قیمت چاپ هارد باکس

قیمت چاپ هارد باکس با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

هر یک از تولیدکنندگان برای اینکه برند سازی محصولات شان را انجام دهند ، باید روی هارد باکس های سفارش داده شده، نام برندشان چاپ شود. قیمت چاپ هارد باکس با هزینه خریداری هارد باکس فرق می کند. شما باید هزینه ای جداگانه پرداخت کنید تا نام برندتان روی جعبه چاپ شود. عواملی که روی قیمت چاپ برند تاثیر می گذارد را باید بشناسید و سپس سفارش چاپ برند را ثبت کنید. نیاز و کاربردی که مشتری از هارد باکس ها می خواهد، از جمله نکاتی می باشد که زمان چاپ هارد باکس اهمیت زیادی دارد.

قیمت هارد باکس اختصاصی

بسیاری از افرادی که هارد باکس های هدیه را سفارش می دهند ، مایل هستند که هارد باکس های سفارش داده شده به صورت اختصاصی طراحی شوند. طراحی اختصاصی هارد باکس ها بر اساس نوع و سایز محصولات ما انجام خواهد شد. شما هر یک از محصولاتی که می خواهید درون هارد باکس ها قرار دهید را باید برای کارشناسان ما معرفی کنید. کارشناسان ما طبق تجربه و تخصصی که دارند ، می توانند بهترین هارد باکس اختصاصی را به شما پیشنهاد دهند. چاپ حروف یا تصویر در هر قسمت هارد باکس که شما مایل باشید انجام می شود.

پس از اینکه نوع هارد باکس اختصاصی را انتخاب کردید ، نوع چاپ را انتخاب خواهید کرد. اطلاعاتی که مربوط به برندتان می باشد را تحویل کارشناسان ما می دهید تا چاپ برند روی هارد باکس به صورت اتوماتیک و به بهترین شکل ممکن انجام شود. تیم طراحی ما بر اساس نیاز و خواسته شما می‌ تواند بهترین هارد باکس هایی که اختصاصی هستند را طراحی کند. سفارش هارد باکس های اختصاصی با کمترین قیمت در پارت چاپ انجام می گردد.

قیمت چاپ هارد باکس

سفارش هارد باکس

برای بررسی قیمت چاپ هارد باکس یکی از مهمترین نکاتی که اهمیت دارد فونت چاپ می باشد. فونت هر یک از حروفی که شما برای چاپ انتخاب می کنید با یکدیگر فرق می‌ کند. یکی از مهمترین مواردی که زمان انتخاب فونت باید به آن دقت داشته باشید ، نوع محصول است. هر یک از محصولاتی که درون هارد باکس ها قرار می گیرند ، دارای ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی هستند. بر همین اساس طبق نوع محصول درون هاردباکس می‌ توانید یکی از انواع فونت های مناسب را انتخاب کنید. کارشناسان ما برای انتخاب فونت مناسب شما را راهنمایی می‌ کنند تا جذابیت هاردباکس سفارش داده شده تان افزایش پیدا کند. نوع تصویر که رنگی و یا تیره است، روی قیمت چاپ تاثیر می گذارد.

 اندازه فونت و حروفی که روی هارد باکس ها چاپ می شوند، از دیگر نکاتی است که جهت چاپ هارد باکس ها باید به آن دقت داشته باشید. هر یک از جعبه ها در اندازه‌ های متفاوتی تولید می شوند. بر همین اساس برای اینکه خوانایی نوشته های روی هارد باکس به خوبی انجام گردد، باید اندازه فونت و نوشته ها اصولی باشد. استانداردهایی که مربوط به اندازه نوشته و فونت روی جعبه است را کارشناسان ما در  پارت چاپ به خوبی می ‌شناسند. به همین دلیل می توانند تمامی نکاتی که مربوط به نوشتن حروف در اندازه های متفاوت است را رعایت کند.

انواع هارد باکس

پیش از بررسی قیمت چاپ هارد باکس باید به خوبی در مورد مدل های هارد باکس ها اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. شما برای اینکه زیبایی محصولات تولیدی خود را افزایش دهید ، از هارد باکس هایی استفاده می کنید که دارای نوشته های خاص هستند. نوشته های روی هارد باکس ها را خودتان تعیین خواهید کرد. بسته به نوع محصول و نام برندتان، نوشته روی جعبه ها با استفاده از دستگاه اتوماتیک حک خواهد شد.

هارد باکس هایی که برای محصولات متفاوت تولید می ‌شوند ، به صورت کشویی، قفلی، کادویی، دو تکه و پیراهنی هستند. هر یک از مدل های متفاوت هارد باکس ها را می توانید به کارشناسان ما سفارش دهید تا در کمترین بازه زمانی طراحی‌ ها هارد باکس ها انجام شود. دقت داشته باشید که  مدل های متفاوت هارد باکس ها هزینه خریداری شان با یکدیگر فرق می کند. بر همین اساس جهت چاپ نوشته روی هارد باکس ها باید ابتدا هزینه خریداری آنها را بررسی کنید .

قیمت چاپ هارد باکس

هارد باکس آماده و قیمت چاپ هارد باکس

هارد باکس های آماده از جمله محصولات ما هستند که قیمت مناسبی دارند. بسیاری از افراد برای این که روند تولید محصولات خود را افزایش دهند و همچنین قیمت مناسبی برای خرید هارد باکس پرداخت کنند ، باکس های آماده را تهیه می نمایند . هر یک از انواع هارد باکس های آماده در مدل های متفاوت به فروش می رسند. برخی از هارد باکس ها بدون چاپ هستند. این نمونه از هارد باکس را شما برای انواع محصولات می توانید به کار بگیرید. اما برخی دیگر از هارد باکس ها را با چاپ های متفاوت تولید می کنند. به عنوان مثال روی برخی از هارد باکس ها چاپ تولد، هدیه و … انجام شده است. به همین دلیل اگر می خواهید هارد باکس های آماده را سفارش دهید باید چاپ روی آنها را با دقت بررسی کنید.

شما می توانید نمونه هارد باکس های ما را در این لینک : انواع هارد باکس تماشا و بررسی بفرمایید و برای راهنمایی بیش تر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۷ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «قیمت چاپ هارد باکس»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده