لیست قیمت تقویم رومیزی

لیست قیمت تقویم رومیزی با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

خانم رمضانی

پادکست زیر را بشنوید و درباره عوامل تعیین کننده قیمت تقویم رومیزی بیشتر بدانید !

تمام مراکز چاپ و فروشگاه هایی که در زمینه عرضه انواع تقویم رومیزی فعالیت دارند، لیست قیمت مختلفی برای فروش و یا چاپ محصولات خود دارند. هر کدام از قیمت هایی که در تقویم های رومیزی اعلام می شود، متناسب با مشخصات و ویژگی های محصولی متغیر است. تقویم های رومیزی به عنوان کاربردی ترین نمونه های تقویم به شمار می آیند که توسط افراد و کسب و کارهای مختلف استفاده می شوند. در ادامه به برخی از موارد مهمی که مشخص کننده قیمت تقویم های رومیزی هستند، می پردازیم.

تعیین قیمت تقویم رومیزی


برای تعیین لیست قیمت تقویم رومیزی، موارد بسیار زیادی وجود دارند که از مهمترین آنها می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • طراحی تقویم رومیزی به صورت اختصاصی یا عمومی
  • ابعاد و اندازه تقویم
  • نوع کاغذ به کار رفته در تقویم رومیزی
  • نوع طرح و مدل در ساخت تقویم های رومیزی
  • استفاده از مواد اولیه مختلف در ساخت تقویم های رومیزی

هر کدام از این موارد و بسیاری از ویژگی های دیگر وجود دارد که تعیین کننده لیست قیمت تقویم رومیزی است. اولویت هر کدام از این موارد برای مشتریان متفاوت است. مراکز چاپ متناسب با نیاز افراد برای تهیه یک تقویم رومیزی مناسب، هر کدام از موارد بالا را در اولویت کار خود قرار می دهد. در ادامه به بررسی کامل برخی از مهمترین موارد تاثیرگذار روی لیست قیمت تقویم های رومیزی می پردازیم.

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی


یکی از موارد مهم که تعیین کننده لیست قیمت تقویم رومیزی است، نوع طراحی است که در این تقویم ها به کار رفته است. تقویم های رومیزی نسبت به سایر نمونه های تقویم و سررسید کاربرد بیشتری برای تبلیغات و بازاریابی دارند. چون این نمونه محصولات بیشتر در دید مخاطبان قرار می گیرند و کاربردی تر نیز هستند. این ویژگی باعث شده است تا افراد و سازمان های زیادی از تقویم های رومیزی به عنوان ابزاری برای تبلیغات استفاده کنند. لازمه تبلیغات به وسیله تقویم های رومیزی، طراحی اختصاصی است که مرتبط با حوزه کسب و کار روی این تقویم ها انجام می شود. طراحی های اختصاصی در سبک های مختلف روی مدل های مختلف تقویم رومیزی قابل اجرا است. این امر باعث می شود تا نمونه تقویم های رومیزی با طراحی های گوناگون دارای قیمت های مختلفی باشند. حوزه طراحی و گرافیک روز به روز در حال توسعه است و این امر روی کیفیت طراحی و رنج قیمت تقویم های رومیزی با طراحی های جدید تاثیرگذار است.

انواع مدل تقویم رومیزی


لیست قیمت تقویم رومیزی در هر کدام از طرح و مدل های مختلف، متغیر است. تقویم های رومیزی امروزه در مدل های فانتزی، کلاسیک، مدرن و بسیاری از سبک های دیگر ساخته و طراحی می شوند. هر کدام از این تقویم ها کاربرد و مخاطبان خاص خود را دارند. از کاربردی ترین نمونه های تقویم رومیزی می توان به مدل های پانچی، مکعبی، معمولی پایه دار و نمونه های چوبی اشاره کرد. هر کدام از تقویم های رومیزی در طرح هایی که به آن اشاره شد ، دارای طرح و نمونه های مختلفی است که کاربردهای مخصوص به خود را نیز دارند. مثلا از تقویم های رومیزی پانچی می توان برای افرادی که نیاز بیشتری به یادداشت برداری روزمره دارند استفاده کرد. نمونه های چوبی به دلیل ظاهر متفاوت و خاصی که دارند، می توانند دیزاین محیط را به صورت کلی تغییر دهند. قیمت هر کدام از این نمونه ها نیز با توجه به طرح و کاربردی که دارند، متغیر است.

مواد اولیه تقویم رومیزی


یکی از مهمترین عواملی که مشخص کننده لیست قیمت تقویم رومیزی است، مواد اولیه ای می باشد که در ساخت آنها به کار رفته است. در هر کدام از دسته بندی های تقویم رومیزی تنوع بالایی از مواد اولیه با ماندگاری و درجه های کیفی مختلف وجود دارد. با بکار بردن این مواد در ساخت تقویم های رومیزی می توان رنج قیمت محصول را مشخص کرد. به عنوان مثال در تقویم های رومیزی چوبی می توان از انواع نمونه های چوب با رنج قیمتی مختلف برای ساخت این محصولات استفاده کرد. در نمونه های کاغذی نیز شرایط به همین صورت است. از انواع کاغذ با درجه کیفی گوناگون برای ساخت تقویم های رومیزی کاغذی استفاده می شود.

برای دیدن قیمت و مدل های نمونه محصولات ما روی لینک : انواع تقویم و سررسید کلیک کنید و برای اطلاعات بیش تر با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

0 دیدگاه دربارهٔ «لیست قیمت تقویم رومیزی»

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده