۵ عامل موثر بر قیمت تقویم رومیزی اداری

قیمت تقویم رومیزی اداری با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

تمام سازمان ها و ادارات برای سال جدید کاری خود اقدام به طراحی و ساخت تقویم های مختلف می کنند. یکی از کاربردی ترین نمونه های تقویم در محیط های اداری، مدل های رومیزی می باشند. انواع تقویم رومیزی در طرح، مدل و ابعاد گوناگون برای استفاده کاربران چاپ می شوند که هر کدام مشخصات مخصوص به خود را دارند. یکی از فاکتورهای مهم در تهیه تقویم های رومیزی، قیمت تهیه آنها است. تمام مراکز اداری خصوصی و دولتی سعی در تهیه تقویم های رومیزی استاندارد با قیمت مناسب را دارند. در ادامه به بررسی موارد تاثیرگذار روی قیمت تقویم های رومیزی اداری می پردازیم.

عوامل تعیین کننده قیمت تقویم رومیزی اداری


موارد زیادی وجود دارند که می توان از طریق آنها قیمت تقویم رومیزی اداری را هنگام ثبت سفارش برای چاپ کنترل کرد. بسیاری از مراکز چاپ با دادن اطلاعات لازم برای تغییر المنت ها و تاثیر آن بر قیمت تمام شده چاپ تقویم های رومیزی، می توانند قیمت محصولات را متناسب با نیاز و شرایط مشتریان تعیین کنند. مهمترین مواردی که تعیین کننده قیمت تقویم های رومیزی هستند شامل موارد زیر می باشند:

  • ابعاد به کار رفته در تقویم های رومیزی
  • نوع طراحی تقویم های اداری
  • نوع پایه تقویم های رومیزی اداری
  • نوع و کیفیت کاغذ تقویم
  • تعداد برگه ها در تقویم های رومیزی اداری

کنترل قیمت تقویم


هر کدام از مشتریان برای خرید یا سفارش تقویم های رومیزی، شرایط و بودجه مخصوص به خود را دارند. یکی از دلایل مهمی که این افراد اقدام به کنترل قیمت تقویم رومیزی اداری پیشنهادی می کنند، محدودیت بودجه آنها است. هر سازمان یا مرکز اداری برای تقویم های رومیزی خود دارای بودجه مشخصی است. در بسیاری از این سازمان ها امکان تغییر یا افزایش بودجه برای تهیه تقویم و محصولات مشابه وجود ندارد. در چنین شرایطی کاربران سعی می کنند با تغییر برخی از المنت ها در چاپ تقویم های رومیزی، کنترل قیمت تهیه این محصولات را به دست بگیرند. تمام این تغییرات باید به گونه ای صورت گیرد که سفارش تقویم های  پیشنهادی کاملا متناسب با نیاز و شرایط کاربر باشد.

کنترل قیمت چاپ تقویم در کسب و کارهای نوپا


یکی دیگر از کاربرانی که اقدام به کنترل قیمت تقویم رومیزی اداری هنگام ثبت سفارش می کنند، کسب و کارهای نوپا هستند. این مراکز و سازمان ها در ابتدای فعالیت کاری خود قرار دارند و لیست هزینه های آنها بیشتر از سود و درآمدشان است. در چنین شرایطی برای چاپ تقویم های رومیزی از یک بودجه مشخص و متناسب با شرایط کسب و کار خود استفاده می کنند. با کمک مراکز چاپ فعال در این زمینه می توان بخش های مختلف تقویم رومیزی را که قابلیت تغییر، متناسب با بودجه کسب و کارهای نوپا دارند را مشخص کرد. در چنین شرایطی محصولی متناسب با نیاز کاربر، شرایط مخاطبان و کاملا کاربردی و استاندارد با قیمت مناسب ارائه خواهد شد.

کنترل قیمت تقویم رومیزی در تیراژ بالا


مراکز و سازمان‌هایی نیز هستند که برای کنترل قیمت تقویم رومیزی اداری که سفارش می دهند، اقدام به ثبت سفارش محصول در تیراژ بالا می‌کنند. در اکثر کارهای مربوط به چاپ، می توان با بالا بردن تیراژ چاپ، هزینه تهیه محصول را کاهش داد. در مورد تقویم های رومیزی اداری نیز این امکان وجود دارد. بسیاری از سازمان های بزرگ و ادارات هستند که سالیانه حجم و تعداد بالایی تقویم های مختلف نیاز دارند.

بسیاری از موارد و شرایط دیگر نیز وجود دارند که می توان برای کنترل قیمت تقویم رومیزی اداری به کار برد. هر کدام از این موارد و کاربرد آن برای تعیین قیمت تقویم های رومیزی اداری به شرایط مشتریان بستگی دارد. به عنوان مثال مشتری که به طراحی تقویم اهمیت چندانی نمی دهد، می توان با کاهش کارهای طراحی قیمت تمام شده تهیه محصول را کنترل کرد. چون طراحی جزء کارهای پرهزینه در چاپ محصولاتی مثل تقویم است که با تغییر آن می توان رنج قیمت محصول را مشخص کرد.

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت توانسته است هزینه و قیمت تمام شده هر کدام از انواع تقویم رومیزی را کاهش دهد. درصد تخفیف و کاهش قیمتی که روی هزینه کلی چاپ در تیراژ بالا صورت می گیرد، روی قیمت تکی هر کدام از محصولات کاملا قابل لمس است. برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با ما تماس بگیرید!

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «۵ عامل موثر بر قیمت تقویم رومیزی اداری»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده