شعار پارت چاپ

انواع تقویم و سررسید با تخفیف ویژه

ویژگی های سررسید خوب

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

تقویم و سررسید از جمله هدایای نفیس و جذابی است که می توانید آن را به یک دوست و یا یک مدیر شرکت و همسر خود و حتی یک شخص دور بدهید.

خرید سررسید پارت با قیمت مناسب

از مهمترین ویژگی هر کالا مناسب بودن قیمت آن است . تمامی تقویم و سررسید های شرکت پارت چاپ از قیمت مناسبی برخوردار هستند اما سررسید های وزیری بخاطر حجم زیاد صفحات از سررسید های اروپایی کمی گرانتر است. سایر ویژگی های سررسید و تقویم به شرح زیر می باشد:

سررسید پارت زیبا و خوش دست

اولین ویژگی و از جمله آیتم های کلیدی که در هر سررسیدی می بایست به چشم بخورد ، زیبا بودن و خوش دست بودن آن سررسید می باشد.این نوع ویژگی بیشتر در سررسید های اروپایی دیده می شود.

سررسید پارت سبک و قابل حمل

دومین آیتمی که باید در انتخاب و خرید یک تقویم و سررسید خوب اهمیت دارد ، سبک بودن و به سادگی قابل حمل بودن آن سررسید است . این ویژگی هم در رسیدهای اروپایی وجود دارد و هم در سررسید های وزیری.

فضای خالی صفحات در سررسید وزیری پارت

همانطور که مشخص است دلیل عمده استفاده از تقویم و سررسید فضای خالی آن برای یاداشت کردن و ثبت وقایع می باشد اگر به دنبال فضای بیشتر برای یاداشت هستید ، از سررسید وزیری استفاده نمایید.

تفاوت سررسید اروپایی و وزیری

به اندازه طول و عرض سررسید ، قطع سررسید گفته میشود که انواع مختلفی دارد . سررسید وزیری و اروپایی و… از جمله نمونه های قطع سررسید می باشد.

سررسید وزیری پارت

سررسید وزیری یکی از قدیمی ترین و پرفروش ترین اندازه های تقویم و سررسید می باشد. با توجه به اینکه بیشتر کتاب های درسی در قطع وزیری تولید می شوند، قطع وزیری سررسید در بین مردم خیلی رایج است.از مزایای سررسید وزیری می توان فضای بزرگ برای برداشت یاداشت نام برد. ابعاد حدودی سررسید وزیری ۲۴ × ۱۷ سانتیمتر می باشد. یعنی سررسید و سالنامه وزیری بزرگترین قطع سررسید به حساب می آید.


لیست کامل انواع سررسید

ویژگی تقویم و سررسید خوب

سررسید اروپایی پارت

سررسید اروپایی در سالهای اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. بیشترین درخواست شرکت ها قطع وزیری سررسید بوده است اما با ارائه قطع اروپایی سررسید، توجه شرکت ها به سمت سررسید اروپایی معطوف شده است. ابعاد حدودی سالنامه اروپایی ۲۱*۱۲.۵ سانتیمتر می باشد. یکی از دلایل پرفروش بودن سالنامه اروپایی ابعاد سالنامه اروپایی باشد به این منظور که می توان سالنامه اروپایی را به راحتی در کیف اداری قرار داد و همچنین روی میز فضای زیادی را اشغال نمی کند.

چه سررسیدی را برای چه کسی بخریم؟

معمولا مخاطبان ما با در نظر گرفتن نوع کار و فعالیتشان دسته بندی می شوند. برخی از مخاطبان برای نوشتن و یاداشت کردن علاوه بر شکیل بودن و ابعاد سالنامه و یا سررسید، نیاز به فضای کافی برای یادداشت نویسی دارند.
اگر برای این دسته از مخاطبان هدیه میگیرید پارت چاپ به شما سررسید افرا و سررسید ثمین رو پیشنهاد میدهد.

ویژگی ست هدیه مدیریتی

هدیه مدیریتی پارت

اگر برای یک مدیر سررسید و تقویم رومیزی هدیه می گیرید، هدیه شما باید در صفحات آغازین خود جدول های ضمیمه که در آن مناسبت های مختلف درج شده باشد را داشته باشد.
همچنین دو جدول در دو صفحه مجزا در یک نگاه اطلاعات روزهای سال شمس و میلادی را در اختیارتان قرار دهد . در صفحات پایانی نیز جداولی برای ثبت مناسبت های شخصی، جدول ماهانه مسافرت ها، یادداشت هزینه ها، آدرس ایمیل ها، ثبت نام اشخاص و اطلاعات تماسشان و در انتها نیز تعداد زیادی برگه یادداشت وجود داشته باشد.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده است. شاید به این دلیل باشد که سالنامه مجموعه‌ای از نامه هایی است که فرد برای سال می نویسد و یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود.

ما انسان ها برای اینکه بتوانیم حساب روزهای زندگی خود را داشته باشیم. باید ایام روزگار را به شکلی تقسیم بندی کنیم. تقویم زمانی اختراع شد که آدمی برای به یاد آوردن روز های مهم خود احساس نیاز کردند. به طور مثال به یاد آوردن و ثبت کردن زمان تولد و مرگ، تعیین زمان معین برای قرارداد ها بین افراد و دولت ها چندی از این علل است. احتمالا در گذشته دور این کار با شمردن روز ها انجام می شده است اما با تکامل آدمی و آشنایی با علم ستاره شناسی و دیگر علوم تقویم ها به وجود آمدند. از انواع تقویم رومیزی می توان به تقویم های میلادی، شمسی، قمری و غیره اشاره نمود.

تقویم میلادی پارت

بیشترین مخاطبان را در سطح دنیا دارد و تاریخ آن به تولد حضرت مسیح (ع) بر میگردد و خود تاریخ ۲۰۱۷ ساله دارد.

تقویم هجری قمری پارت

بیشتر در کشور های مسلمان استفاده می شود و مبدا آن به هجرت پیامبر (ص) از مکه به مدینه بر می گردد.

تقویم شمسی پارت

که اصول پیدایش آن بر اساس گردش زمین به دور خورشید و علم ستاره شناسی می باشد، تقریبا کامل ترین و دقیق ترین تقویم است که توسط ایرانیان و یونانیان کشف و اختراع شد.

ست هدیه مدیریتی نوا، ست هدیه نارین و ست هدیه نوژان از محصولات پارت چاپ کاملا مناسب برای هدیه به مدیران طراحی شده است.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top