعهدی ندارد. با این حال  تاریخ ، برنامه ریزی زندگی شما را آسان تر می کند و به راحتی می توانید ساختار برنامه خود را بچینید. الگوهای تقویم هفتگی با تقویم های مینیاتوری و بخشهای مختلف همراه است تا شما ساده ترین برنامه ریزی را انجام دهید.
دو صفحه برای یک هفته : این پلنرها برای افرادی مناسب است که فضای بیشتری را برای نوشتن لازم دارند. بنابراین همیشه فضای زیادی برای یادداشت ها و برنامه های شما وجود دارد. یک چیدمان فکری به شما امکان می دهد تا وظایف خود را سازماندهی کنید.

این امری مهم است که به برنامه ریزی های روزمره تسلط داشته باشید و آن را به روش صحیح انجام دهید. وقت آن است که از ابزارهای تولیدی روزانه استفاده شود که به شما کمک می کند زمان خود را بهتر مدیریت کنید.

اگر فردی هستید که دوست دارید با قلم و کاغذ برنامه ریزی کنید و انعطاف پذیری نامحدودی را  داشته باشید ، حتما پلنرهای هفتگی می توانند کمک شایانی به شما کند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)