پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۱۰ نکته کاربردی و مهم چاپ تقویم ۱۴۰۳

ده نکته مهم و کاربردی تولید تقویم و سررسید

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
خانم رمضانی

پادکست ♫ زیر را بشنوید و دانسته های تازه ای درباره تقویم به دست آورید !

ده نکته تولید تقویم ۱۴۰۳

هنگامی که شما کلمه تقویم را می شنوید چه چیزی به ذهن شما می رسد؟ آیا شما در مورد تقویم های کوچک سنتی فکر می کنید با ماه هایی که در مستطیل نمایش داده می شوند؟ این داستان قدیمی است!! از آنجایی که تقویم ها ابزار بازاریابی عالی برای تبلیغات تجاری هستند. امروزه مجموعه گسترده ای از تقویم های منحصر به فرد موجود است. شما می توانید از میان چندین نوع مدل تقویم، محصول مد نظر را انتخاب و استفاده کنید.

تولید تقویم های تجاری ۱۴۰۳

اگر قصد دارید تقویم هایتان را برای ارتباطات تجاری برای مشتریان ارسال کنید؛ توجه داشته باشید که این فرصت شگفت انگیز برای نام تجاری شما است، که به مدت یک سال در مقابل چشمان مشتریان شما قرار دارد. بنابراین، شما می خواهید با تقویم توجه افراد را جلب کنید. برای ایجاد بهترین تقویم برای سال آینده تمرکز بر این ۱۰ نکته برای چاپ تقویم رومیزی و سررسید ضروری است.

تم مناسب تقویم ۱۴۰۳

نکته اول در ارتباط با تولید تقویم ۱۴۰۳ اشاره دارد بر این که سعی کنید چندین مفهوم یا تم برای تقویم بیابید، برخی از نظرات را از همکاران خود دریافت کنید. این که آیا تقویم با موضوع کلی شرکت می آید؟ یا یک مفهوم جذاب تر را ایجاد میکند؟ یا برای مخاطبان مورد نظرتان جذاب است؟ بنابراین مطمئن شوید که با موضوع شما هماهنگ، همچنین جذاب و واضح است.

تعداد ماه در صفحات تقویم ۱۴۰۳

در این حالت چند گزینه وجود دارد، ۱ ماه، ۲ ماه، ۴ ماه، ۶ ماه یا ۱۲ ماه در هر صفحه قرار بگیرد. به طور معمول شرکت ها هر کدام از تقویم ها با سایزهای کوچک، متوسط و یا بزرگ را انتخاب می کنند، که ترجیح می دهند که در هر صفحه تنها یک ماه قرار بگیرد. این کار آنها را قادر می سازد تا به طور صحیح پیام خود و همچنین تصاویر مختلف را برای هر ماه سال ارائه دهند.

تقویم سازگار با محیط زیست

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که چند ماه در هر صفحه می خواهید توجه کنید باید درباره دورو و یا یک رو بودن تقویم نیز تصمیم بگیرید. اگر دو طرفه بودن را انتخاب کنید، شما به مشتریان خود تقویم های سازگار با محیط زیست ارائه خواهید کرد چرا؟ زیرا این تعداد صفحات مورد استفاده را کاهش می دهد. مشتریان شما از تعهد شما به شیوه های سبز قدردانی خواهند کرد.

جذابیت تقویم ۱۴۰۳

هنگامی که تم انتخاب می شود این مفهوم باید با یک پیام جذاب تقویت شود، که خدمات برتر و یا محصولات کسب و کار شما را به خوبی به نمایش بگذارد. یک پیام عالی به شما کمک می کند که شرکت خود را در یک روش منحصر به فرد برجسته کنید و با نام تجاری خود مترادف شوید.

تصاویر تقویم ۱۴۰۳

پس از تصمیم گیری بر روی پیام و مفهوم تقویم؛ گام بعدی این است که تصاویری با کیفیت بالا را که با آن موضوع شما تکمیل می شود، جستجو کنید. حتی اگر جستجو برای بهترین تصاویر با کیفیت وقت گیر باشد، تمام کارهای سخت در پایان انجام می شود. نتیجه نهایی تقویمی با تصاویر قابل توجه است.

طراحی مناسب برای تولید تقویم ۱۴۰۳

این که آیا شما طراحی تقویم های جیبی، دیواری و یا رومیزی، می خواهید؟ باید پیام و تصاویر شما در داخل فضا به طور مناسب منتقل می شود. مهمتر از آن، شما می خواهید دریافت کنندگان تقویم توجهشان به این قسمت نیز جلب شود. فراموش نکنید که شما به یک صفحه مقدماتی برای معرفی شرکت، خدمات اجتماعی و ویژگی های آن نیاز دارید تا معرفی کنید.

خوانایی یک تقویم

اگر می خواهید یک تقویم منحصر به فرد طراحی کنید، مطمئن شوید که آن را جذاب و راحت بخوانید. از آنجایی که در طول سال استفاده می شود، باید یک نمایش تاریخ عملکردی، که برای چشم لذت بخش است انتخاب کنید.

بکارگیری تقویم برای تبلیغات

تقویم ها به طور معمول برای یادآوری قرار ملاقات ها و توابع مهم تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به این موضوع، این حرکت هوشمندانه است که شامل تبلیغات و رویدادهای شرکت شما باشد. بنابراین مشتریان شما از فروش و محصولات جدید آگاهی دارند و می توانند از پیشنهادات منحصر به فرد بهره مند شوند.

جذابیت تقویم ۱۴۰۳ با نمونه کارها

اگر از تقویم استفاده می کنید تا کار شما را انجام دهد، آن را با نمونه کارهایتان بسیار جذاب کنید! هر ماه یک فرصت عالی برای به نمایش گذاشتن طرح های فوق العاده، خدمات و  یا محصولات شما است. به عنوان مثال، پیمانکار ممکن است بخواهد یک تقویم را با استفاده از عکسهای آشپزخانه و یا حمام های مجلل، طراحی کند.

رعایت اصول چاپ و تولید تقویم ۱۴۰۳

هنگامی که تقویم طراحی شده است، مرحله نهایی در فرآیند تولید و چاپ است. جلسه ای با مسئول چاپ خود داشته باشید تا در مورد تکنیک های چاپی، صحبت کنید. اطمینان حاصل کنید و تصمیم بگیرید که روی کاغذهای مات یا براق چاپ کنید و اینکه نوع اتصالاتتان دوخته شده، سیم یا سیم پیچ یا منگنه باشد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۳۶ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top