پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۵ نکته طلایی درباره تقویم رومیزی

مهم ترین نکات درباره تقویم رومیزی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

انواع مدل های تقویم رومیزی به صورت اختصاصی و عمومی طراحی می شوند. برای کسانی که یک کسب و کار مشخص دارند و یا ترجیح می دهند تا از تقویم های رومیزی متفاوت استفاده کنند، نمونه هایی که به صورت اختصاصی طراحی می شوند، بهترین گزینه است. این تقویم ها را می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و به بهترین شکل ممکن در کسب و کارهای کوچک و بزرگ استفاده کرد. در ادامه به چند نکته طلایی در خصوص طراحی این تقویم ها اشاره خواهیم کرد که می تواند کاملا کاربردی باشد.

تقویم رومیزی 1403

طراحی تقویم رومیزی پارت

اصلی ترین و اولین قدم در طراحی تقویم رومیزی، انتخاب کردن موضوع آن است. در انتخاب موضوع معمولا زمینه فعالیت کسب و کارها، رنگ و فونت هایی که برای معرفی کسب و کار به کار رفته یا از لوگو آنها در نظر گرفته می شود. بسیاری از مراکز نیز تمایل دارند عکس محصولات و خدمات خود را روی تقویم های رومیزی که سفارش می دهند، حک شود. انتخاب هر کدام از این موارد باعث می شود تا موضوع طراحی تقویم به صورت هدفمند صورت گیرد.

صفحات تقویم رومیزی پارت

تعداد صفحاتی که در طراحی تقویم به کار می رود، به صورت مستقیم به نوع تقویم از لحاظ روزشمار بودن یا هفته شمار و ماه شمار بستگی دارد. درصد بالایی از تقویم های رومیزی به صورت ماه شمار طراحی می شوند. در نمونه های ماه شمار نیز می توان متناسب با تعداد ماه هایی که در صفحه قرار می گیرد، تعداد صفحات را مشخص کرد. تمام این موارد به انتخاب مشتریان و همچنین شرایط طراحی در تقویم ها بستگی دارد.

شعار تبلیغاتی پارت

یکی دیگر از مواردی که باعث می شود طراحی یک تقویم هدفمند باشد، استفاده از پیام ها و شعارهای تبلیغاتی است. هر کسب و کاری و یا مرکزی که قصد طراحی یک تقویم رومیزی مختص خود را دارد، قطعا یک پیام یا شعار تبلیغاتی برای کاربران خود دارد. استفاده از این پیام ها هنگام طراحی این محصول باعث می شود تا تقویم دارای طرحی خاص بوده و یک ابزار تبلیغاتی برای کسب و کار به شمار می آید. شعار تبلیغاتی پارت آرامش یک انتخاب می باشد.

مناسبت های مهم تقویم پارت

یکی دیگر از نکات مهمی که می توان در طراحی انواع تقویم به کار برد، یادآوری تاریخ و مناسبت هایی است که برای یک شرکت یا کسب و کار اهمیت دارد. این نکته باعث می شود تا رویدادهای مهم شرکت در ذهن مخاطبان باقی بمانند. همچنین باعث می شود تا بتوانند از این رویدادها نهایت استفاده را در جهت پیشرفت کسب و کار خود بکنند. بسیاری از برندها برای بالا بردن جذابیت تقویم ها و تبلیغات در جهت برند خود اقدام به یادآوری رویداد هایی مثل فروش های ویژه، عرضه محصولات جدید، تخفیفات دوره ای و فصلی…در تقویم های رومیزی خود می کنند.

فضاهای خالی در برگه تقویم

یکی از کارهایی که همه ما در انواع تقویم رومیزی یا سایر تقویم ها انجام می‌دهیم، یادداشت برداری برای فراموش نکردن کارهای مهم برنامه است. تقویم‌های رومیزی نیز می توانند این نقش را به خوبی برای کسانی که علاقه زیادی به نت برداری روی برگه تقویم دارند را انجام دهند. در چنین مواقعی می توان یک فضای خالی را در برگه های تقویم رومیزی در نظر گرفت. یکی از بهترین طرح ها در این تقویم ها رومیزی برای کسانی که علاقه مند به یادداشت برداری هستند، نمونه های پایه دار مقوایی است که از بالا سیمی شده اند . چون ابعاد این تقویم ها را می توان بدون تغییر فضای اشغال شده میز افزایش داد.

ابعاد تقویم رومیزی پارت

یکی دیگر از مهمترین مواردی که باید در طراحی یک تقویم رومیزی مورد توجه قرار گیرد، ابعاد آن است. از بین انواع تقویم‌ها که به صورت روزشمار یا هفته و ماه شمار طراحی می شوند، نمونه های ماه شمار آن مخاطبان بالایی دارند. در این تقویم ها معمولا روزهای هر ماه در یک صفحه طراحی می شود.

این تقویم ها با توجه به نیاز و خواسته کاربر و همچنین طرح پیشنهادی تقویم، در ابعاد مختلف چاپ می شوند. مهمترین نکته ای که هنگام مشخص کردن ابعاد یک تقویم رومیزی باید در نظر گرفته شود، فضایی است که در آن استفاده خواهد شد. متناسب با ابعاد میزهای اداری می توان این نوع تقویم را با اندازه مناسب سفارش داد.

با در نظر گرفتن هر کدام از موارد بالا و بسیاری از نکات ریز دیگر می توان در سفارش انواع مدل های تقویم رومیزی به بهترین شکل ممکن عمل کرد. رعایت این موارد باعث می شود تا بتوان یک طرح جذاب را برای چاپ تقویم رومیزی سفارشی ارائه کرد.

شما عزیزان می توانید برای چاپ سررسید با کارشناسان پارت به شماره : ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۶۶ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
7 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top