تقویم فروردین ۱۴۰۲

تقویم فروردین 1402 در یک نگاه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی

بسیاری از افرادی که می خواهند برنامه‌ ریزی سال جدیدشان را به صورت اصولی انجام دهند مایل هستند که هرچه سریع تر تقویم فروردین ۱۴۰۲ را داشته باشند.

تقویم کامل فروردین 1402 ، تعطیلات فروردین 1402

قیمت تقویم ۱۴۰۲

قیمت تقویم ۱۴۰۲ به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت تقویم های جدید می باشد ، مدل تقویم است. تقویم هایی که تو جیبی هستند ، ارزان قیمت تر از تقویم های رومیزی می باشند. تقویم های توجیبی با ابعاد کوچکتری طراحی می شوند و همچنین ورقه های کمتری برای طراحی آنها به کار گرفته خواهد شد. اما تقویم های رومیزی ابعادشان بزرگتر است و از ورق های گلاسه برای طراحی آنها استفاده می ‌کنند. پیش از ثبت سفارش تقویم های جدید سال ۱۴۰۲ باید در مورد فاکتورهایی که روی قیمت تقویم های جدید تاثیر می گذارد ، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید .

سفارش طراحی و چاپ تقویم اختصاصی

برای چاپ تقویم فروردین ۱۴۰۲ می ‌توانید تقویم ها را به صورت اختصاصی سفارش دهید. بسیاری از کسب و کار ها مایل هستند که لوگو و برندشان روی تقویم ثبت شود. آنها بهتر است که هر چه سریعتر سفارش تقویم های جدید را ثبت کنند. پیش از ثبت سفارش تقویم های اختصاصی باید تصاویر تقویم ها و همچنین مدل تقویم ها را مورد بررسی قرار دهید. قیمت گذاری هر یک از تقویم های تبلیغاتی سال ۱۴۰۲ بر اساس استانداردها و فاکتور های مشخص شده ای انجام خواهد شد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت تقویم های اختصاصی تاثیر می گذارد ، مدل تقویم است. تقویم های رومیزی هزینه خریداریشان بیشتر از تقویم های تو جیبی است.

تقویم اختصاصی 1402

تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی یکی از بهترین تقویم هایی می باشد که امروزه بسیاری از افراد از آن استفاده می‌ کنند. شما می‌توانید تقویم ۱۴۰۲ را به صورت رومیزی سفارش دهید. بسیاری از افراد برای این که بهترین هدایای تبلیغاتی را سفارش دهند ، مدل های متفاوت تقویم ها را بررسی می کنند. تقویم های رومیزی به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شناخته می شوند. بر همین اساس افرادی که صاحبان کسب و کار متفاوت هستند ، تقویم جدید رومیزی را سفارش می دهند.  در صورتی که سفارش تقویم های رومیزی سال ۱۴۰۲ را به صورت عمده سفارش دهید ، هزینه کمتری برای خریداری تقویم‌ ها پرداخت خواهید کرد. توجه داشته باشید که تقویم های رومیزی مدل های متفاوتی دارند. ورقه های گوناگونی روی آنها به کار گرفته می‌ شود. بر همین اساس جهت ثبت سفارش تقویم های رومیزی سال ۱۴۰۲ باید مدل ها و طراحی های متفاوت تقویم ها را بررسی کنید .

خرید تقویم ۱۴۰۲

برای خرید تقویم های سال ۱۴۰۲ باید نوع و مدل تقویم را به خوبی بررسی کنید. مدل و طراحی تقویم روی قیمت آن تاثیر زیادی می‌ گذارد. شما در کمترین بازه زمانی می ‌توانید سفارش تان برای خرید تقویم ها را ثبت کنید تا به درخواست تان رسیدگی شود. هر یک از تقویم هایی که مربوط به سال ۱۴۰۲ هستند ، با طراحی متفاوتی چاپ می شوند. هر یک از طراحی های تقویم ها را از نظر زیبایی و کاربردی بودن بررسی کنید . برای خرید تقویم های ارزان می توانید تقویم هایی که توجیبی هستند و ابعاد کوچکی دارند را خریداری نمایید .

شما می توانید تقویم های ما را در این لینک : انواع تقویم و سررسید تماشا و بررسی کنید و برای اطلاعات بیش تر از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از آن ها راهنمایی بخواهید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1401 بدست آورید.

8 دیدگاه دربارهٔ «تقویم فروردین ۱۴۰۲»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسیدها رو هم دوست داشته باشید:)