هاردباکس

۴ عامل مهم در قیمت تقویم ۱۴۰۲

قیمت تقویم 1402

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

برنامه ریزی برای چاپ تقویم‌های مختلف برای سال جدید یکی از کارهایی است که سازمان‌ها و کسب و کار ها همه ساله آن را انجام می‌دهند. بسیاری از این مراکز با هدف تبلیغات و ماندگاری در ذهن مشتریان خود اقدام به چاپ تقویم و سررسید ها می کنند. سفارش چاپ تقویم های استاندارد با رنج قیمت مناسب، مورد توجه تمام مشتریان هنگام سفارش است. در ادامه می خواهیم به بررسی موارد مهم و تاثیرگذار روی قیمت چاپ انواع مدل های تقویم و سررسید در سال ۱۴۰۲ بپردازیم

کاغذ تقویم


درصد بالایی از قیمت تقویم ۱۴۰۲ به نوع کاغذی بستگی دارد که در چاپ آن مورد استفاده قرار می گیرد. تقویم ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای گروه خاصی از کاربران و متناسب با اهداف آنها آماده می شوند. نمونه های دیواری، رومیزی و سررسید های مختلف از کاربردی ترین آنها می باشند. در هر کدام از این دسته بندی ها می توان از نمونه های مختلف کاغذ در کیفیت های گوناگون استفاده کرد. ضخامت، رنگ و جنس کاغذ از جمله مشخصات متغیری هستند که در نمونه های متنوع با یکدیگر فرق دارند. با توجه به درجه کیفی تقویم، نوع آن و نیاز کاربران می توان مناسب ترین آن را استفاده کرد. بودجه و قیمت تمام شده هر کدام از تقویم ها مستقیما روی نوع کاغذ انتخابی تاثیرگذار است.

جلد تقویم


یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار روی قیمت تقویم ۱۴۰۲ ، نوع و کیفیت جلدی است که در نمونه‌های رومیزی و سررسید ها به کار می‌رود. در چاپ دو دسته بندی تقویم های رومیزی و سررسیدها از جلد استفاده می شود. موادی که برای جلد مورد استفاده قرار می گیرند، دارای تنوع مواد اولیه، ماندگاری و قیمت هستند. انتخاب هر کدام از نمونه های جلد برای این تقویم ها باعث می شود تا قیمت نهایی این محصولات کم یا زیاد شود. مشتریان با در نظر گرفتن بودجه خود می توانند مناسب ترین نوع جلد را برای تقویم های سفارش داده شده خود انتخاب کنند.

طراحی اختصاصی و قیمت تقویم ۱۴۰۲


استفاده از طراحی های اختصاصی برای اهداف تبلیغات و بازاریابی یکی از موارد مهم و تاثیرگذار روی قیمت تقویم ۱۴۰۲ است. هدف درصد بالایی از مراکز و کسب و کارها از چاپ تقویم های مختلف، بازاریابی است. این هدف با طراحی اختصاصی که روی قسمت های مختلف تقویم ها انجام می شود، قابل اجرا است. طراحی لوگو روی جلد و صفحات داخلی تقویم ها، استفاده از عکس محصولات روی برگه های داخلی و نوشتن متن و شعارهای تبلیغاتی همگی نمونه هایی از تبلیغات اختصاصی هستند که می توان روی تقویم و سررسیدهای مختلف انجام داد. انجام طراحی در سبک و نمونه های متنوعی صورت می گیرد که هر کدام هزینه های خاص خود را دارد. با توجه به بودجه و نیاز کاربران می توان مناسب ترین نوع طراحی را با بهترین شرایط اجرایی کرد.

صحافی و قیمت تقویم ۱۴۰۲

استفاده از ابعاد مختلف در چاپ تقویم و سررسید ها باعث می شود تا هزینه چاپ آنها نیز متغیر باشد. رنج قیمت تقویم ۱۴۰۲ نیز با توجه به سفارشی که مشتری برای اندازه محصول خواهد داشت، متغیر می باشد. انتخاب ابعاد باعث می شود تا میزان کاغذی که در چاپ به کار می رود و همچنین طراحی و صحافی آن مشخص شود. با توجه به ابعاد بزرگ، کوچک یا متوسط، هزینه‌های صرف شده برای قسمت های مختلف تقویم و سررسیدها نیز با یکدیگر متفاوت خواهد کرد. به همین دلیل کاربران باید متناسب با بودجه خود از ابعاد مناسب برای چاپ تقویم ها استفاده کنند. صحافی نیز یکی دیگر از مواردی است که روی قیمت چاپ تقویم‌ های رومیزی و سررسیدها تاثیرگذار است. صحافی به روش کنار هم قرار گرفتن صفحات یا برگه های تقویم ها گفته می شود. هر کدام از روش های صحافی با توجه به کیفیت و ماندگاری کار، دارای هزینه خاصی است. با توجه به انتخاب مشتری می توان از روش های مختلف صحافی در چاپ تقویم و سررسید ها استفاده کرد.

بهترین راه برای اطلاع از قیمت چاپ تقویم های مختلف ارتباط با مراکز چاپ سررسید می باشد. مجموعه پارت چاپ به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ به عنوان یکی از مراکز فعال در این زمینه است که می تواند اطلاعات کامل و دقیقی را در این زمینه به مشتریان بدهد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «۴ عامل مهم در قیمت تقویم ۱۴۰۲»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده