پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

تقویم فروردین ۱۴۰۳

فروردین 1403

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

بسیاری از افرادی که می خواهند برنامه‌ ریزی سال جدیدشان را به صورت اصولی انجام دهند مایل هستند که هرچه سریع تر تقویم فروردین ۱۴۰۳ را داشته باشند.

تقویم رومیزی سال 1403 مدل   مایا   کد   602

تقویم فروردین ۱۴۰۳

خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۳ به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت تقویم های جدید می باشد، مدل تقویم است. تقویم هایی که تو جیبی هستند، ارزان قیمت تر از تقویم های رومیزی می باشند. تقویم های توجیبی با ابعاد کوچکتری طراحی می شوند و همچنین ورقه های کمتری برای طراحی آنها به کار گرفته خواهد شد. اما تقویم های رومیزی ابعادشان بزرگتر است و از ورق های گلاسه برای طراحی آنها استفاده می ‌کنند. پیش از ثبت سفارش تقویم های جدید سال ۱۴۰۳ باید در مورد فاکتورهایی که روی قیمت تقویم های جدید تاثیر می گذارد، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

تقویم سال ۱۴۰۳ فروردین

برای چاپ تقویم فروردین ۱۴۰۳ می ‌توانید تقویم ها را به صورت اختصاصی سفارش دهید. بسیاری از کسب و کار ها مایل هستند که لوگو و برندشان روی تقویم ثبت شود. آنها بهتر است که هر چه سریعتر سفارش تقویم های جدید را ثبت کنند. پیش از ثبت سفارش تقویم های اختصاصی باید تصاویر تقویم ها و همچنین مدل تقویم ها را مورد بررسی قرار دهید. قیمت گذاری هر یک از تقویم های تبلیغاتی سال ۱۴۰۳ بر اساس استانداردها و فاکتور های مشخص شده ای انجام خواهد شد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت تقویم های اختصاصی تاثیر می گذارد، مدل تقویم است. تقویم های رومیزی هزینه خریداریشان بیشتر از تقویم های تو جیبی است. همچنین شما می‌توانید انواع تقویم رومیزی را در قالب مدل های مختلف پک هدیه به شکل احتصاصی سفارش دهید و به اطرافیان خود تقدیم کنید.

فروردین 1403

تقویم فروردین ۱۴۰۳ ماه رمضان

تقویم رومیزی یکی از بهترین تقویم هایی می باشد که امروزه بسیاری از افراد از آن استفاده می‌ کنند. شما می‌توانید تقویم ۱۴۰۳ را به صورت رومیزی سفارش دهید. بسیاری از افراد برای این که بهترین هدایای تبلیغاتی را سفارش دهند، مدل های متفاوت تقویم ها را بررسی می کنند. تقویم های رومیزی به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شناخته می شوند. بر همین اساس افرادی که صاحبان کسب و کار متفاوت هستند، تقویم جدید رومیزی را سفارش می دهند. در صورتی که سفارش تقویم های رومیزی سال ۱۴۰۳ را به صورت عمده سفارش دهید، هزینه کمتری برای خریداری تقویم‌ ها پرداخت خواهید کرد. توجه داشته باشید که تقویم های رومیزی مدل های متفاوتی دارند. ورقه های گوناگونی روی آنها به کار گرفته می‌ شود. بر همین اساس جهت ثبت سفارش تقویم های رومیزی سال ۱۴۰۳ باید مدل ها و طراحی های متفاوت تقویم ها را بررسی کنید.

برای خرید تقویم های سال ۱۴۰۳ باید نوع و مدل تقویم را به خوبی بررسی کنید. مدل و طراحی تقویم روی قیمت آن تاثیر زیادی می‌ گذارد. شما در کمترین بازه زمانی می ‌توانید سفارش تان برای خرید تقویم ها را ثبت کنید تا به درخواست تان رسیدگی شود. هر یک از تقویم هایی که مربوط به سال ۱۴۰۳ هستند، با طراحی متفاوتی چاپ می شوند. هر یک از طراحی های تقویم ها را از نظر زیبایی و کاربردی بودن بررسی کنید. برای خرید تقویم های ارزان می توانید تقویم هایی که توجیبی هستند و ابعاد کوچکی دارند را خریداری نمایید.

شما می توانید تقویم های ما را در این لینک: تقویم رومیزی ۱۴۰۳ تماشا و بررسی کنید و برای اطلاعات بیش تر از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از آن ها راهنمایی بخواهید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
8 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top