پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

دفترچه یادداشت تبلیغاتی با بهترین قیمت

دفترچه یادداشت تبلیغاتی با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

دفترچه یادداشت از جمله ابزارهای پرکاربرد می باشند که شرکت ها، سازمان ها و … از آن به عنوان ابزاری تبلیغاتی استفاده می کنند. این محصول با استقبال فراوانی مواجه می شود به دلیل تنوع زیادی که در سایز، طراحی، چاپ، نوع صحافی و… دارد. هر شرکت با توجه به نیازهای خود می تواند انواع مختلف آن را سفارش دهد. یک دفترچه یادداشت فانتزی کوچک برای تبلیغ می تواند به طرز عجیبی در بهبود کسب و کار شما تاثیرگذار باشد.

بررسی چاپ دفتر یادداشت تبلیغاتی


از جمله ویژگی های دفترچه یادداشت تبلیغاتی می توان به چهار مورد زیر اشاره نمود:
۱.استفاده از طرح های متنوع و خلاقانه برای همه سلیقه ها.
۲.تنوع در نوع جلد: دفترچه یادداشت های تبلیغاتی و اختصاصی پارت با روکش های چرمی (در مدل های مختلف)، جلد گالینگور، پارچه ای، مقوایی و سلفون تولید می شوند که این تنوع در نوع جلد به شما امکان انتخاب آن را با توجه به بودجه می دهد. از نظر شما انتخاب بهتری داشته باشید.
۳.ورودی های مختلف: با استفاده از این قابلیت می توانید ورودی های مختلفی مانند یادداشت های خط دار، نقطه نقطه، برنامه سفر و … را به دفتر خود اضافه کنید تا جذابیت آن برای مخاطب افزایش یابد.
۴.ابعاد متنوع: ابعاد متنوع چندین مزیت دارد. در حالت اول می توانید با توجه به بودجه مورد نظر خود یادداشت هایی با ابعاد مناسب تهیه کنید بدون اینکه از کیفیت و کارایی آن کسر شود. و دومین مزیت این است که می توانید با توجه به نوع کاری که مد نظر دارید، سایز مناسب دفترچه یادداشت اختصاصی خود را انتخاب کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲۰۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top