امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

ساعت ۵:۵۲ قبل از ظهر

مناسبت های هر ماه را اینجا ببینید

Previous slide
Next slide
دانلود والپیپر بهار
دانلود والپیپر بهار

۴ آذر

4 آذر

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

امروز چه روزی استشنبه ۴ آذر ۱۴۰۳
تاریخ امروز به میلادی۲۵ november (نوامبر) ۲۰۲۳ saturday
تاریخ امروز به قمری۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۵ هجری قمری 
چهارم آذر – ۱۴۰۳/۹/۴

تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۳ چه مناسبت های مهمی دارد؟

استفاده از انواع سررسید و تقویم به شرایط و نیاز کاربران بستگی دارد. وجه مشترک بین انواع این محصولات، اطلاعات و آگاهی است که به کاربران می دهد. به کمک این ابزارها می توان از رویدادها و وقایع مهم در تقویم های مختلف آگاه شد. در ادامه به بررسی برخی از وقایع مهم در تاریخ ۴ از ماه آذر اشاره می کنیم.

مهمترین مناسبت ۴ آذر ۱۴۰۳

روز ۴ آذر ۱۴۰۳ در اولین شنبه ماه قرار گرفته شده که به عنوان روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان نامگذاری شده است. این روز برابر با ۲۵ نوامبر ۲۰۲۳ و ۱۱ جمادی الاول ۱۴۴۵ قمری می باشد. روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان باعث می شود تا این موضوع مهم همه ساله به بسیاری از افراد در سراسر جهان یادآوری شود. بسیاری از مراکز و گروه ها اقدام به برگزاری مراسم خاص در این تاریخ می کنند تا اهمیت آن را به گوش افراد مختلف در داخل و سراسر جهان برسانند.

وقایع مهم در تقویم میلادی برای روز ۲۵ نوامبر

مناسبت ها و وقایع ۴ آذر فقط محدود به تاریخ شمسی کشور نیست. بسیاری از رویدادها، زادروزها و درگذشت های مهم نیز در همین روز که برابر با ۲۵ نوامبر است قرار گرفته شده است. مهمترین زادروزهای ثبت شده در این تاریخ شامل : زادروز میخائیل گورویچ، از بنیانگذاران شرکت هوافضایی میگ در سال ۱۹۷۶، آگوستو پینوشه، دیکتاتور اهل شیلی در سال ۱۹۱۵ و رودلف هس ، فرمانده دوم نیروی اِس‌اِس و از اعضای کابینه هیتلر در سال ۱۹۰۰ می باشند. درگذشت دیگو مارادونا فوتبالیست و سرمربی آرژانتینی در سال ۲۰۲۰ نیز از دیگر رویدادهای مهم در این تاریخ است. هر کدام از این زادروزها و درگذشت ها در تقویم های میلادی کشورهای مختلف ثبت می شود. همه ساله مراسم مخصوص به آنها از طرف طرفداران و علاقه مندان به این شخصیت ها برای گرامیداشت یاد آنها برگزار می شود.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تقویم 1403 در یک نگاه

Previous slide
Next slide

امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

ساعت ۵:۵۲ قبل از ظهر

والپیپر های زیبای هر فصل رو دانلود کن

دانلود والپیپر بهار
دانلود والپیپر بهار
دانلود والپیپر تابستان
دانلود والپیپر تابستان
دانلود والپیپر پاییز
دانلود والپیپر پاییز
دانلود والپیپر زمستان
دانلود والپیپر زمستان
Scroll to Top