شعار پارت چاپ

معرفی پلنر پارت(دفتر برنامه ریزی)

معرفی پلنر(دفتر برنامه ریزی)

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

پلنر چیست؟

 پلنر همان دفتر دفتر یادداشت برای برنامه ریزی است که می توانید برنامه های خود را در آن یادداشت کنید. سیستم پلنر, برنامه ریزی پله پله است. به این صورت که برنامه ی سال را خورد می کنید به برنامه ی ماه; برنامه ی ماه رو خورد می کنید به برنامه ی هفته; و برنامه ی هفته رو بین روزهاتون تقسیم می کنید. برای همچین چیزی اول باید هدف اصلی یک سال را مشخص کنید. پلنرها با توجه به کار و برنامه ریزی های شما ممکن است به دسته های مختلفی تقسیم شوند.

باید با توجه به کاری که انجام می دهید پلنر مورد نظرتون را انتخاب کنید.

۴ نمونه از پلنرهای پرکاربرد پارت در ذیل معرفی می گردد:

شماره۱: پلنر تحصیلی

برای دانش آموزان, دانشجویان و افرادی که نیاز به برنامه ریزی برای خواندن درس, نوشتن تکالیف و… را دارند, بسیار مناسب است. به کمک این دفتر برنامه ریزی می توانید برنامه دقیقی را برای خود تنظیم کنید و به تمام تکالیف خود بپردازید.

شماره۲: پلنر هفتگی

پلنر هفتگی برای برنامه ریزی قرارهای هفتگی; و همچنین کارهای از قبل هماهنگ شده, جلسات کاری و دوستانه; و بسیاری از موارد دیگر بسیار مناسب است.

شماره ۳: پلنر روزانه

 در پلنر روزانه می توانید برنامه هر روز خود را شب قبل; در این پلنر یادداشت کنید و مطابق با آن پیش بروید; و تا به تمام کارهایی که مد نظرتان بود با یک برنامه منظم و دقیق برسید.

شماره۴: پلنر سفر

برای خیلی از ماها پیش آمده که به سفری رفتیم و وسیله ای ضروری را با خود نبردیم, یا مکان دیدنی و مهمی در شهر مقصد بوده و فراموش کردیم آن را ببینیم, و بسیاری از موارد دیگر; به کمک پلنرهای سفر از صفر تا صد سفرتان را می توانید برنامه ریزی کنید.

تجهیزات مورد نیاز سفر, زمان تهیه بلیط, زمان حرکت, مکان هایی که برای بازدید باید بروید, جلساتی که در حین سفر دارید و بسیاری از موارد دیگر.

پلنرها از جمله ابزارهای پرکاربردی است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته مورد توجه افراد قرار گرفته است. مجتمع چاپ و بسته بندی پارت نیز تمام تلاش خود را نموده تا ترکیبی از پلنرها و دفترچه یادداشت را طراحی و تولید نماید; تا بیشترین استفاده را برای مشتریان عزیز داشته باشد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع دفترچه یادداشت

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
buy anabolic online

Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.

ربیعی

دفتر بسیار کاربردی است

مدیر سایت

سپاس جناب ربیعی

محمدرضا رمضانی

ممنون از وبسایت خیلی خوبتون ☀️🌹

مدیر سایت

ممنون از کامنت زیباتون محمدرضا عزیز.🙏🙏🙏

Scroll to Top