سررسید شیک

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

 

سررسید شیک ، کلمه شیک ریشه ای فرانسوی دارد و در فارسی به معنای دلپذیر، زیبا، فانتزی، قشنگ، لوکس می باشد. گاه این لغت برای افراد و گاه برای اشیا به کار می رود. مانند خودکار شیک، سالنامه شیک و … .

سررسید شیک

انواع سررسید شیک

سررسید هایی که دارای پسوند شیک می باشند ممکن است به دلایل مختلف و متفاوتی این عنوان را دریافت کرده باشند. مانند:

نوع طراحی و چیدمان صفحات داخلی سررسید شیک

در صورتی که سررسید دارای طراحی خاص و متفاوتی باشد که آن را از سایر سررسیدهای موجود در بازار متمایز کند و علاوه بر آن جلوه خاصی به آن بخشیده باشد، با آن سررسید شیک می گویند.

نوع صحافی و جلد سازی سررسید شیک

استفاده از متریال های ( جنس) منحصر به فرد مانند چرم های طبیعی، مخمل و … می تواند سالنامه شما را تبدیل به سررسیدی شیک و شکیل کند.  در نوع صحافی چسب و دوخت نیز می توان از نخ های رنگی استفاده کرد که آن را متمایز کند.

سیاست های کاری هر مجموعه تولیدکننده سررسید، برای تولید انواع سررسید متفاوت است و بسته به سیاست کاری می تواند مدل های گوناگونی را شامل شود. واحد سالنامه پارت تولیدات خود را بر اساس اکثریت تقاضا برنامه ریزی می کند و سعی دارد با تغییرات جزیی سررسیدهایی خاص و متفاوت به مشتریان ارائه نماید.

سیاست مجموعه پارت بر اساس ارائه بهترین قیمت فروش برای تولیدات متنوع می باشد و سعی دارد تا با کمترین اختلاف قیمت سررسیدهای متفاوتی به مشتریان ارائه نماید.

در همین راستا  تمام خدمات خاصی که مشتریان عزیز درخواست نمایند مانند استفاده از جلدهای خاص ، نوع صحافی متفاوت ، استفاده از آستر بدرقه های خاص ( طلاکوب و نقره کوب کردن یا برجسته سازی )، و بسیاری از موارد دیگر توسط تیم حرفه ای مجموعه پارت با بالاترین کیفیت و  متناسب ترین قیمت انجام می گیرد.


 

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده