سررسید شیک

واتس اپ
ایمیل
تلگرام

 

سررسید شیک ، کلمه شیک ریشه ای فرانسوی دارد و در فارسی به معنای دلپذیر، زیبا، فانتزی، قشنگ، لوکس می باشد. گاه این لغت برای افراد و گاه برای اشیا به کار می رود. مانند خودکار شیک، سالنامه شیک و … .

سررسید شیک

انواع سررسید شیک

سررسید هایی که دارای پسوند شیک می باشند ممکن است به دلایل مختلف و متفاوتی این عنوان را دریافت کرده باشند. مانند:

نوع طراحی و چیدمان صفحات داخلی سررسید شیک

در صورتی که سررسید دارای طراحی خاص و متفاوتی باشد که آن را از سایر سررسیدهای موجود در بازار متمایز کند و علاوه بر آن جلوه خاصی به آن بخشیده باشد، با آن سررسید شیک می گویند.

نوع صحافی و جلد سازی سررسید شیک

استفاده از متریال های ( جنس) منحصر به فرد مانند چرم های طبیعی، مخمل و … می تواند سالنامه شما را تبدیل به سررسیدی شیک و شکیل کند.  در نوع صحافی چسب و دوخت نیز می توان از نخ های رنگی استفاده کرد که آن را متمایز کند.

سیاست های کاری هر مجموعه تولیدکننده سررسید، برای تولید انواع سررسید متفاوت است و بسته به سیاست کاری می تواند مدل های گوناگونی را شامل شود. واحد سالنامه پارت تولیدات خود را بر اساس اکثریت تقاضا برنامه ریزی می کند و سعی دارد با تغییرات جزیی سررسیدهایی خاص و متفاوت به مشتریان ارائه نماید.

سیاست مجموعه پارت بر اساس ارائه بهترین قیمت فروش برای تولیدات متنوع می باشد و سعی دارد تا با کمترین اختلاف قیمت سررسیدهای متفاوتی به مشتریان ارائه نماید.

در همین راستا  تمام خدمات خاصی که مشتریان عزیز درخواست نمایند مانند استفاده از جلدهای خاص ، نوع صحافی متفاوت ، استفاده از آستر بدرقه های خاص ( طلاکوب و نقره کوب کردن یا برجسته سازی )، و بسیاری از موارد دیگر توسط تیم حرفه ای مجموعه پارت با بالاترین کیفیت و  متناسب ترین قیمت انجام می گیرد.


 

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)