امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

ساعت ۱۲:۰۶ بعد از ظهر

مناسبت های هر ماه را اینجا ببینید

قبل
بعدی
دانلود والپیپر بهار
دانلود والپیپر بهار

۴ آذر

4 آذر

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

امروز چه روزی استشنبه ۴ آذر ۱۴۰۲
تاریخ امروز به میلادی۲۵ november (نوامبر) ۲۰۲۳ saturday
تاریخ امروز به قمری۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۵ هجری قمری 
چهارم آذر – ۱۴۰۲/۹/۴

تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۲ چه مناسبت های مهمی دارد؟

استفاده از انواع سررسید و تقویم به شرایط و نیاز کاربران بستگی دارد. وجه مشترک بین انواع این محصولات، اطلاعات و آگاهی است که به کاربران می دهد. به کمک این ابزارها می توان از رویدادها و وقایع مهم در تقویم های مختلف آگاه شد. در ادامه به بررسی برخی از وقایع مهم در تاریخ ۴ از ماه آذر اشاره می کنیم.

مهمترین مناسبت ۴ آذر ۱۴۰۲

روز ۴ آذر ۱۴۰۲ در اولین شنبه ماه قرار گرفته شده که به عنوان روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان نامگذاری شده است. این روز برابر با ۲۵ نوامبر ۲۰۲۳ و ۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۵ قمری می باشد. روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان باعث می شود تا این موضوع مهم همه ساله به بسیاری از افراد در سراسر جهان یادآوری شود. بسیاری از مراکز و گروه ها اقدام به برگزاری مراسم خاص در این تاریخ می کنند تا اهمیت آن را به گوش افراد مختلف در داخل و سراسر جهان برسانند.

وقایع مهم در تقویم میلادی برای روز ۲۵ نوامبر

مناسبت ها و وقایع ۴ آذر فقط محدود به تاریخ شمسی کشور نیست. بسیاری از رویدادها، زادروزها و درگذشت های مهم نیز در همین روز که برابر با ۲۵ نوامبر است قرار گرفته شده است. مهمترین زادروزهای ثبت شده در این تاریخ شامل : زادروز میخائیل گورویچ، از بنیانگذاران شرکت هوافضایی میگ در سال ۱۹۷۶، آگوستو پینوشه، دیکتاتور اهل شیلی در سال ۱۹۱۵ و رودلف هس ، فرمانده دوم نیروی اِس‌اِس و از اعضای کابینه هیتلر در سال ۱۹۰۰ می باشند. درگذشت دیگو مارادونا فوتبالیست و سرمربی آرژانتینی در سال ۲۰۲۰ نیز از دیگر رویدادهای مهم در این تاریخ است. هر کدام از این زادروزها و درگذشت ها در تقویم های میلادی کشورهای مختلف ثبت می شود. همه ساله مراسم مخصوص به آنها از طرف طرفداران و علاقه مندان به این شخصیت ها برای گرامیداشت یاد آنها برگزار می شود.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تقویم 1402 در یک نگاه

قبل
بعدی

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

ساعت ۱۲:۰۶ بعد از ظهر

والپیپر های زیبای هر فصل رو دانلود کن

دانلود والپیپر بهار
دانلود والپیپر بهار
دانلود والپیپر تابستان
دانلود والپیپر تابستان
دانلود والپیپر پاییز
دانلود والپیپر پاییز
دانلود والپیپر زمستان
دانلود والپیپر زمستان