پارت چاپ
شعار پارت چاپ

انواع تقویم ۱۴۰۳ با کمترین قیمت

خرید تقویم رومیزی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

تقویم رسمی ۱۴۰۳ را به عنوان تقویم کامل معرفی می‌ کنند. تقویم های کامل دارای ۱۲ ماه هستند. هر یک از این ماه ها تمامی مشخصاتی که مربوط به روز های میلادی، شمسی و قمری می باشد را دارند. اگر تقویم‌ های کامل را داشته باشیم، اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ‌ گذاری خواهیم داشت. همچنین باید به خوبی مدل تقویم را مورد بررسی قرار داد. مدل های زیادی از تقویم های جدید سال ۱۴۰۳ تولید می شوند که هر یک از آنها طراحی خاصی دارند.  برخی از تقویم ها به صورت رومیزی می باشند و برخی دیگر از تقویم های سال ۱۴۰۳ به صورت تو جیبی هستند. تقویم رومیزی اداری دارای استانداردهای خاصی می باشد. در واقع باید بدانید که تقویم های رومیزی با استفاده از ورق های زیباتر و شیک تری طراحی می‌ شوند. اما تقویم های تو جیبی را با استفاده از کاغذ طراحی می کنند و هزینه کمتری جهت فروش آنها به مشتری اعلام می نمایند.

تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۳ پارت

تقویم رسمی ۱۴۰۳ به عنوان یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شناخته می ‌شود. اگر می خواهید برندسازی خدمات و کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید، هزینه چاپ تقویم های تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی مناسب تر و به صرفه تر می باشد. تقویم های تبلیغاتی در کمترین بازه زمانی تولید می شوند. با ارائه این هدیه تبلیغاتی به مشتریان می توانید پیش از سال جدید برندتان را در ذهن آنها ماندگار سازید. بر همین اساس برای اینکه خدمات و محصولات تان را در ذهن مشتری ماندگار سازید باید از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنید. تقویم های توجیبی با قیمت کمتری چاپ می شوند و تاثیر زیادی روی برندسازی کسب و کار شما دارند.

فروش عمده تقویم رسمی ۱۴۰۳ پارت

در صورتی که تقویم رسمی ۱۴۰۳ را در تیتراژ بالا سفارش دهید، می توانید با قیمت عمده تقویم ها را خریداری کنید. تقویم های سال ۱۴۰۳ با قیمت عمده به فروش می رسند. به همین دلیل مشتریان زیادی این نمونه از تقویم ها را به عنوان هدایای تبلیغاتی خریداری می کنند. برخی از مشتریان مایل هستند که برندسازی خود را از طریق هدایای تبلیغاتی انجام دهند. روش های تبلیغاتی زیادی هستند که هزینه آنها تا حدودی بالا است. اما استفاده از تقویم های تبلیغاتی به عنوان بهترین و به صرفه ترین روش تبلیغاتی شناخته می شود. تولید کنندگان می توانند در تیراژ بالا تقویم های رسمی سال ۱۴۰۳ را چاپ کنند و قیمت مناسبی از مشتریان دریافت نمایند.

تقویم رومیزی


در صورتی که ثبت سفارش تقویم رسمی ۱۴۰۳ به صورت عمده انجام شود هزینه کمتری برای خرید تقویم پرداخت خواهید کرد. بسیاری از مشتریان مایل هستند که تعداد زیادی از تقویم های جدید را سفارش دهند تا هزینه کمتری پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که پیش از ثبت سفارش تقویم های جدید باید قیمت هر یک از آنها را بر اساس مدل و نوع ورق هایی که دارند مورد بررسی قرار دهید.  هر یک از تولید کنندگان جهت چاپ تقویم های جدید هزینه متفاوتی از مشتری دریافت می کنند. بر همین اساس مشتری باید بهترین تولید کننده را برای خرید تقویم های رسمی سال ۱۴۰۳ انتخاب کند. تولیدکنندگان از متریال های متفاوت و همچنین با استفاده از روش های گوناگون تولید انواع تقویم های رسمی را بر عهده دارند. روش چاپ اتوماتیک تقویم های جدید به عنوان بهترین روش شناخته می‌ شود. با استفاده از این روش تعداد زیادی از تقویم های جدید چاپ می ‌شوند.

سفارش تقویم رسمی ۱۴۰۳

بسیاری از افرادی که قصد خرید تقویم رسمی ۱۴۰۳ را دارند، مایل هستند که سفارش شان را به صورت اختصاصی ثبت کنند. تقویم هایی که مربوط به سال ۱۴۰۳ می باشند در دو مدل رومیزی و توجیبی هستند. هر یک از این تقویم ها با استفاده از روش‌ های متفاوتی چاپ می‌ شوند. شما می ‌توانید این نمونه از تقویم ها را برای معرفی کسب و کار خودتان سفارش دهید. در واقع تقویم های اختصاصی جهت برندسازی چاپ می شوند. تقویم ها به عنوان بهترین و ارزان ترین هدایای تبلیغاتی شناخته می ‌شوند. به همین دلیل بیشتر افرادی که در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود می ‌خواهند خدماتشان را به مشتریان معرفی کنند، از این هدیه تبلیغاتی استفاده می‌ کنند. چاپ هر یک از تقویم های اختصاصی با قیمت متفاوتی انجام می ‌شود.

برای تماشای انواع تقویم می توانید روی لینک: انواع سررسید کلیک نمایید و برای اطلاعات بیش تر با کارشناسان پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
12 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top