پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

انواع جعبه ساعت شیک و جذاب

جعبه_ساعت با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

هیچ گاه فکر کرده اید که زمان هم پرنده ای است که درون ساعت شما آواز می خواند؟ اگر چنین تصوری داشته اید پس حتما یک جعبه ساعت تهیه کنید! پرنده زمان شما به آشیانه نیاز دارد! جعبه های پارت درست مانند آشیانه ای که هر پرنده می سازد، دو کار عمده می کنند: اول اینکه جایی امنند و دیگر اینکه آسایش دهنده اند. ساعت های شما درون جعبه های پارت، می توانند به آسودگی تیک تاک کنند!

ساخت جعبه ساعت


جعبه ساعت پارت دیواره هایی به سختی فولاد دارد! گر چه دیواره ها از مقوا درست شده اند اما طراحی آنها هوشمندانه انجام شده است. به این شکل که لایه به لایه به شمار مقواها افزوده شده است تا جایی که دیواره هایی ستبر درست شده اند. کار این دیواره ها محافظت از ساعت شما است. درب محکم و استوار جعبه نیز آن را از چشم هر گرد و غباری پنهان می کند. گرد و غبار دشمن درخشندگی ساعت ها است. با جعبه های ما این دشمن پشت درب این قلعه مینیاتوری زمین گیر می شود.

چاپ روی جعبه ساعت


جعبه ساعت به دلیل زیبایی خیره کننده خود بهترین بیلبورد تبلیغاتی است! این بیلبورد کوچک، تاثیری بزرگ می گذارد. چگونه؟ با کمک چاپگرهای مدرن پارت چاپ! یعنی جدیدترین نسل چاپگرها که از فن آوری های نوین دیجیتالی برای چاپ کردن بهره می برند. تصور کنید که برند یا لوگوی شما بر تن جعبه ها چاپ شده باشد! ساختار لوکس جعبه ها، به برند شما منزلتی لاکچری می بخشد و آن را در ذهن مخاطب احترام انگیز می سازد! برای یک برند چه اتفاقی از این بهتر که در ذهن مشتریان خود، با ارزش هایی چون احترام و منزلت تداعی شود؟ نوع چاپ هم در شکل بخشی به این تلقی تبلیغاتی مهم، دخالت دارد؛ مثلا چاپ طلا کوب، نقره کوب یا بافت دار کردن جعبه همه تاثیر بصری و روانی جهت دهنده ای بر مشتریان می گذارند.

رنگ جعبه ساعت


دوست دارید جعبه شما چه رنگی بر تن داشته باشد؟ البته این سوال خطاب به کسانی است که خریدهای شخصی می کنند. طبعا یک مغازه دار باید همه مشتریان خود را راضی نگه دارد. برای راضی کردن همه مشتریان باید طیف گسترده ای از رنگ ها را سفارش داد! قطعا رنگ هایی مانند آبی، زرد، سبز، سرمه ای، ارغوانی، فیروزه ای، مشکی، سفید، زیتونی، قهوه ای، خاکستری، نوک مدادی، کرم و رنگ های دیگر مخاطبان خاص خود را دارند. برای اینکه همه مشتریان شما خشنود باشند، بهترین راه سفارش همه رنگ ها است!

آستردوزی جعبه ساعت


همان طور که گفتیم جعبه ساعت ، آشیانه زمان است! یک آشیانه باید جای راحتی باشد. درون جعبه های پارت چاپ با نرم ترین و شیک ترین پارچه ها آستر شده است. علاوه بر این، پارچه های انتخاب شده از مرغوب ترین پارچه های بازارند. پارچه هایی زیبا، براق، نرم و مرغوب، فضای درونی جعبه را مفروش کرده اند. در صورتی که پارچه مرغوب نباشد، خطر پرز دهی، ساعت شما را تهدید خواهد کرد. ساعتی که با پرزهای چسبان و ریز پوشیده شده باشد، مسلما نمای آزار دهنده و خجالت آوری پیدا می کند! پارچه هایی که پارت چاپ برای آستردوزی جعبه های خود بر می گزیند، پرز نمی دهند. ویژگی براق پارچه ها نیز به درخشش ساعت شما کمک می کند! با جعبه های پارت، ساعت شما با همه زیباییش خواهد درخشید!

خرید آنلاین


جعبه ساعت پارت ، جعبه شیکی است که از بهترین مقوای بازار با رنگ بندی متنوع و چشم نواز تهیه شده و دیواره محکمی دارد . خرید جعبه ساعت از پارت چاپ، زمان بر نیست! در واقع دو شیوه خرید از ما، وقت کمی از شما می گیرند. یکی از شیوه ها خرید آنلاین از سایت پارت چاپ است. در این شیوه شما وارد سایت شده و جعبه دلخواه تان را انتخاب می کنید. پس از این کار، روند پرداخت برای شما فعال می شود. با این کار، جعبه از آن شما شده و به آدرس تان ارسال خواهد شد.

سفارش عمده

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top