انواع تقویم و سررسید با تخفیف ویژه

ویژگی های سررسید خوب

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تقویم و سررسید از جمله هدایای نفیس و  جذابی است که می توانید آن را به یک دوست و یا یک مدیر شرکت و همسر خود و حتی یک شخص دور بدهید.

خرید سررسید با قیمت مناسب
از مهمترین ویژگی هر کالا مناسب بودن قیمت آن است . تمامی تقویم و سررسید های شرکت پارت چاپ از قیمت مناسبی برخوردار هستند اما سررسید های وزیری بخاطر حجم زیاد صفحات از سررسید های اروپایی کمی گرانتر است. سایر ویژگی های سررسید و تقویم به شرح زیر می باشد :

زیبا و خوش دست

اولین ویژگی و از جمله آیتم های کلیدی که در هر سررسیدی می بایست به چشم بخورد ، زیبا بودن و خوش دست بودن آن سررسید می باشد.این نوع ویژگی بیشتر در سررسید های اروپایی دیده می شود.

سبک و قابل حمل

دومین آیتمی که باید در انتخاب و خرید یک تقویم و سررسید خوب اهمیت دارد ، سبک بودن و به سادگی قابل حمل بودن آن سررسید است . این ویژگی هم در رسیدهای اروپایی وجود دارد و هم در سررسید های وزیری.

فضای خالی صفحات

همانطور که مشخص است دلیل عمده استفاده از تقویم و سررسید فضای خالی آن برای یاداشت کردن و ثبت وقایع می باشد اگر به دنبال فضای بیشتر برای یاداشت هستید ، از سررسید وزیری استفاده نمایید.

تفاوت سررسید اروپایی و وزیری

به اندازه طول و عرض سررسید ، قطع سررسید گفته میشود که انواع مختلفی دارد . سررسید وزیری و اروپایی و… از جمله نمونه های قطع سررسید می باشد.

سررسید وزیری

سررسید وزیری یکی از قدیمی ترین و پرفروش ترین اندازه های تقویم و سررسید می باشد. با توجه به اینکه بیشتر کتاب های درسی در قطع وزیری تولید می شوند، قطع وزیری سررسید در بین مردم خیلی رایج است.از مزایای سررسید وزیری می توان فضای بزرگ برای برداشت یاداشت نام برد. ابعاد حدودی سررسید وزیری ۲۴ × ۱۷ سانتیمتر می باشد . یعنی سررسید و سالنامه وزیری بزرگترین قطع سررسید به حساب می آید.


لیست کامل انواع سررسید

ویژگی تقویم و سررسید خوب

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی  در سالهای اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است .بیشترین درخواست شرکت ها قطع وزیری سررسید بوده است اما با ارائه قطع اروپایی سررسید ، توجه شرکت ها به سمت سررسید اروپایی معطوف شده است. ابعاد حدودی سالنامه اروپایی ۲۱*۱۲.۵ سانتیمتر می باشد . یکی از دلایل پرفروش بودن سالنامه اروپایی ابعاد سالنامه اروپایی باشد به این منظور که می توان سالنامه اروپایی را به راحتی در کیف اداری قرار داد و همچنین روی میز فضای زیادی را اشغال نمی کند.

چه سررسیدی را برای چه کسی بخریم؟

معمولا مخاطبان ما با در نظر گرفتن نوع کار و فعالیتشان دسته بندی میشوند.برخی از مخاطبان برای نوشتن و یاداشت کردن علاوه بر شکیل بودن و ابعاد سالنامه و یا سررسید ، نیاز به فضای کافی برای یادداشت نویسی دارند.
اگر برای این دسته از مخاطبان هدیه میگیرید پارت چاپ به شما سررسید افرا و سررسید ثمین رو پیشنهاد میدهد.

ویژگی ست هدیه مدیریتی

هدیه مدیریتی

اگر برای یک مدیر سررسید و تقویم هدیه میگیرید ، هدیه شما باید در صفحات آغازین خود جدول های ضمیمه که در آن مناسبت های مختلف درج شده باشد را داشته باشد .
همچنین دو جدول در دو صفحه مجزا در یک نگاه اطلاعات روزهای سال شمس و میلادی را در اختیارتان قرار دهد . در صفحات پایانی نیز جداولی برای ثبت مناسبت های شخصی، جدول ماهانه مسافرت ها، یادداشت هزینه ها، آدرس ایمیل ها، ثبت نام اشخاص و اطلاعات تماسشان و در انتها نیز تعداد زیادی برگه یادداشت وجود داشته باشد.

ست هدیه مدیریتی نوا،ست هدیه نارین و ست هدیه نوژان از محصولات پارت چاپ کاملا مناسب برای هدیه به مدیران طراحی شده است.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده