پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سررسید لاکچری ۱۴۰۴

خرید سررسید لاکچری

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از سبک ها و درجه های کیفی که هنگام خرید سررسید برای بعضی از کاربران جذابیت دارد، نوع لاکچری می باشد. در طراحی و تهیه هر کدام از قسمت های این سررسیدها می توان بهترین مواد اولیه و لوکس را دید . برای تهیه این محصولات هزینه بالایی نسبت به سایر نمونه های سررسید در نظر گرفته می شود. به صورت کلی می خواهیم به منظور خرید سررسید لاکچری ۱۴۰۴ به بررسی ویژگی ها و مشخصات این محصول بپردازیم.

قطع سررسید


یکی از مشخصات مهم در انواع سررسید از جمله نمونه های لاکچری ، قطع و اندازه است. ابعاد یک سررسید لاکچری باید به گونه ای باشد که توسط کاربر به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. در گذشته بیشتر مدل های مختلف سررسید نفیس و لاکچری در ابعاد بزرگ را می دیدیم. ولی در حال حاضر چنین محدودیتی وجود ندارد و افراد با توجه به نیاز و شرایط مخاطبان خود سعی می کنند اندازه یا قطع سررسید را انتخاب کنند. بهترین ابعادی که هنگام خرید سررسید لاکچری ۱۴۰۴ باید در اولویت قرار گیرد، اندازه ای است که کاربر بتواند آن را به راحتی در کیف خود جای دهد. یکی از مواردی که روی کاربردی بودن سر رسید تأثیر مستقیم دارند، انتخاب درست قطع یا همان ابعاد است.

جلد سررسید لاکچری ۱۴۰۴


مهمترین قسمتی که در انواع سررسید لاکچری برای مخاطبان جذابیت داشته، نوع جلدی است که در آنها به کار رفته است. در بسیاری از مواقع با دیدن جلد سررسید ها می توان به درجه کیفی آنها پی برد. در نمونه های لاکچری نیز این مشخصه را به وضوح می توان دید . استفاده از مواد اولیه طبیعی و لوکس در قسمت جلد این سررسیدها باعث جلب توجه افراد به محصول و جذابیت بالا در آنها شده است. متناسب با شرایط مرکز یا افراد سفارش دهنده و همچنین علاقه مخاطبان می توان از مواد مختلف طبیعی و مصنوعی در قسمت جلد سررسید لاکچری استفاده کرد.

حک لوگو


یکی از مشخصاتی که در اکثر نمونه های سررسید لاکچری اختصاصی می توانیم ببینیم، طراحی لوگو یا آرم شرکت و کسب و کار روی جلد یا صفحات داخلی این محصولات است. این قابلیت باعث می شود تا سررسید های لاکچری دارای نام و نشان مشخصی باشند. این نوع از سررسید ها می توانند تأثیر بسیار خوبی روی بازاریابی مرکز یا سازمان مشخص شده نیز داشته باشند. چون سررسید یک کالای کاربردی است که معمولا به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد. با هر بار استفاده از سررسید لاکچری با طراحی اختصاصی، نام و لوگو مرکز مورد نظر در ذهن مخاطبان حک می شود. بسیاری از مراکز و سازمان ها، سالیانه هزینه بالایی را صرف طراحی های اختصاصی روی سررسید های لاکچری می کنند.

کاغذ سررسید لاکچری ۱۴۰۴


یکی دیگر از مشخصات بارز در انواع سررسید لاکچری ، نوع و کیفیت کاغذی است که برای صفحات داخلی آنها به کار رفته است. با توجه به لوکس بودن این سررسید ها، معمولا از بهترین نوع کاغذ برای تهیه و چاپ این محصولات استفاده می شود. البته هیچ گونه محدودیت و یا اجباری در زمینه کاربرد نوع و کیفیت خاصی از یک نوع کاغذ در این سررسیدها وجود ندارد. بسیاری از مراکز که به اقدام سفارش چاپ سررسیدهای لاکچری و لوکس می کنند، می توانند با کاربرد نمونه کاغذهای معمولی و استاندارد باعث کنترل قیمت محصولات شوند. علاوه بر ضخامت و کیفیت کاغذ، طیف رنگ کاغذ انتخابی نیز در خرید سررسید لاکچری ۱۴۰۴ اهمیت دارد و باید به آن توجه شود.

جمع بندی


تمام مشخصاتی که در انواع سررسید لاکچری وجود دارند ، باید باعث ایجاد محصولی کاربردی برای مخاطبان شود. کاربردی بودن سررسید لاکچری به عنوان مهمترین مشخصه ای است که مخاطب به آن نیاز دارد. اگرچه در گذشته طراحی و ظاهر یک سررسید برای مخاطبان جذابیت بیشتری داشت، ولی امروزه کاربردی بودن آن است که باعث محبوبیت سررسید نزد مخاطب می شود. با توجه به هزینه های نسبتا بالایی که صرف چاپ سررسید ۱۴۰۴ می شود، بهتر است نسبت به انتخاب مشخصات و ویژگی های این محصول متناسب با شرایط مشتریان، از کارشناسان پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ راهنمایی گرفت. این مراکز می توانند با پیشنهادات درست و حرفه ای باعث صرفه جویی در زمان و هزینه افراد شوند. چون هر مرکز یا کسب و کاری دارای هدف خاصی از چاپ و اعطای سررسید است.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۶۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top