پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

انواع سررسید و سالنامه با قیمت استثنایی

انواع سررسید و سالنامه با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

همه افرادی که می خواهند در زندگی و کار خود برنامه ریزی داشته باشند، سالنامه یا تقویم مناسب با شرایط خود را فراهم می کنند. این ابزارها علاوه بر اینکه برای پیگیری تاریخ استفاده می شود، یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات نیز به شمار می آید. در ادامه به مزیت های استفاده از سررسید و سالنامه برای تبلیغات و برندسازی هدفمند اشاره خواهیم کرد.

هدیه تبلیغاتی


برای انجام تبلیغات و برندسازی راه و روش های بسیار زیادی وجود دارد. یکی از این روش ها نیز استفاده از سررسید و سالنامه‌ تبلیغاتی می باشد. همه ی ما روزانه هزاران روش تبلیغاتی را می بینیم که بسیاری از کسب و کارها با هدف شناخته شدن و فروش بیشتر انجام می‌دهند. هر کدام از این روش ها نیز شرایط و مزیت های خاص خود را دارد. ولی قطعا نمی توان تبلیغات از طریق تراکت را با سررسید تبلیغاتی مقایسه کرد. چون برای بسیاری از ما پیش آمده که یک تراکت به دست ما داده اند ولی اصلا به آن نگاه هم نکرده ایم. اگرچه در بسیاری از مواقع دادن تراکت نتیجه هم داده ولی تاثیر آن بسیار کمتر از سررسید یا سالنامه های تبلیغاتی است.

دادن یک سررسید و سالنامه تبلیغاتی به افراد دارای معنی و مفهوم ارزشمندی است. چون این محصولات یک ابزار ارزشمند و کاربردی هستند که علاوه بر رفع نیاز هدیه دهنده برای تبلیغات، می تواند نیاز مخاطب به یک سررسید به روز را نیز پوشش دهد. هدیه دادن سررسید و یا سالنامه باعث ایجاد حس ارزشمندی در مخاطبان می شود. نتیجه این حس نیز نگهداری سررسید یا سالنامه نزد فرد بوده که مستقیما روی بازاریابی تاثیرگذار است.

برند سازی


تبلیغاتی که توسط سررسید و سالنامه صورت می گیرد باعث یک برندسازی هدفمند می شود. چون بسیاری از افراد در شرایط مختلف از این محصول استفاده می کنند. در صورتی که یک سازمان یا کسب و کار به گروهی از مخاطبان خود سررسید تبلیغاتی هدیه دهد ، این افراد در طول سال چندین بار به این کالا مراجعه می کنند. در هر بار استفاده نیز با عکس های تبلیغاتی ، لوگو و نام شرکت یا سازمان مورد نظر روبه رو می شوند. تمام این حرکات باعث می شود تا اسم کسب و کار یا سازمان در ذهن مخاطب حک شود. به مرور زمان این افراد پیگیر خدمات و محصولات این مراکز نیز می شوند.

قرار دادن سررسید و سالنامه در محیط های کاری نیز یک اعتبار و ارزش بالاتری دارد. استفاده از تقویم و سر رسید های سایر برند ها در محیط های کاری نشان دهنده اعتماد به آن برند است. و زمانی که افراد دیگری به دفتر یا محیط کاری آن افراد مراجعه می کنند، برند را دیده و باعث ایجاد حس اعتماد در ذهن آنها می شود. تبلیغات توسط سررسید ها و تقویم ها برای افراد داخل همان شرکت یا سازمان نیز نتایج مفیدی دارد. چون ممکن است بسیاری از افراد با خدمات و یا محصولات شرکت خود آشنایی لازم را ندارند. این تبلیغات باعث می شود تا میزان شناخت و آگاهی این افراد بالا رود.

مزیت هدیه تبلیغاتی ارزان


یکی از مزیت های قابل توجه در سررسید و سالنامه‌ تبلیغاتی، قیمت به صرفه و ارزان آنها است. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، روش های بسیار زیادی برای تبلیغات وجود دارد. در اکثر این روش ها نیز هزینه ها بالاست و بسیاری از کسب و کارهای نوپا و حتی قدیمی توان پرداخت این هزینه ها به صورت مرتب و دائمی را ندارند . ولی استفاده از سررسیدها یک روش کاملا به صرفه و اصولی برای تبلیغات هدفمند و برندسازی است. چون از سررسید در تمام طول سال استفاده می شود. نگاه کاربر در هر بار استفاده از این محصولات نیز با نام و مشخصات شرکت ارائه کننده سررسید برخورد می کند. انجام این حرکت به مرور زمان و برای چندین بار باعث می شود تا نام شرکت یا کسب و کار در ذهن کاربران حک شود که باعث شناخته شدن و برند سازی می شود.

اگر برای دریافت سررسید و سالنامه تبلیغاتی به مراکز چاپ معتبر و با تجربه مراجعه کنیم ، هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت خیالمان آسوده تر است . مجتمع چاپ و بسته بندی پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با تنوع بالا و کارشناسان با تجربه ، بهترین نمونه های سررسید را به مشتریان خود را ارائه می دهد . شما سروران گرامی می توانید هر نوع سررسید و سالنامه دلخواه خود را از ما بخواهید .

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۱۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top