بهترین قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

بهترین قیمت تقویم رومیزی اختصاصی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تمام کسب و کارها و سازمان‌های بزرگ خصوصی و دولتی برای اهداف مختلف اقدام به طراحی و چاپ نمونه های مختلف تقویم رومیزی اختصاصی می‌کنند. در هر کدام از تقویم های رومیزی اختصاصی که عرضه می شود، از ویژگی ها و مشخصات گوناگونی استفاده شده است. هر کدام از این مشخصات روی قیمت نهایی محصولات هنگام خرید یا چاپ تاثیرگذار است. در ادامه به برخی از مشخصات این تقویم ها و ارتباط آن با لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی می پردازیم.

طراحی تقویم اختصاصی


یکی از موارد مهمی که تعیین کننده لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی است، نوع و سبک طراحی است که در آن به کار رفته است. اصلی ترین مشخصه ای که تقویم های عمومی را از نمونه های اختصاصی جدا می کند، طراحی آنها است. یک مرکز یا کسب و کار مشخص اقدام به ثبت لوگو، نام، محصولات یا خدمات خود در تقویم های انتخابی خود می کند. این موضوع باعث می شود تا تقویم سفارش داده شده به عنوان نمونه های اختصاصی طراحی و چاپ شوند. انتخاب نوع و کیفیت خدمات طراحی در تقویم های رومیزی اختصاصی با یکدیگر متفاوت است. هر چقدر سبک انجام کارهای طراحی در تقویم های رومیزی پرهزینه تر باشد، قیمت تمام شده این محصولات در چاپ نیز بالاتر خواهد بود.

کیفیت و نوع مواد اولیه در تعیین قیمت تقویم های رومیزی اختصاصی


استفاده از مواد اولیه مختلف نیز از جمله موارد مهم در تعیین لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی می باشد. مواد اولیه ای که در قسمت های مختلف تقویم های رومیزی اختصاصی به کار می رود شامل نوع کاغذ، نوع پایه تقویم، نوع مواد استفاده شده در قسمت رویه و آستر تقویم ها است. برای هر کدام از این قسمت ها می توان موادی با درجه کیفی متنوع انتخاب کرد. هر چقدر موادی که در قسمت های مختلف این تقویم ها به کار می رود، کیفیت بالاتری داشته باشد، هزینه صرف شده بیشتر و قیمت کلی تقویم نیز بالاتر خواهد بود. بیشترین هزینه مواد اولیه برای تهیه تقویم های رومیزی به نوع کاغذ آن بستگی دارد. سپس موارد دیگری مثل نوع و کیفیت پایه ها، موادی که برای رویه و آستر آنها به کار می رود، تعیین کننده قیمت محصول هستند.

قیمت انواع تقویم رومیزی اختصاصی


تنوع در لیست قیمت تقویم رومیزی اختصاصی هنگام خرید یا چاپ، یک مزیت برای خریداران به شمار می آید. چون هر کدام از کسب و کارهایی که قصد چاپ تقویم های اختصاصی را دارند، از یک بودجه مشخص استفاده می کنند. متناسب با نوع بودجه و تعداد تقویم های سفارش داده شده می توان محصولاتی با رنج قیمت های گوناگون تهیه کرد. در بسیاری از موارد نیز با مشاوره و راهنمایی درست از مراکز چاپ، می توان محصولاتی متناسب با نیاز کاربر و کاملا استاندارد تهیه کرد. با تغییر هر کدام از مواد  اولیه در ساخت تقویم ها و همچنین تغییر در نوع و سبک طراحی آنها می توان رنج قیمت این محصولات را مشخص کرد.

بهترین انواع تقویم رومیزی اختصاصی


هنگام سفارش چاپ یا خرید انواع تقویم رومیزی اختصاصی باید برخی از ویژگی ها و مشخصات محصول را در اولویت قرار داد. این ویژگی ها باعث رضایت سفارش دهندگان و همچنین مخاطبان محصول می شود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که در تقویم های رومیزی استاندارد باید رعایت شود، کاربردی بودن آنها است. انتخاب مدل و ابعاد این محصولات باید به گونه ای باشد که مخاطبان بتوانند آن را در محیط کاری خود استفاده کنند. روی قسمت های مختلف یک تقویم رومیزی اختصاصی می توان لوگو، نام و مشخصات مرکز مورد نظر را مشاهده کرد. این مشخصات در صورتی در ذهن مخاطبان باقی می مانند که به صورت دائمی در دید آنها باشد. به همین دلیل باید تقویم های رومیزی اختصاصی دارای ابعاد استاندارد باشند تا بتوان روی میز های کاری مورد استفاده قرار داد.

استفاده از مواد اولیه استاندارد با کیفیت بالا یکی دیگر از مشخصات بهترین نمونه های تقویم رومیزی است. در صورتی که کاغذ به کار رفته در این تقویم ها دارای ماندگاری لازم نباشد یا پایه های تقویم خیلی زود خراب شوند، تقویم های رومیزی قابلیت استفاده را نخواهند داشت. این موضوع روی ذهنیت مشتری نسبت به مرکز یا سازمان مورد نظر نیز تأثیرگذار است.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین قیمت تقویم رومیزی اختصاصی»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده