شاپینگ بگ آماده با بهترین قیمت

شاپینگ بگ آماده

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

شاپینگ بگ آماده یک فرصت است. حتما با خواندن جمله قبلی از خودتان پرسیده اید : چه طور؟ به سادگی! با ما همراه باشید تا با هم سری به جهان زیبای شاپینگ بگ ها یا ساک های دستی کاغذی بزنیم و از زیبایی و تنوع آنها لذت ببریم.

شاپینگ بگ آماده محصول همکاری دو هنر است. یکی از این هنرها، هنر طراحی و چاپ است و دومین هنر نیز هنر تبلیغات است. زمانی که این دو هنر را با هم تلفیق می کنیم به یک ترکیب زیبای بصری می رسیم که کاربردهای متنوعی دارد.

شاپینگ بگ آماده یک وسیله چند کاره است. خریدها را در خود جای می دهد و در عین حال یک وسیله تبلیغاتی چشم گیر است

بدنه شاپینگ بگ آماده یک تابلوی تبلیغاتی است !


شاپینگ بگ آماده می تواند یک هدیه تبلیغاتی بی نظیر و چشمگیر باشد. در واقع بدنه ساک دستی آماده یک بیلبورد متحرک است. هم بر بدنه آن می توانید متن های تبلیغاتی یا لوگوی خود را چاپ کنید و هم می توانید بروشورها و کاتالوگ های خود را در آن قرار داده و هدیه دهید. وقتی تبلیغات شما بر بدنه ساک و درون آن باشد، تاثیر آن بر مخاطب قطعی است.

شاپینگ بگ آماده همه جا سفر می کند. آگاهی از این واقعیت، خلاقیت های تبلیغاتی شما را بارور می کند. وقتی کسی از شما خرید می کند و کالای خریداری شده را در ساک دستی آماده قرار می دهد، متن تبلیغاتی تان را با خود می برد. او با حمل ساک دستی، متن چاپ شدۀ تبلیغاتی تان را در طول مسیر خود به نمایش می گذارد. او یک آگهی متحرک است که متن شما را به رایگان تکثیر می کند. تصور کنید که برند شما بدون پرداخت یک ریال به خریدار، همه جا به تماشا گذاشته می شود. این یک موفقیت تجاری خیره کننده است. شما تنها با یک سفارش ساده به این دستاورد تبلیغاتی می رسید. در واقع فقط پول چاپ را پرداخت می کنید، بقیه کارها را خریداران شما به رایگان انجام می دهند.

بسته بندی لاکچری : شاپینگ بگ می درخشد !


شاپینگ بگ آماده یک بسته بندی لاکچری را به شما تحویل می دهد. عموما وقتی صحبت از ساک دستی کاغذی و آماده می شود، همه نگران استحکام و مقاومت آن می شوند. واقعیت این است که این نگرانی ها با دقت در شیوه سفارش به سادگی برطرف می شوند. اگر در هنگام سفارش نوع کاغذی را سفارش دهید که مقاومت بالایی داشته باشد، ساک شما تا ده کیلو گرم را هم تحمل خواهد کرد. همه چیز بسته به نوع سفارش است. اگر یک نوع مقاوم را با یک روکش سلفون مات یا براق همراه کنید، کالاهای سنگین را هم بی نگرانی در ساک آماده تان قرار دهید.

یک اعتبار تضمین شده !


شاپینگ بگ آماده اعتبار شما را در نگاه مشتری تان تضمین می کند. ساک دستی آماده فقط وسیله ای برای حمل یا بسته بندی محصول خریداری شده نیست. وقتی که مشتری ظاهر زیبا و لاکچری ساک را ببیند، خود به خود برای تبلیغ برند شما آماده می شود. دلیل این آمادگی هم به احترام شما به مشتری باز می گردد. یک بسته بندی زیبا به نوعی گرامیداشت مشتری به شمار می رود. مشتری نیز این اعتبار بخشی را با تبلیغ خودخواستۀ برند شما جبران می کند. این یک معامله دو سر سود است.

تبلیغی برای همه فصول !


شاپینگ بگ آماده یک عنصر گرافیکی و بصری نیرومند است. رنگ های چشمگیر و متنوع آن، نوعی دعوت صامت به دیده شدن است. زمانی که ساک دستی با عناصر چاپی مشاهده پذیری همچون فویل کوبی، برجسته سازی و یووی موضعی خاص شود، برند شما هم به یک عنصر خاص تبدیل می شود. در هنر تبلیغات، خاص بودن به معنای دیده شدن فراگیر است. وقتی برند شما به طور فراگیری دیده شود، به طور فراگیری هم در یادها باقی می ماند. خاص بودن همان فراگیر شدن است.

سفارش آنلاین و عمده


مجتمع چاپ و بسته بندی پارت برای سفارش شاپینگ بگ آماده ، دو راه پیش پای مشتریان عزیز قرار می دهد. یکی از این راه ها سفارش آنلاین است. فرایند خرید بسیار ساده طراحی شده است. تنها کاری که از شما انتظار می رود چند کلیک ساده است. این چند کلیک شما را تا مرحله خرید نهایی پیش می برند. برای سفارش های عمده نیز کافی است که با شماره تلفن  ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما در همه ساعات کاری روز در انتظار تماس شما هستند. گوشی را منتظر نگذارید.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

6 دیدگاه دربارهٔ «شاپینگ بگ آماده با بهترین قیمت»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده