پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

تاریخ امروز چندم است؟

امروز چندمه ؟

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از ابزارهای مهمی که کشف و طراحی آن تاثیر بسیار زیادی روی زندگی انسان ها داشته است، طراحی انواع تقویم است. تقویم یک سیستم مشخص برای تقسیم بندی زمان به دوره های مختلفی مثل روز، ماه و سال است. از تقویم برای تنظیم برنامه های مختلف استفاده می شود و می توان با کاربرد این ابزار به بسیاری پرسش ها از جمله سوال ” امروز چندمه ؟ “جواب داد. قبل از پیدایش و طراحی تقویم، از ابزارهای مختلف برای سنجش زمان و تایم استفاده می‌کردند که این ابزارها را در ادامه عنوان خواهیم کرد.

زمان سنج ها در طول تاریخ

در نخستین سال های زندگی انسان ها، برای برنامه ریزی کارها در طول روز از انواع زمان سنج های مختلف استفاده می شد. این ابزارها از ابتدایی ترین مواد اولیه ساخته می شدند و به انسان کمک می کرد تا بتواند کارهای خود را با برنامه ریزی بیشتری انجام دهد. این ابزارها در طول زمان گسترش پیدا کرده و مدرن تر شدند. بشر با کاربرد هر کدام از این ابزارها به صورت مدرن تر توانست کنترل بیشتری روی تایم و ساعات روزانه خود داشته باشد. انواع ابزارهای زمان سنج در سال های اولیه تاریخ بشر شامل موارد زیر می باشد:

  • ساعت شنی
  • ساعت آفتابی
  • ساعت های آبی
  • ساعت شمعی
  • ساعت های نوین

با پیشرفت علم، طراحی این ساعت ها به صورت مدرن تر و دقیق تر صورت گرفت. علاوه بر ساعت های مختلفی که برای سنجش زمان در طول شبانه روز به کار می رود، به مرور انسان با طراحی سایر ابزارها توانست روز، هفته و ماه ها را هم به راحتی تحت کنترل و سنجش خود درآورد. سررسید یا تقویم ابزاری است که برای سنجش روز، هفته و ماه به کار می رود. در دنیای مدرن امروز کاربرد سررسید برای کنترل بهتر روی زمان و برنامه ریزی افراد صورت می گیرد.

تاریخچه سررسید

امروزه انواع تقویم و سررسید هایی که به صورت مدرن طراحی می شوند، روزی با ساده ترین ابزارها ساخته و استفاده شده اند. طراحی اولین سررسید به پیش از میلاد برمی گردد که دلیل آن نیز نیاز افراد کشاورز به یک وسیله روز شمار بود تا بتوانند زمان کشت و برداشت خود را به درستی تشخیص دهند. در اولین تقویم های بشر، نام ماه های سال را بر اساس اتفاقات کشاورزی نامگذاری می کردند. به مرور و با پیشرفت علم توانستند تقویم های مختلف قمری، شمسی و میلادی را نیز طراحی کنند. تقویم قمری به راحتی از تغییر حالات ماه به صورت روزشمار انجام شده است. در مورد تقویم شمسی و میلادی نیز شرایط به همین صورت بوده است.

امروز چندمه

انواع تقویم و سر رسید پارت

امروزه استفاده از انواع نمونه های تقویم و سررسید به شکل های مختلف باعث شده تا به راحتی جواب این سوال را که امروز چندمه را بدانیم. جدا از این که استفاده از تقویم ها و سررسیدها برای آگاهی انسان از روزهای هفته، ماه و سال است، یک ابزار قدرتمند برای معرفی کسب و کارها نیز به شمار می آید. با توجه به نیاز انسان برای اطلاع از تاریخ و روزهای هفته، کسب و کارها و مراکز مختلف اقدام به طراحی سررسید و تقویم هایی با برند خود کرده اند. قطعا تمام افراد در طول روز برای انجام کارهای مختلف شخصی و شغلی خود به تقویم یا سررسید نگاه می کنند. درج یک برند یا لوگو در این ابزارها یک برندسازی قوی است که بسیاری از مشاغل نسبت به آن غافل نیستند.

تقویم امروز

قطعا همه ما می دانیم که برای اطلاع از جواب سوال امروز چندمه باید به سراغ تقویم یا سررسید برویم. هر کدام از افراد قطعا یک سررسید یا تقویم در محیط های شخصی و یا کاری خود دارند. این ابزارها باعث می شود تا به محض اینکه سوال امروز چندمه به ذهن خطور کند، بتوانند جواب سوال خود را در کمترین زمان ممکن به دست آورند. استفاده از سررسیدهای جیبی، نمونه های دفتری، تقویم های رومیزی و دیواری همگی ابزارهایی کاملا کاربردی برای کنترل روزها در طول هفته، ماه و سال می باشند.

انواع سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰۳ در نمونه های ساده و تبلیغاتی توسط مجموعه پارت چاپ طراحی می شود. به کمک این ابزارها که با توجه به نیاز کاربران طراحی و چاپ می شوند، می توان یکی از کاربردی ترین روش های تبلیغاتی را مورد استفاده قرار داد. شما همراهان عزیز می توانید با توجه به سلیقه خود و با کمک راهنمایی های کارشناسان پارت با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید و بهترین سررسید و تقویم را انتخاب کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
11 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top