قیمت انواع تقویم رومیزی

قیمت انواع تقویم رومیزی با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

موارد زیادی وجود دارند که روی رنج قیمت انواع تقویم رومیزی تاثیرگذارند. برخی از این موارد تاثیر کم و برخی دیگر تاثیر بالایی روی قیمت گذاری این محصولات دارند. هر کدام از مراکز و سازمان هایی که قصد خرید یا سفارش چاپ تقویم های رومیزی را دارند، باید نسبت به مواردی که روی قیمت این محصولات تاثیر دارند، اطلاع داشته باشند. در ادامه به بررسی نوع طراحی و ابعاد به کار رفته در تقویم های رومیزی می پردازیم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع تقویم رومیزی


موارد تاثیرگذار روی لیست قیمت تقویم رومیزی در انواع و مدل های مختلف، مشابه سال های قبل است. بسیاری از افراد و مشتریانی که در سال های قبل نسبت به خرید یا چاپ تقویم ها اقدام کرده اند، اطلاعات کافی در مورد مواردی که باعث افزایش یا کاهش قیمت تقویم ها می شوند، دارند. برای کسانی هم که برای اولین بار است که می خواهند اقدام به خرید تقویم های مختلف از جمله نمونه های رومیزی کنند، در ادامه به مهمترین موارد که روی لیست قیمت تقویم های رومیزی نقش دارند، اشاره خواهیم کرد. مهمترین موارد تاثیرگذار روی قیمت نهایی انواع تقویم رومیزی شامل موارد زیر می باشند:

  • طراحی اختصاصی به کار رفته در تقویم ها
  • ابعاد و اندازه تقویم
  • کیفیت و نوع کاغذ استفاده شده در ساخت تقویم
  • کیفیت و نوع پایه تقویم های رومیزی
  • تعداد برگ های به کار رفته در ساخت تقویم رومیزی

اهمیت طراحی بر قیمت انواع تقویم رومیزی


نوع طراحی و سبک یکی از موارد مهمی است که روی لیست قیمت تقویم رومیزی تاثیر مستقیم دارد. برای انجام طراحی در تقویم های رومیزی، امروزه از سبک و طرح های مختلفی استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی در زمینه گرافیک، می توان از سبک های گوناگون طراحی در تقویم های رومیزی اختصاصی و عمومی استفاده کرد. انجام این طراحی ها از هزینه های مختلفی نیز برخوردار است. سبک طراحی که با انتخاب و شرایط مشتریان برای تقویم های رومیزی انتخاب می شود، تعیین کننده قیمت اصلی این محصولات است. به همین دلیل کسانی که قصد سفارش یک تقویم رومیزی اختصاصی را دارند، باید نسبت به هزینه طراحی که انتخاب می کنند، اطلاعات لازم را کسب کنند.

سایز تقویم رومیزی

یکی دیگر از موارد مهم در تعیین لیست قیمت تقویم رومیزی ، ابعاد و اندازه موجود در این محصولات است. هر چقدر در ساخت تقویم های رومیزی از ابعاد بزرگتری استفاده شود، مواد اولیه بیشتری نیز استفاده خواهد شد. بیشترین حجم ماده اولیه در ساخت تقویم ها ، کاغذ است. با بالا رفتن مصرف کاغذ در تقویم، قیمت تمام شده آن نیز بالا می رود. با انتخاب اندازه استاندارد هنگام سفارش تقویم های رومیزی، می توان قیمت تمام شده این محصولات را نیز کنترل کرد. البته باید کاربردی بودن تقویم های رومیزی را نیز هنگام انتخاب ابعاد، مورد توجه قرار داد. با هدف کاهش قیمت چاپ در تقویم های رومیزی نمی توان از ابعاد خیلی کوچک استفاده کرد. چون باعث می شود تا مخاطب نتواند استفاده لازم از محصول را داشته باشد.

پایه تقویم رومیزی


یکی دیگر از مشخصات متنوعی که تعیین کننده لیست قیمت تقویم رومیزی می باشد، نوع و کیفیت پایه این محصولات است. برای قرار گرفتن تقویم های رومیزی به صورت ایستاده یا خوابیده از پایه های مختلف کاغذی، فلزی و چوبی در کیفیت های گوناگون استفاده می‌شود. هر کدام از این پایه ها مشخصات و ویژگی های خاص خود را دارند. پایه های کاغذی از پایین ترین درجه کیفی و ماندگاری برخوردارند و نسبت به سایر پایه ها نیز قیمت ارزان تری دارند. نمونه های فلزی و چوبی نیز با توجه به درجه کیفی ماده اولیه ای که دارند از ماندگاری بالایی برخوردارند. انتخاب هر کدام از این پایه ها روی قیمت اصلی تقویم رومیزی تاثیرگذار است. کاربران می توانند متناسب با شرایط و درجه کیفی تقویم های رومیزی خود از انواع مختلف این پایه ها استفاده کنند.

از طریق ارتباط با کارشناسان پارت چاپ به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ می توان اطلاعات کاملی از لیست قیمت تقویم رومیزی در نمونه ها و طرح های مختلف را کسب کرد. مجموعه پارت چاپ نیز می‌تواند اطلاعاتی کامل و دقیق از قیمت تقویم های رومیزی را متناسب با نیاز و شرایط کاربران ارائه کند.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت انواع تقویم رومیزی»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده