انواع تقویم رومیزی یادداشت دار با تخفیف ویژه و بهترین کیفیت

انواع تقویم رومیزی یادداشت دار

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

یکی از تقویم های رومیزی پرطرفدار نمونه های یادداشت دار آن هستند. در هر کدام از انواع طرح های تقویم رومیزی یادداشت دار از ابعاد و تعداد برگه های مختلفی استفاده شده است. به کمک این نوع از تقویم ها می توان مهمترین قرار و برنامه ریزی ها را در یک روز خیلی شلوغ به خاطر آورد. در ادامه به بررسی بیشتر تقویم های یادداشت دار خواهیم پرداخت.

انواع تقویم رومیزی یادداشت دار


در طراحی انواع تقویم رومیزی یادداشت دار از برگه هایی با ابعاد مختلف استفاده می شود. با کاربرد این برگه ها می توان مهمترین ملاقات و برنامه های روزانه را یادداشت کرد. این تقویم ها در شکل های مختلف ساخته می شوند که هر کدام مزیت های مخصوص به خود را دارند. کاربردی ترین تقویم های یادداشت دار شامل موارد زیر می باشند:

  • تقویم های رومیزی یادداشت دار اداری
  • انواع نمونه های تقویم یادداشتی کلاسوری

در طراحی تقویم رومیزی یادداشت دار اداری تعداد صفحات یا برگه ها نسبت به نمونه های کلاسوری کمتر است. در نمونه های اداری از برگه های تقویم به عنوان برگه یادداشت استفاده می شود و این برگه از تقویم جدا نمی شوند. با توجه به ابعاد به کار رفته در تقویم های یادداشتی اداری، در هر صفحه تقویم فضای کافی برای یادداشت و نت برداری در نظر گرفته شده است.

در طراحی تقویم رومیزی یاد داشت دار کلاسوری از تعداد برگه های بیشتر استفاده شده است. در این تقویم ها برای هر روز یک برگه جداگانه در نظر گرفته شده است. در این نوع از تقویم ها نیز مانند نمونه های اداری، صفحه تقویم و یادداشت یکی است. معمولا یک روی صفحات در این تقویم ها تاریخ روز، ماه و سال را نمایش می دهد و روی دیگر برای یادداشت برداری مورد استفاده قرار می گیرد.

تقویم رومیزی یادداشت دار

صحافی تقویم رومیزی یادداشت دار


در ساخت انواع تقویم یادداشت دار رومیزی از روش های مختلفی برای صحافی استفاده شده است. کاربردی ترین و معمولی ترین نمونه های صحافی در این تقویم ها شامل صحافی چسبی و فنری است. هر کدام از این روش های صحافی مزیت ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند.

صحافی فنری: یکی از مزیت های مهم در صحافی فنری این است که یک تقویم رومیزی یادداشت دار فنری به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این تقویم ها برگه ها پراکنده نمی شوند و با نظم بیشتری پشت سر هم قرار می گیرند. در تقویم هایی که از روش صحافی فنری در ساخت آنها به کار رفته، معمولا از فنر دو تکه استفاده می کنند. یکی از فنرها برای برگه های تقویم و تکه دیگر فنر برای بخش یادداشت ها به کار می رود.

صحافی چسبی: یکی دیگر از روش های کاربردی که می توان برای صحافی انواع تقویم رومیزی یادداشت دار استفاده کرد، روش چسبی است. در این روش بخش بالایی برگه ها به یکدیگر چسبیده می شود و سپس روی یک پایه نگهدارنده مخصوص قرار داده می شود. راحتی استفاده از این تقویم ها نسبت به نمونه های کلاسوری کمتر است ولی طرفداران مخصوص به خود را دارد.

برگه های تقویم رومیزی یادداشت دار


با توجه به طرح، مدل و نوع صحافی که در ساخت یک تقویم رومیزی یاد داشت دار به کار رفته، تعداد صفحات آن نیز متفاوت است. تعداد برگه هایی که در تقویم های یادداشت دار به کار می رود با توجه به مدل، ابعاد، نوع کاربرد و صحافی این محصولات انتخاب می شود. میانگین تعداد صفحات یادداشت دار که در این تقویم ها استفاده می شود کاملا متغیر است.

هر سفارش دهنده‌ای می‌تواند با توجه به سلیقه و نوع استفاده خود از تعداد صفحات دلخواه یادداشت در ساخت این تقویم ها استفاده کند. علاوه بر تعداد صفحات یادداشت در انواع تقویم رومیزی یادداشت دار، نوع و ضخامت کاغذ به کار رفته در این محصولات هم مهم است. معمولا از کاغذ ۷۰ و ۸۰ گرم برای صفحات یادداشت دار این تقویم ها استفاده می کنند. این موضوع باعث می شود تا این تقویم ها وزن سبکی داشته و برگه های آنها نیز بیش از حد ضخیم نباشند. به کمک مراکز تخصصی فعال در زمینه چاپ و طراحی انواع تقویم های رومیزی یادداشت دار می توان بهترین مدل را متناسب با شرایط و سلیقه خود تهیه کرد.

کارشناسان پارت چاپ راهنمای خوبی در انتخاب بهترین مدل تقویم رومیزی یادداشت دار برای شما هستند . می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید و پرسش های خود را بپرسید . همچنین نمونه های ما را می توانید در این لینک : محصولات پارت تماشا کنید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

3 دیدگاه دربارهٔ «انواع تقویم رومیزی یادداشت دار با تخفیف ویژه و بهترین کیفیت»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده