پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

خرید سررسید قدیمی، سررسید باطله، سالنامه تاریخ گذشته

قیمت سررسید قدیمی با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

سررسید های ساده را با قیمتی مناسب و به صرفه می توانید تهیه کنید. پیش از خرید انواع سررسید های قدیمی باید در مورد مواردی که روی قیمت آنها تاثیر می گذارد، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. هر یک از انواع سررسید های قدیمی دارای ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی هستند. بر همین اساس شما نیاز است که انواع سررسید های قدیمی را از نظر کیفیت، ضخامت برگه، نوع جلد و …. بررسی کرده و سپس آنها را تهیه نمایید. فروشندگانی که فروش سررسید های قدیمی را بر عهده دارند، هر یک از نکاتی که مربوط به این سررسید ها می باشد را برای مشتریان توضیح می دهند.

سررسید تاریخ گذشته پارت

 

به دلیل مناسب بودن قیمت سررسید قدیمی بسیاری از افراد برای نوشتن مطالب متفاوت این سررسید ها را خریداری می کنند. در واقع برخی از افراد هستند که به تاریخ سررسید ها دقت نمی کنند. آنها فقط می خواهند از سررسید ها به عنوان دفتر یادداشت استفاده نمایند. بر همین اساس بهتر است که سررسید های سال گذشته را برای یادداشت خریداری کنند. سررسید های قدیمی بهترین انتخاب برای نوشتن مطالب متفاوت می باشند. شما با هزینه ای مناسب می توانید سررسیدهای سال گذشته را برای نوشتن خریداری کنید. در واقع امکان دارد که خرید دفترهای یادداشت تا حدودی با هزینه بالا انجام شود ، اما خرید سررسید های سال گذشته هزینه کمتری دارد.

قیمت سررسید قدیمی با کیفیت مناسب جلد و کاغذ

 

قیمت سررسید قدیمی

 

یکی از مهم ترین نکاتی که افراد زمان بررسی قیمت سررسید قدیمی به آن توجه می ‌کنند، نوع سررسید می باشد. برخی از سررسیدها تبلیغاتی هستند. این سررسید ها آرم یا لوگوی شرکت های متفاوت روی جلدشان ثبت می شود. همچنین در برخی از صفحات آنها لوگو و آرم شرکت را ثبت کرده اند. به همین دلیل این نوع سررسید ها را به عنوان سررسید تبلیغاتی می شناسند. قیمت سررسیدهای سال گذشته تبلیغاتی نسبت به سررسید هایی که تبلیغاتی نیستند، مناسب تر می باشد.

 در واقع باید بدانید که سررسید تبلیغاتی سال گذشته دیگر کارایی خاصی ندارند. به همین دلیل تنها از آنها برای نوشتن مطالب استفاده می ‌شود. افرادی که می ‌خواهند هزینه کمتری برای خرید سررسید های سال گذشته پرداخت کنند، می توانند نمونه سررسید های قدیمی تبلیغاتی را انتخاب نمایند. سررسید های قدیمی تبلیغاتی اندازه های متفاوتی دارند و هزینه های خریداری آنها بر اساس فاکتورهای متفاوت اعلام می گردد.

جمع بندی

 

ارزان بودن سررسید های قدیمی به عنوان یکی از مهم ‌ترین مزیت های آنها شناخته می شود. به همین دلیل است که بسیاری از افراد برای خرید سررسید های متنوع اقدام به خرید سررسید های سال های گذشته می نمایند. قیمت سررسید قدیمی نسبت به سررسید های جدید و مدرن مناسب تر است. سررسید های جدید که مربوط به سال جاری هستند، با قیمت بیشتری به فروش می رسند. اگر سررسیدهای جدید به فروش نروند، در سال بعد آنها را به عنوان سررسید قدیمی با قیمت کم تر به فروش می رسانند. در سال جدید، امکان خرید انواع هدیه تبلیغاتی در مجتمع چاپ و بسته بندی پارت فراهم شده است که از بهترین گزینه ها برای تبلیغات کسب و کار و برند می‌باشند. با مراجعه به صفحه مربوطه، می‌توانید ضمن مشاهده مدل های موجود، پک متناسب با سلیقه خود را انتخاب و خریداری نمایید.

برای خرید سررسیدهای قدیمی می توانید با کارشناسان ما به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید و از آن ها راهنمایی بخواهید. بعد از مدت زمان کوتاهی هر یک از سررسید های سال گذشته در تعدادی که خودتان مشخص کرده اید ، برایتان ارسال می شود.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top