هاردباکس

چاپ تقویم رومیزی ارزان با کیفیت استثنایی

چاپ تقویم رومیزی با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

پر استفاده ترین نمونه تقویم ها که کارایی و طرفداران بسیار زیادی دارند، انواع تقویم رومیزی هستند . این تقویم ها سایر نمونه ها بیش تر در دید مخاطب قرار دارند. به همین دلیل مشخصات ظاهری آنها مهم تر است . حال به نکات مهم طراحی و چاپ تقویم رومیزی ارزان می پردازیم .

هر شرکتی که می خواهد طراحی و چاپ تقویم رومیزی را انجام دهد ، باید مشخص کند هدف اصلی اش از چاپ آن چیست . برای نمونه برخی از شرکت ها برای تقویم های رومیزی را چاپ می کنند تا محصولات و خدمات خود را معرفی کنند . همچنین بسیاری از شرکت ها تقویم رومیزی چاپ می کنند تا به افزایش برسند .روش و نوع چاپ در هر کدام از این اهداف تفاوت دارد .می توان طرح های گوناگونی از تقویم رومیزی را تولید کرد .

چاپ تقویم رومیزی ارزان تبلیغاتی


تبلیغات در تولید تقویم رومیزی اهمیت زیادی دارد . تبلیغات و برندینگ مهم ترین هدف تولید تقویم رومیزی است . یکی از موثرترین موضوعات در تبلیغات استفاده از جمله ها و عبارت های تبلیغاتی موثر می باشد .هر شرکت بر اساس نوع فعالیت خود ، شعار های تبلیغاتی مخصوص خودش را دارد . استفاده از این شعار ها در طراحی تولید تقویم رومیزی باعث می شود ماندگاری نام و نشان شرکت ماندگار شود .

ابعاد تقویم رومیزی


انواع تقویم رومیزی در اندازه های گوناگون چاپ می شوند. اگر تقویم ها بیش از اندازه بزرگ باشند ، باعث اشغال فضای بیش از حد روی میز کار شما می شوند و اگر بیش از اندازه کوچک باشند ، مناسب و قابل استفاده نمی باشند .

صفحات تقویم رومیزی


برای چاپ تقویم رومیزی ، تعداد صفحات به نوع طراحی بستگی دارد که روز شمار ، هفته شمار یا ماه شمار باشد . باید مشخص شود که طراحی برگه های این تقویم ها چگونه باشد . بسیاری از تقویم های رومیزی به صورت ماه شمار تولید می شوند. تنوع گوناگونی در دسته بندی تقویم ماه شمار رومیزی به لحاظ تعداد ماه ها وجود دارد . تنوع تقویم رومیزی به صورت زیر می باشد :

  • هر ماه در یک صفحه : تقویم رومیزی ۱۲ برگه ای
  • هر ۲ ماه در یک صفحه : تقویم رومیزی ۶ برگه ای
  • هر ۳ ماه در یک صفحه : تقویم رومیزی ۴ برگه ای
  • هر ۱۲ ماه در یک صفحه : تقویم رومیزی تک برگه ای
چاپ تقویم رومیزی ارزان

چاپ تقویم رومیزی ارزان و تصاویر


نکته مهم دیگر در چاپ تقویم رومیزی ، توجه به تصاویر و کیفیت آن هاست . نوع و تعداد تصاویر باید به درستی انتخاب شود . استفاده از تصاویر بسیار زیاد در تقویم رومیزی خود مناسب نیست . همچنین انتخاب تصاویر در این تقویم ها باید هوشمندانه و به درستی انجام شود. در نظر گرفتن فضای خالی بر روی برگه های تقویم رومیزی باعث افزایش بازدهی آن می شود چرا که بسیاری از افراد تمایل دارند کارهای مهم روزانه خود را در صفحات تقویم یادداشت کنند.

برای دریافت راهنمایی بیش تر درباره انواع تقویم رومیزی با طرح و رنگ دلخواه و مناسب خود با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید و با کلیک روی لینک : انواع تقویم و سررسید ، محصولات ما را ببینید

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده