پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جعبه بدلیجات ارزان و با کیفیت

جعبه بدلیجات

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه بدلیجات پارت حرف ندارد! چرا؟ چون اعتبار بدلیجات را به آنها بر می گرداند! شاید اطلاق نام بدلیجات به این مجموعه زیبا از آرایه ها نوعی ستم در حق آنها باشد. اگر خوب به مجموعه بدلیجات توجه کنیم می بینیم که طیف گسترده ای از فلزات زیبا در بر می گیرند. بدلیجات از فلزهای زیبایی مانند  استیل، تنگستن، تیتانیوم، رادیوم، مس و شمار فراوانی از فلزها و آلیاژهای دیگر ساخته می شوند. البته با توجه به طبیعت این فلزها و آلیاژها هیچکدام به تنهایی در ساخت بدلیجات به کار نمی روند. این فلزات برای اینکه تاب آوری، ستبری و درخشندگی یک زیور را پیدا کنند با عناصر دیگر درآمیخته می شوند. همه این بدلیجات ترکیب شده، طول عمر بالایی دارند

عمر جعبه بدلیجات


با توجه به طول عمر بدلیجات، جعبه بدلیجات باید طول عمر بالایی داشته باشد. ستبری و مقاومت جعبه های پارت از طول عمر آلیاژهای به کار رفته در بدلیجات الهام گرفته شده است. در بدلیجات برای رسیدن به این طول عمر و همچنین دستیابی به درخشندگی چشم ربا، آنها را با آب نقره، رادیوم و تیتانیوم روکش می کنند. ستبری و درجه این روکش گذاری بسته به نوع بدلیجات متفاوت است. در برخی، روکش ها نازکند و در برخی دیگر، ستبر. درخشش پایدار برخی از بدلیجات حتی از فلزات گرانبهاتر هم بیشتر و ماندگارتر است. مس به عنوان نمونه از نقره درخشان تر و برخلاف آن هرگز تیره و بی درخشش نمی شود.

حساسیت های پوستی


جعبه بدلیجات پارت مانند خود بدلیجات حسیاسیت زا نیست. برخی از پوست ها به ویژه در خانم ها نسبت به برخی فلزها واکنش نشان می دهند. روکش ها در بدلیجات دقیقا همین کارکرد ضد حساسیت را ایفا می کنند. رادیوم به عنوان یک روکش مطمئن و آزمایش پس داده، در تماس با پوست حساسیتی درست نمی کند. در برخی دیگر از بدلیجات، روکش هایی مانند آب طلا ۱۴ عیار، ۱۸ عیار و ۲۴ عیار بر بدل ها کشیده می شود. جعبه های پارت نیز از روکش بهره می برند. روکش ها غالبا از سلفون تیره و براق است. مزیت روکش ها علاوه بر حساسیت زدایی، خود را در هنگام چاپ تبلیغات بر جعبه ها نشان می دهد. چاپ ها با این ترفند، دوام بیشتری پیدا می کنند.

رنگ جعبه بدلیجات


رنگ بندی جعبه بدلیجات پارت هر سلیقه ای را راضی می کند. رنگ های پر کاربرد ما، با توجه به استقبال مشتریان دسته بندی شده اند. همه این رنگ های پر کاربرد و محبوب را می توانید ببینید . البته دامنه رنگ بندی های ما به همین تعداد منحصر نمی شود. شما می توانید رنگ تان را سفارش دهید. ابعاد، رنگ ها، جنس جعبه و همه عناصر دیگر آن را سفارش دهید! این یکی از خدمات ویژه ما برای سفارش های پر تیراژ است. در انتهای مقاله درباره شیوه سفارش عمده توضیحاتی خواهیم داد. ولی فعلا شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ را به یاد داشته باشید.

قیمت جعبه بدلیجات


قیمت جعبه بدلیجات پارت همه را شگفت زده می کند! چرا شگفت زده؟ چون در مقایسه با بازار، قیمت های پارت کاملا مناسبند. در واقع با مقایسه ساده ای میان قیمت های پارت چاپ و دیگر قیمت ها، به نظر می رسد که پارت به جای فروش، به مشتریان خود سوبسید می دهد! یک دلیل آن که مهم ترین دلیل هم هست، به عرضه مستقیم کالاهای تولیدی بر می گردد. در پارت چاپ میان تولید تا مصرف فقط یک سفارش فاصله انداخته است. سفارش شما مشتری گرامی! اما چطور این سفارش را ثبت کنید؟ به دو شکل:

خرید آنلاین از سایت پارت چاپ


برای خرید از مجتمع چاپ و بسته بندی پارت به دو شکل می توان عمل کرد. هر دو شکل هم راه های مستقیم خریدند اما یکی از طریق سایت انجام می شود و دیگری از راه تلفن. همان تلفنی که در بند بالا به آن اشاره کردیم. در خرید آنلاین شما کالای دلخواه تان را برمی گزینید. با این کار روند خرید برای شما خود به خود فعال می شود. خرید خوبی داشته باشید!

سفارش عمده تلفنی

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top