پارت چاپ
شعار پارت چاپ

بهترین طرح جعبه سی دی

طرح جعبه سی دی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

در دوره پیش از انقلاب دیجیتال و رایانه ، طرح جعبه سی دی ، با محدودیت زیادی همراه بود . چاپ در آن دوره که خیلی هم از ما دور نیست و با این حال به نظر خیلی دور می رسد ، به انسان ، تکیه زیادی داشت . با پیدایش رایانه و عصر دیجیتال ، طرح ها هم پا به پای دیگر نوآوری ها ، توسعه یافتند . امروزه برای طراحی یک جعبه سی دی ، انسان ، جای خود را به رایانه داده است . البته انسان هنوز هم رهبری را به دست دارد اما رایانه پهنۀ بی مانندی از نوآوری و امکانات در اختیار ما قرار داده است .

هوش مصنوعی طراحی


با وجود نرم افزارهای گوناگون ، تصمیم درباره طرح جعبه سی دی ، دیگر مانند گذشته سخت نیست . شما می توانید هر طرحی را پدید آورده و در صورت نپسندیدن ، آن را پاک کنید و طرح دیگری تهیه کنید . تفاوت این دو مانند عکاسی آنالوگ و دیجیتال است . در عصر نگاتیو ما تا زمان ظاهر شدن عکس ها در لابراتوار از چگونگی آنها مطلقا بی خبر می ماندیم . امروزه دوربین های دیجیتال عکس را به محض ثبت شدن ، نشان مان می دهند و در صورت نپسندیدن با یک حذف ساده ، دوباره عکس می گیریم . وقتی هوش مصنوعی کارهای یک طراح سنتی را به عهده بگیرد ، نقش ما به یک ایده پرداز و رهبر تبدیل می شود .

اعتماد آفرینی


طرح جعبه سی دی باید محصول را با یک نگاه به خریداران بشناساند و در عین حال احساسی از ارزشمندی و اعتماد را در وی برانگیزد . طرح باید به مخاطب اطمینان دهد که محصول ، ارزش خریده شدن دارد . یکی از مهم ترین وظایف طرح ، اعتماد آفرینی است . دومین وظیفه طرح ، برند سازی است . این همان کاری است که در امتداد وظیفه اول معنا پیدا می کند . برند در راستای اعتماد آفرینی است که در ذهن مشتریان حک می شود و باز به آن مراجعه می کنند .

چاپ طرح جعبه سی دی


چاپ در برجسته شدن طرح جعبه سی دی ، نقش مهمی دارد . وقتی کیفیت چاپ و شماره رنگ های آن با دقت برگزیده شوند ، خلاقیت ، طرح را به آسانی در ذهن مشتریان جا می اندازد . یک طرح خوب زمانی با کمک چاپ ، برجستگی می یابد که از مقوای خوبی برای نمایاندن آن استفاده شود . در عصر دیجیتال ، تنوع طرح ها بی پایان است . باید با توجه به هدف تبلیغاتی خود و روانشناسی موثر تبلیغ ، بهترین شکل چاپ را برگزید و طرح خود را هم با توجه به قابلیت ها و محدودیت های چاپ ، طراحی کرد .

سفارش تلفنی

بازدید آنلاین


این روش برای آشنایی بیشتر با طرح های موجود و نمونه کارهای مجتمع چاپ و بسته بندی پارت کمک زیادی به شما می کند . در بخش تماس با ما هم با روش های دیگر ارتباط با پارت چاپ آشنا خواهید شد. برای خرید آنلاین جعبه هاردباکس نیز می توانید به همین روش عمل کنید . خرید آنلاین یکی از سریع ترین و امن ترین شکل های خرید است که در زمان و سرمایه شما هم صرفه جویی می کند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top